Roksana Węgiel skradła show ostatniego dnia festiwalu w Sopocie. Jedna z jej kreacji przypomina tę... Agaty Dudy!

Roksana Węgiel pojawiła się na koncercie wieńczącym Top Of The Top Sopot Festival - Young Choice Awards. Młoda piosenkarka na tę okazję wybrała aż dwie kreacje w żywych kolorach. Co ciekawe, pierwsza z nich bardzo przypomina żakiet, w którym niedawno zaprezentowała się... pierwsza dama.

Roksana Węgiel  była gwiazdą czwartego dnia sopockiego festiwalu.14-latka zaśpiewała bowiem podczas koncertu Young Choice Awards. Towarzyszyły jej inne wschodzące gwiazdy polskiej sceny muzycznej, takie jak: Marcin Sójka, Agnieszka Adamczewska, Natalia Zastępa, Michał Szczygieł, Zuza Jabłońska, AniKa Dąbrowska, Amelia Andryszczyk, Magda Bereda czy Adamo Rudnik.

Roksana Węgiel 16 sierpnia zaszalała i na ściance w Sopocie pojawiła się aż w dwóch kreacjach. W której prezentowała się lepiej?

Roksana Węgiel w wersji dziewczęcej  

Roksana Węgiel czwartego dnia sopockiego festiwalu wystąpiła w bardzo dziewczęcej stylizacji. Wokalistka wybrała bowiem czarny top i krótką czarną spódnicę, które połączyła z modnym w tym sezonie długim żakietem w kolorze fuksji. Całość stylizacji dopełniały czarne glany. Roksana zdecydowała się też na rozpuszczone włosy i delikatny makijaż. Wszystko to sprawiało, że piosenkarka wyglądała bardzo dziewczęco. To właśnie ta "stylówka" skradła nasze serce. 

Co ciekawe różowy żakiet przypomina ten, który niedawno miała na sobie Agata Duda. Pierwsza dama prezentowała się w nim na nagraniu kampanii  "Tornister pełen uśmiechów". Zobaczcie sami. 

 

Czyżby ktoś się kimś inspirował? 

Roksana Węgiel romantycznie

Druga stylizacja Roksany również była udana. Tym razem 14 latka postawiła na granat i założyła satynowy komplet. Bluzka odsłaniająca ramiona i brzuch dobrze współgrała z asymetryczną spódnicą. Do tej kreacji  niekonieczne pasowały natomiast czarne glany. Całość była utrzymana w romantycznym tonie. 

A wam, która kreacja Roksany Węgiel podoba się bardziej?

A teraz mamy dla Was coś specjalnego. Roksana Węgiel zrobiła sobie zdjęcie z parą prezydencką. Niektórzy zarzucili jej stronniczość. Co im odpowiedziała?

Zobacz wideo

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.