"Dance, dance, dance". Poznaliśmy finalistów. Nowakowska winą za wypadek Dziurskiej obarczyła jej partnera. "Między wami jest przepaść"

Za nami półfinałowy odcinek programu "Dance, dance, dance" i wszystko stało się jasne. Już wiadomo, kto w przyszłym tygodniu powalczy o zwycięstwo.

Program „Dance, dance, dance” okazał się hitem Telewizji Polskiej. I nic w tym dziwnego, bo w tanecznym show dzieje się naprawdę sporo. Emocje sięgają zenitu, co też potwierdza półfinałowy odcinek, który jest już za nami. Niestety, tym razem z programem pożegnali się Kasia Dziurska oraz Emilian Gankowski, a w wielkim finale pierwszej edycji „Dance, dance, dance” zobaczymy siostry Kazadi oraz Wiktorię Gąsiewską i Adama Zdrójkowskiego.

Zobacz wideo

„Dance, dance, dance”. Występ Dziurskiej powodem płaczu Chodakowskiej

Każda z par na samym początku zatańczyła choreografię, którą prezentowała już kilka odcinków wcześniej. Wiktoria i Adam odtworzyli teledysk do przeboju „What About Us” z repertuaru Pink. Ależ to było piękne, dlatego jurorzy ocenili ich występ na 29 pkt.

Przy okazji Robert Kupisz zauważył, że gdy oglądał Wiktorię i Adama w "Tańcu z Gwiazdami", myślał, że są oni totalnie bezbarwni. Tutaj był w głębokim szoku, jak wiele potrafią zaprezentować na scenie. Projektant zapytał więc, co spowodowało, że w "Dance, dance, dance" tańczą o wiele lepiej niż w "TzG". Odpowiedź młodego gwiazdora nas zaskoczyła. Adam wyznał, że w "TzG" atmosfera pracy była dużo gorsza. Jak dodał, w tanecznym show TVP z odcinka na odcinek mają coraz więcej energii. A jak więc było w "TzG"? Okazuje się, że odwrotnie. 

Tam po prostu nam się nie chciało - wyjaśnił.

Później przyszedł czas na siostry Kazadi. Zatańczyły do utworu Destinys Child "Survivor". Efekt? Ewa Chodakowska była zachwycona, natomiast Ida Nowakowska zauważyła, że tym razem zabrakło energii. Dziewczyny zgarnęły 28,5 punktu. 

Następny występ - Kasia Dziurska i Emilian Gankowski oraz ich bardzo odważny wybór. Zatańczyli bowiem choreografię do utworu "Try". Układ, podczas którego wcześniej mistrzyni fitness zaliczyła bolesny upadek. Czy tym razem się udało? Na szczęście tak, jednak Kasia i Emil nie mogli opanować emocji tuż po. Powód? Ida Nowakowska oskarżyła wręcz Emiliana za poprzedni wypadek Dziurskiej. Doszło do małego zgrzytu. 

Emil pokaż mi jeden numer taneczny, który ty wykonałeś. To nie jest atak na Ciebie. To jest taniec. Nie możesz po prostu tak iść. Ja nie mówię, że się nie starasz. Między wami jest wielka przepaść. Mam problem z oceną - mówiła.
Przepraszam Kasia... - wyznał rozczarowany Emil. 

I nie wytrzymał, podobnie jak Chodakowska, która się rozpłakała, ponieważ w swojej ocenie nawiązała do przemocy domowej. 

Wiem, jak bardzo to jest trudny temat. Nie ma takiej skali, abym mogła wyrazić to, co czuję - dodała. 

Następnie opuściła studio. 

27,5 punktu - to wynik Dziurskiej i Gankowskiego. Później nadszedł czas na solówkę każdego z uczestników i ostatecznie to właśnie Kasia i Emilian zdobyli najmniej punktów, więc musieli pożegnać się z programem.  

Pamiętajcie, że odcinek finałowy zobaczymy w Wielkanoc, 21 kwietnia. O zwycięstwie nie zadecydują jurorzy, a widzowie, którzy w trakcie emisji programu będą mogli wysyłać SMS-y na swoich ulubieńców. Macie już swoich faworytów?

DH

Więcej o:
Komentarze (91)
"Dance, dance, dance". Poznaliśmy finalistów. Nowakowska winą za wypadek Dziurskiej obarczyła jej partnera. "Między wami jest przepaść"
Zaloguj się
 • Gość: ola

  Oceniono 25 razy 19

  Kazadi są ciągle faworyzowane,tanczą ciągle to samo hip-hop.Ida jest sprawiedliwą jurorką natomiast reszta cały czas komplementuje siostry Kazadi

 • Gość: Paulina

  Oceniono 26 razy 18

  Ida jestes yebnieta. Taka byla choreografia... Trzeba bylo wybrac Kasi i Emilowi kawałek, w którym chlop musialby tanczyc jak baletnica to na bank by zatańczyl. Pokazywali przemoc domowa, wiec musialbyc jak najbardziej twardy, meski... I byl. Kasia i Emil number one ❤️

 • Gość: Gosc

  Oceniono 26 razy 16

  Mam dość faworyzacji Kazadi. Jak się rozplakala że musi wyjść poza swoją strefę komfortu dostała 10 od wszystkich. Jest dojrzała kobieta świadoma swojego ciała i dla mnie to bzdura wstydzić się dotknąć w tańcu. Natomiast Gasiewska naprawdę musiała się przełamać bo ma zupełnie inny charakter i nie została za to doceniona. Wiktoria od widzów nasz 3x10 i to zasłużone. Trzymam kciuki

 • Gość: Aleksandra

  Oceniono 23 razy 15

  Jak można mówić ,ze młodsza siostra Kazadi jest wszechstronnie utalentowana.Ludzie pierwszy raz pokazala się na scenie,płaczem obie wymuszają oceny i tanczą ciągle podobne choreografie.

 • Gość: Ols

  Oceniono 19 razy 13

  Kasia i Emil byli najlepsi,a ta cała Ida no cóż zostawię komentarz dla siebie

 • Gość: Nela

  Oceniono 18 razy 12

  O ile wynik nie jest ustawiony przez TVP to wygra Wiktoria i Adam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX