"Przyjaciółki". Wiemy, co wydarzy się w nowym sezonie! Zuza wygra z rakiem, ale spotka ją kolejny dramat

"Przyjaciółki" pod koniec lutego powracają z 13. sezonem. Zuzanna Markiewicz pokona śmiertelną chorobę, ale to nie będzie koniec dramatów. W życiu jej męża pojawi się inna kobieta.
Zobacz wideo

Serial "Przyjaciółki" to prawdziwy hit telewizji Polsat. W wiosennej ramówce stacji będziemy mogli oglądać już 13. sezon telenoweli. W życiach bohaterek nastąpią ogromne zmiany! Inga (Małgorzata Socha) schudnie i wreszcie będzie miała powodzenie u mężczyzn, mąż Anki (Magdalena Stużyńska) wyzna jej, że kocha inną kobietę, a Patrycja (Joanna Liszowska) zaopiekuje się dzieckiem Wiki. Natomiast to losy Zuzy (Anita Sokołowska) będą najbardziej przejmujące dla widzów. W 12. części serialu Markiewicz dowiedziała się, że ma raka piersi i musiała przejść eksperymentalną terapię. W czasie choroby bardzo wspierał ją jej partner Janek (Marek Bukowski), z którym po wielu perypetiach wzięła ślub.

"Przyjaciółki": Zuzanna Markiewicz zostanie zdradzona przez Janka?

W najnowszym sezonie "Przyjaciółek" okaże się, że Zuza przeżyła i wygrała walkę z rakiem! Jednak czeka ją kolejna tragedia. Czy ukochany mąż nie dochowa jej wierności i zdradzi ją z nową bohaterką? Tamara Arciuch dołączy do ekipy serialu i będzie konkurować z Markiewicz o serce Janka.

 

Jak myślicie, Janek naprawdę zdradzi Zuzę i doprowadzi do rozpadu małżeństwa?

JP