Przemek Kossakowski u Kuby Wojewódzkiego. Przyznał się, jakie SMS-y wymienia z Martyną Wojciechowską

Przemek Kossakowski był gościem w programie "Kuba Wojewódzki". Podróżnik zdradził, jakie SMS-y wymienia z nim Martyna Wojciechowska.

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska to para telewizyjnych podróżników. Często są w rozjazdach, rzadko mamy okazję zobaczyć ich razem. Przemek Kossakowski w rozmowie z Kubą Wojewódzkim zdradził, jak z dziennikarką pielęgnuje swoje uczucie, kiedy oboje są na swoich "krańcach świata".

Zobacz wideo

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska wymieniają SMS-y

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska właściwie ciągle są w rozjazdach. Para podróżników pielęgnuje jednak swój związek również na odległość, o czym opowiedział Kossakowski u Kuby Wojewódzkiego. Z Martyną wymienia SMS-y o takiej treści, jakiej możemy się spodziewać wyłącznie u osób, które żyją na całego.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski piszą do siebie, co akurat zamierzają robić w czasie swoich wypraw, lub co ekscytującego właśnie przeżyli. Kossakowski mówił Wojewódzkiemu np. o SMS-ie, które otrzymał od Wojciechowskiej - pochwaliła mu się, że zaraz będzie na planie pływała z rekinami.

 

Podróżnik nie pozostał dłużny. Jego odpowiedzią było, że on właśnie wypił krew. Martyna Wojciechowska szczerze i czule odpisała mu tak:

Jestem z ciebie dumna - pochwalił się Przemek Kossakowski treścią SMS-a od Martyny Wojciechowskiej.

Uroczo? My nie mamy wątpliwości, że tka.

MAW

Więcej o: