Roksana Węgiel przypadkiem spotkała w Sopocie Edytę Górniak. Reakcja diwy? Może was zaskoczyć

Roksana Węgiel jest już w Sopocie, gdzie obywa się Top of the Top Sopot Festival 2019. Na miejscu jest także Edyta Górniak. Przypadkiem doszło do ich spotkania, a kamera jednego z portalów show-biznesowych uwieczniła to na nagraniu.

Roksana Węgiel wdarła się do polskiego show-biznesu szturmem. Jej przygoda zaczęła się w programie "The Voice Kids". 12-letnia wówczas wokalistka trafiła do drużyny Edyty Górniak i wspomniane show Telewizji Polskiej wygrała. Później była Eurowizja Junior i kolejne zwycięstwo. Mówiło się, że Edyta bardzo pomogła Roksanie osiągnąć sukces, choć w pewnym momencie ich drogi się rozeszły. Węgiel wielokrotnie mówiła, że podziwia Górniak, aczkolwiek nie utrzymuje z nią stałego kontaktu. Ich przypadkowe spotkanie w Sopocie może być tego dowodem.

Roksana Węgiel przypadkiem spotkała Edytę Górniak

Obecnie zarówno Roksana jak i Edyta są w Sopocie, gdzie odbywa się Top of the Top Festival. Obie zaśpiewają na scenie amfiteatru dzisiaj (14 sierpnia), a Roksana dodatkowo także w piątek (16 sierpnia). Próby trwają już od kilku dni, a dokładnie wczoraj w pobliżu sceny doszło do przypadkowego spotkania  gwiazd. Będący na miejscu reporter serwisu Portalgwiazd.pl uwiecznił tę chwilę.

Roksana Węgiel, Edyta GórniakRoksana Węgiel, Edyta Górniak screen @portalgwiazdpl

Co więc ciekawe, gdy Edyta minęła się z Roksaną, tylko na sekundę się zatrzymała. Spojrzała na swoją byłą podpieczoną z "The Voice Kids", złapała za ręce, powiedziała coś i odeszła. Towarzyszące Edycie osoby przywitały się natomiast z Roksaną i przytuliły ją. 

Julia Wieniawa ma rady dla Roksany Węgiel:

Zobacz wideo

DH

Więcej o: