"Przyjaciółki" wracają. Kiedy premiera pierwszego odcinka? Co zobaczymy w 13. sezonie?

"Przyjaciółki", uwielbiany przez Polki serial Polsatu, wraca z 13. sezonem. Kiedy premiera i co takiego przeżyją Zuza, Anka, Patrycja i Inga?

"Przyjaciółki" wracają z nowym sezonem na antenę Polsatu. Pierwszy odcinek 13. sezonu już dzisiaj - o godzinie 21:10!

Przyjaciółki. Co wydarzy się w pierwszym odcinku serialu?

Inga (Małgorzata Socha) odzyskuje dawną figurę i rzuca się w wir internetowych flirtów. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) staje się kobietą sukcesu. Życie rodzinne Patrycji (Joanna Liszowska) u boku Wiktora (Paweł Deląg) to prawdziwa sielanka.

Zuza (Anita Sokołowska) po powrocie z półrocznej terapii w Stanach Zjednoczonych czuje się jak gość we własnym domu. U Anki (Magdalena Stużyńska – Brauer) wszystko zaczyna wracać do dawnego porządku. Paweł (Bartek Kasprzykowski) znów pracuje w zawodzie, a Julka (Nicole Bogdanowicz) poważnie podchodzi do roli matki. Życie jednak sprawia niespodzianki.

Przyjaciółki. Nowi bohaterowie

W 13. sezonie serialu "Przyjaciółki" do znanych nam już postaci dołączają nowe twarze. Będzie to m.in. Tamara Arciuch, Urszula Grabowska, Łukasz Konopka i Mateusz Janicki. Życie Ingi, Zuzy, Anki i Patrycji - oraz naturalnie ich przyjaciół i rodzin - będziemy mogli oglądać przez następnych 12 tygodni, co czwartek.

Więcej o:
Komentarze (8)
"Przyjaciółki" wracają! Kiedy premiera pierwszego odcinka? Co zobaczymy w 13. sezonie?
Zaloguj się
 • Gość: Przyjaciółka

  Oceniono 1 raz 1

  Uwielbiam ten serial!

 • Gość: Puchacz podglądacz

  Oceniono 1 raz 1

  Liszowska i Socha- mój typ!!- buziaczki :-)

 • Gość: Hab

  0

  Inga i Maks!!!! Petarda!

 • Gość: JJ

  0

  UWIELBIAM DOROTE :-)))

 • Gość: ykj

  0

  Pierwsze sezony super, ale dalej już w kółko to samo, ciągła zmiana chłopów, Stużyńska się schodzi i rozchodzi z mężem, masakra. Autorom serialu chyba brak pomysłów na rozwinięcie wątków, bo robią z bohaterek mega płytkie osoby... Plusem są aktorki, bardzo je przez ten serial polubiłam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX