Przed nami finał "Top Model". Sprawdzamy, co słychać u zwycięzców poprzednich edycji. Nie wszyscy odnaleźli się w branży

Już w poniedziałkowy wieczór poznamy zwycięzcę lub zwyciężczynię ósmej edycji "Top Model". O główną nagrodę powalczą: Sandra Dorsz, Olga Kleczkowska, Stanisław Obolewicz i Dawid Woskanian. Wygrana nie gwarantuje jednak kariery w modelingu. Wystarczy spojrzeć na życiorysy innych finalistów.
Paulina Papierska Paulina Papierska KAPIF

Paulina Papierska

Paulina Papierska wygrała pierwszą edycję "Top Model". W programie dała się poznać jako osoba bardzo nieśmiała, ale z odcinka na odcinek przełamywała wewnętrzne bariery. Dużą przeszkodą okazała się być też nieznajomość języka angielskiego.

Paulina Papierska
KAPIF

Od zwycięstwa Pauliny Papierskiej minęło już 9 lat. Na próżno szukać jej jednak w magazynach modowych lub na wybiegach. Kobieta zrezygnowała z marzeń o karierze modelki. Obecnie mieszka w Norwegii i zajmuje się wychowywaniem syna Gabriela. Wiemy o tym z jej profilu na Instagramie, gdzie relacjonuje swoją codzienność.

Paulina Papierska
Instagram/paulinapapierska

Paulina Papierska
Instagram/paulinapapierska

Paulina Papierska
Instagram/paulinapapierska

Olga Kaczyńska Olga Kaczyńska KAPIF.pl

Olga Kaczyńska

Olga Kaczyńska to zwyciężczyni drugiej edycji "Top Model". W odróżnieniu od swojej poprzedniczki, świeżo po programie można było zobaczyć ją w kilku kampaniach modowych. Niestety, słuch o niej szybko zaginął.

Chwilowe zainteresowanie mediów zagwarantował jej związek z uczestnikiem czwartej edycji show, Mateuszem "Góralem" Jarzębiakiem. Para chętnie brylowała wówczas na ściankach. Zakochani wzięli nawet udział w zmysłowej sesji zdjęciowej, o której dziś chcieliby pewnie zapomnieć...

Mateusz 'Góral' Jarzębiak i Olga Kaczyńska
Kapif

Związek Kaczyńskiej i Jarzębiaka przeszedł do historii. Jakiś czas temu ogłosiła ona, że jest zaręczona z innym mężczyzną. Jej kariera w modelingu to już także przeszłość. Szkoda.

Olga Kaczyńska z narzeczonym
screen Instagram/olgakaczynska

Olga Kaczyńska z narzeczonym
screen Instagram/olgakaczynska

Olga Kaczyńska
screen Instagram/olgakaczynska

Zuzanna Kołodziejczyk Zuzanna Kołodziejczyk KAPIF.pl

Zuzanna Kołedziejczyk

Trzecią edycję "Top Model" wygrała Zuzanna Kołodziejczyk. Dziewczyna od castingów była faworytką widzów. Co prawda nie osiągnęła światowej kariery, ale cały czas walczy o swoją pozycję w branży. Regularnie można oglądać ją w kampaniach reklamowych zarówno dla mniejszych, jak i większych marek. Obecnie współpracuje z dwoma agencjami modelinogwymi, polską i niemiecką.

Zuzanna Kołodziejczyk
Instagram/zuzol

Zuzanna Kołodziejczyk
Instagram/zuzol

Zuzanna Kołodziejczyk
Instagram/zuzol

W przypadku Kołodziejczyk udane życie zawodowe idzie w parze ze szczęściem w miłości. Na jej profilu nie brakuje zdjęć z przystojnym partnerem.

Zuzanna Kołodziejczyk
Instagram/zuzol

Osi Ugonoh Osi Ugonoh AKPA

Osuenhe Ugonoh

Osuenhe Ugonoh, czyli Osi, zwyciężyła w czwartej edycji "Top Model". Dziewczyna szybko połączyła karierę modelki z byciem influencerką, dzięki czemu może liczyć na wiele współprac ze znanymi markami. Obecnie uznaje się ją za jedną z najpopularniejszych postaci w polskim Internecie.

Osi Ugonoh
Instagram/osiugonoh

Od dłuższego czasu Osi występuje w internetowym show "Make Up In The City", gdzie wraz z innymi modelkami i influencerkami testuje i prezentuje najnowsze makijażowe trendy. Regularnie pracuje też na planach sesji zdjęciowych. Ich efektami chwali się na Instagramie.

Osi Ugonoh
Instagram/osiugonoh

Osi Ugonoh
Instagram/osiugonoh

Osi Ugonoh
Instagram/osiugonoh

Radek Pestka Radek Pestka KAPIF.pl

Radosław Pestka

Radosław Pestka to pierwszy mężczyzna, który wygrał polską edycję (piątą) "Top Model". Chłopak szedł w programie jak burza. Bardzo dobrze radził zarówno na wybiegach, jak i podczas sesji zdjęciowych. Ku zaskoczeniu widzów, niedługo po zakończeniu programu ogłosił, że nie planuje robić kariery w modelingu. Zamiast tego został... blogerem.

Radek Pestka
Instagram/rdslav

Pestka rzeczywiście prowadzi bloga, jednak od kilku miesięcy nie pojawiły się na nim nowe posty. Znacznie głośniej jest w mediach o jego wpadkach, aniżeli sukcesach. Celebryta wsławił się między innymi wrzuceniem do sieci fotki swojego penisa oraz niezbyt przemyślaną wypowiedzią na temat zamachów terrorystycznych.

Radek Pestka
Instagram/rdslav

Po odejściu z programu Radek wyznał publicznie, że jest gejem. Od dłuższego czasu spotyka się z modelem Romkiem Gelardem.

Radek Pestka z chłopakiem
Instagram/rdslav

Patryk Grudowicz Patryk Grudowicz KAPIF.pl

Patryk Grudowicz

Patryk Grudowicz wygrał szóstą edycję "Top Model". Joanna Krupa nie ukrywała, że to właśnie on był jej faworytem. Niestety, chłopak uchodzi dziś za jedno z największych rozczarowań wśród zwycięzców programu. Dość szybko porzucił karierę w modelingu na rzecz bycia influencerem. Obecnie reklamuje na Instagramie między innymi płyny do higieny intymnej.

Patryk Grudowicz
screen Instagram/patryk_grudowicz

Dodatkową uwagę zapewnił mu związek z Kasią Szklarczyk, zwyciężczynią siódmej edycji "Top Model". Zakochani uchodzili za idealną parę - piękni, młodzi, sławni... Ich uczucie nie przetrwało jednak próby czasu. W październiku niedoszły model poinformował w sieci o ich rozstaniu.

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz
screen Instagram.com/kasiaszklarczyk

Kasia Szklarczyk Kasia Szklarczyk KAPIF.pl

Kasia Szklarczyk

Kasia Szklarczyk to "najświeższa" laureatka "Top Model". Dziewczyna wygrała poprzednią, siódmą, edycję show. Trzeba przyznać, że póki co radzi sobie całkiem nieźle. Regularnie bierze udział w kampaniach dla znanych marek. Ostatnio pochwaliła się też kulisami sesji zdjęciowej dla Esotiq.

Kasia Szklarczyk
Instagram/kasiaszklarczyk

Kasia Szklarczyk
Instagram/kasiaszklarczyk

Czas pokaże, czy uda jej się się zagrzać miejsce w modelingu na dłużej. Jak pokazują przypadki innych zwycięzców, nie jest to łatwa branża.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.