Roksana Węgiel w mrocznym wydaniu. W Sopocie wyglądała jak Agnieszka Chylińska. Jej stylizacja jest dla nas totalnym zaskoczeniem

Roksana Węgiel wystąpiła wczoraj w Sopocie na festiwalu Top of the Top 2019. Wokalistka zwróciła uwagę wszystkich mediów, bo zdecydowała się na oryginalną stylizację.

Roksana Węgiel ma już za sobą swój pierwszy występ na festiwalu Top of the Top 2019. Zwyciężczyni pierwszej edycji programu "The Voice Kids" wykonała utwór, którym wygrała Eurowizję Junior -  "Anyone I want to be". Młoda gwiazda po raz kolejny udowodniła, że ma ogromny talent. Jednak nie tylko jej głos zrobił wrażenie na mediach i widzach koncertu. Węgiel zwróciła na siebie uwagę dosyć odważną stylizacją.

Roksana Węgiel jak Agnieszka Chylińska

Roxie pojawiła się na scenie w czarnej sukience do kolan. Kreacja była w całości ozdobiona dużą liczbą kryształków. Do swojej stylizacji Węgiel dobrała również ciekawe dodatki - duże, okrągłe kolczyki oraz... czarne glany. Całość, czyli czarna sukienka i ciężkie buty sprawiły, że 14-letnia wokalistka wyglądała zupełnie inaczej niż na co dzień. Znamy ją raczej z dziewczęcych i eleganckich stylizacji. Jej wczorajszy wygląd bardzo przypomina nam ubiór Agnieszki Chylińskiej, która również postawiła na czerń.

Roksana Węgiel, Agnieszka ChylińskaRoksana Węgiel, Agnieszka Chylińska KAPiF.pl

Przypomnijmy, że ostatnio pisaliśmy o Blance Lipińskiej, która zwróciła uwagę na ubiór młodej wokalistki. Według niej nosi zbyt odważne kreacje i powinna zrezygnować z lateksu.

Złota płyta dla Roksany Węgiel

Roksana Węgiel podczas wczorajszego koncertu otrzymała ogromne wyróżnienie. Jej debiutancka płyta otrzymała status "złotej". I to wszystko zaledwie dwa miesiące od premiery!

Aaaa! Kochani! Nie wierzę! Dwa miesiące od premiery mojej debiutanckiej płyty... Nie spodziewałam się tego! Dzięki Wam spełniają się moje największe marzenia! Dziękuję za wszystko. Za to, że po prostu ze mną jesteście i za to, że mogę dzielić się z Wami tym, co kocham - napisała w poście na Instagramie.

Ostatnia stylizacja Roxie wzbudziła sporo emocji! A jak oceniliśmy ją w piątym odcinku "Trend Challenge"?

Zobacz wideo

KB

Więcej o: