Eurowizja Junior 2019. Wiemy, kto poprowadzi konkurs. Wybór TVP zaskakuje

Eurowizja Junior 2019 zbliża się coraz większymi krokami. Tegoroczna edycja konkursu odbędzie się w Polsce, a poprowadzą ją Roksana Węgiel, Ida Nowakowska i Aleksander Sikora.

Wiosną Jacek Kurski poinformował, że Eurowizja 2019 odbędzie się w tym roku w Polsce, a dokładnie w Gliwicach. Początkowo brano pod uwagę Warszawę i Kraków, ale ostatecznie postawiono na mniejsze miasto. Konkurs odbędzie się już 24 listopada. Najwyższy czas, aby poznać prowadzących. Nie brakuje zaskoczeń.

Eurowizja Junior 2019 - znamy prowadzących

Podczas wczorajszej prezentacji jesiennej ramówki TVP, władze stacji odkryły sporo kart. Jedną z nich byli prowadzący tegorocznej edycji Eurowizji Junior. Gospodarzami listopadowego koncertu będą: Roksana Węgiel, Ida Nowakowska i Aleksander Sikora.

Informacja ta została też podana na jednym z profili TVP na Facebooku.

Trzeba przyznać, że wybór stacji zaskakuje. Eurowizja Junior 2019 to jedno z największych wydarzeń muzycznych tego roku, a Nowakowska i Sikora dopiero od niedawna są prezenterami. 14-letnia Węgiel nie ma z kolei żadnego doświadczenia w prowadzeniu tak dużych eventów. Internauci są jednak zachwyceni.

Będzie wesoło i sympatycznie.
Super.
Dobry wybór - czytamy w komentarzach.

Zobaczcie, jakie rady dla Roksany Węgiel ma Julia Wieniawa.

Zobacz wideo

A Wy co o tym myślicie?

Więcej o:
Komentarze (4)
Eurowizja Junior 2019. Wiemy, kto poprowadzi konkurs
Zaloguj się
 • keliaa

  Oceniono 2 razy 2

  Roksana po prostu nauczy się swoich kwestii na pamięć, bo to wszystko ma z góry ustalony scenariusz. Zresztą do listopada będzie miała mnóstwo czasu, bo jak wiadomo do szkoły nie będzie chodzić, więc nic jej nie przeszkodzi.

 • barakuda62

  Oceniono 6 razy 2

  Jak widać ławka rezerwowych w TVPiS króciutka, bardzo króciutka,ale co się dziwić- nikt przyzwoity swojej gęby nie spaskudzi... nawet za PiSowskie srebrniki.

 • szarik53

  Oceniono 4 razy 2

  Wszystko wiedzaca, na wszystkim sie znajaca ( bo w ameryce ....), infantylna Ida - nowa gwiazda TVP- ZENADA !!!!

 • Gość: Rob17

  Oceniono 1 raz 1

  Ona jest za młoda na prowadzenie eurowizji bez przesady

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX