Eurowizja Junior 2019. Wiemy, kto poprowadzi konkurs. Wybór TVP zaskakuje

Eurowizja Junior 2019 zbliża się coraz większymi krokami. Tegoroczna edycja konkursu odbędzie się w Polsce, a poprowadzą ją Roksana Węgiel, Ida Nowakowska i Aleksander Sikora.

Wiosną Jacek Kurski poinformował, że Eurowizja 2019 odbędzie się w tym roku w Polsce, a dokładnie w Gliwicach. Początkowo brano pod uwagę Warszawę i Kraków, ale ostatecznie postawiono na mniejsze miasto. Konkurs odbędzie się już 24 listopada. Najwyższy czas, aby poznać prowadzących. Nie brakuje zaskoczeń.

Eurowizja Junior 2019 - znamy prowadzących

Podczas wczorajszej prezentacji jesiennej ramówki TVP, władze stacji odkryły sporo kart. Jedną z nich byli prowadzący tegorocznej edycji Eurowizji Junior. Gospodarzami listopadowego koncertu będą: Roksana Węgiel, Ida Nowakowska i Aleksander Sikora.

Informacja ta została też podana na jednym z profili TVP na Facebooku.

Trzeba przyznać, że wybór stacji zaskakuje. Eurowizja Junior 2019 to jedno z największych wydarzeń muzycznych tego roku, a Nowakowska i Sikora dopiero od niedawna są prezenterami. 14-letnia Węgiel nie ma z kolei żadnego doświadczenia w prowadzeniu tak dużych eventów. Internauci są jednak zachwyceni.

Będzie wesoło i sympatycznie.
Super.
Dobry wybór - czytamy w komentarzach.

Zobaczcie, jakie rady dla Roksany Węgiel ma Julia Wieniawa.

Zobacz wideo

A Wy co o tym myślicie?