Roksana Węgiel zaczynała od disco polo. Trudno ją rozpoznać w teledysku sprzed lat

Roksana Węgiel jest jedną z największych nadziei polskiej piosenki. Mało kto wie, że nastolatka kilka lat temu wystąpiła w klipie popularnej grupy discopolowej.

Choć Roksana Węgiel niebawem skończy dopiero 14 lat, ubiegły rok był dla niej niezwykle udany. Najpierw została laureatką "The Voice Kids", następnie wygrała finał 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla dzieci. Dodatkowo zaliczyła udany występ podczas sylwestrowego koncertu TVP2. Jej talentem wokalnym zachwycają się nie tylko fani, ale również krytycy muzyczni. Ostatnio okazało się, że kilka lat temu miała styczność z muzyką disco polo.

Zobacz wideo

Nie bała się muzycznych eksperymentów

10-letnia Roksana wystąpiła w klipie discopolowej grupy Rompey. Utwór "Mam obsesję" pojawił się na YouTube w czerwcu 2015 r. i do tej pory został obejrzany 425 tys. razy. Jak się okazuje, jej udział w muzycznym projekcie nie był przypadkowy.

Znamy się dobrze z rodziną Roksany. Kiedyś, gdy szukaliśmy postaci do teledysku, pomyśleliśmy o Roxie. Zapytaliśmy, zgodziła się. Ot, cała historia. Wiedzieliśmy, że z jej talentem zajdzie naprawdę daleko. Teraz to dopiero początek jej szczytów - powiedział wokalista zespołu Rompey w rozmowie z serwisem disco-polo.info.

Roksana Węgiel zmieniła się nie do poznania - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Posłuchajcie, jak piosenkarka sprawdziła się w repertuarze discopolowym.

 

Roksana Węgiel podbiła serca widzów

Przypomnijmy, że 13-letnia Roksana najpierw skradła serca widzów Telewizyjnej Dwójki. Dziewczyna pod okiem Edyty Górniak pokonała konkurentów i w lutym ubiegłego roku wygrała "The Voice Kids". Kiedy startowała w finale Eurowizji, mogła liczyć na wsparcie swojej mentorki, która jest zachwycona talentem nastolatki.

AD