Roksana Węgiel ma szlaban na randki. Rodzice nie chcą, "by ich ukochana córka bujała w obłokach"

Roksana Węgiel rozstała się ze swoimi chłopakiem. Nie zanosi się jednak na to, by wkrótce w jej życiu pojawiła się nowa miłość. Powodem są rodzice, którzy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce.

Niedawno media obiegła informacja, że 14-letnia Roksana Węgiel rozstała się ze swoim chłopakiem, Danielem Yastremskim. Poznali się podczas konkursu Eurowizji Junior, który to Roxie wygrała. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Spekuluje się, że powodem rozstania był natłok pracy w życiu Roksany, przez co zakochani widywali się bardzo rzadko. Czy po zerwaniu przyjdzie czas na nową miłość? Jak donosi "Fakt", sprawy w swoje ręce wzięli rodzice Węgiel, którzy poprosili córkę, by na jakiś czas zapomniała o chłopakach i skupiła się na nauce. 

Gdy Roksana była jeszcze z Danielem, w rozmowie z Plotkiem opowiedziała o tym, jak wytrzymuje w związku na odległość:

Zobacz wideo

Rodzice do Roksany Węgiel: Przerwa od chłopaków!

Jak czytamy, rodzice Roksany Węgiel przeprowadzili z córką poważną rozmowę. Ponoć wytłumaczyli jej, że "ma całe życie przed sobą i na chłopaków przyjdzie jeszcze czas". 

Roksana na głowie ma mnóstwo projektów zawodowych. A oprócz tego nie może zapominać o nauce. Mama i tata nie chcą, by ich ukochana córka bujała w obłokach i wiązała się teraz z kolejnym chłopakiem - donosi "Faktowi" współpracownik Roksany Węgiel.

Jak donosi tabloid, Roksana ich rady wzięła sobie do serca, czyli z chłopakami koniec. Co o tym myślicie? 

DH

Więcej o: