"Przyjaciółki" wracają. Kiedy premiera pierwszego odcinka? Co zobaczymy w 13. sezonie?

"Przyjaciółki", uwielbiany przez Polki serial Polsatu, wraca z 13. sezonem. Kiedy premiera i co takiego przeżyją Zuza, Anka, Patrycja i Inga?

"Przyjaciółki" wracają z nowym sezonem na antenę Polsatu. Pierwszy odcinek 13. sezonu już dzisiaj - o godzinie 21:10!

Zobacz wideo

Przyjaciółki. Co wydarzy się w pierwszym odcinku serialu?

Inga (Małgorzata Socha) odzyskuje dawną figurę i rzuca się w wir internetowych flirtów. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) staje się kobietą sukcesu. Życie rodzinne Patrycji (Joanna Liszowska) u boku Wiktora (Paweł Deląg) to prawdziwa sielanka.

Zuza (Anita Sokołowska) po powrocie z półrocznej terapii w Stanach Zjednoczonych czuje się jak gość we własnym domu. U Anki (Magdalena Stużyńska – Brauer) wszystko zaczyna wracać do dawnego porządku. Paweł (Bartek Kasprzykowski) znów pracuje w zawodzie, a Julka (Nicole Bogdanowicz) poważnie podchodzi do roli matki. Życie jednak sprawia niespodzianki.

Przyjaciółki. Nowi bohaterowie

W 13. sezonie serialu "Przyjaciółki" do znanych nam już postaci dołączają nowe twarze. Będzie to m.in. Tamara Arciuch, Urszula Grabowska, Łukasz Konopka i Mateusz Janicki. Życie Ingi, Zuzy, Anki i Patrycji - oraz naturalnie ich przyjaciół i rodzin - będziemy mogli oglądać przez następnych 12 tygodni, co czwartek.