Eurowizja Junior 2019. Wiemy już, kto będzie reprezentował Polskę. Śpiewa lepiej niż Roksana Węgiel?

Eurowizja Junior 2019 przed nami. Jednak już teraz wiadomo, kto będzie reprezentował Polskę na imprezie w Gliwicach na Śląsku.

Eurowizja Junior 2019 odbędzie się w Polsce, a dokładnie w Gliwicach. Event organizowany jest w naszym kraju, gdyż poprzednią edycje konkursu wygrała reprezentantka naszej ojczyzny - Roksana Węgiel, która wykonała utwór „Anyone I Want To Be”. 

Eurowizja Junior 2019 - finał eliminacji 

Mimo że Eurowizja Junior 2019 odbędzie się dopiero 24 listopada, już teraz wiadomo, kto będzie reprezentował Polskę w tym roku. 29 września w programie "Szansa na Sukces" odbył się bowiem finał polskich eliminacji do tego ważnego konkursu. W szranki stanęły trzy utalentowane dziewczyny:Gabriela Katzer, Nikola Fiedor i Wiktoria Gabor.

 

Gabriela Katzer, Nikola Fiedor i Wiktoria Gabor wykonały w ostatnim odcinku "Szansy na sukces" dwie piosenki. To na ich podstawie widzowie oraz jury wyłonili zwyciężczynię. Okazała się nią Wiktoria Gabor.

Gratulujemy i trzymamy za Wiktorię kciuki. Jesteśmy pewni, że na Eurowizja Junior 2019 poradzi sobie świetnie. Trzeba przyznać, że młoda artystka ma wspaniałą barwę głosu i śpiewa równie tak dobrze jak Roksana Węgiel.

A poniżej możecie posłuchać występu Wiktorii Gabor. 

 

AG