Agnieszka Sienkiewicz odchodzi z "Przyjaciółek"? Wpis aktorki wywołał spore zamieszanie. Fani są w szoku

Agnieszka Sienkiewicz odejdzie z "Przyjaciółek"? Dowodem na to miał być ostatni wpis gwiazdy. Fani serialu nie kryją smutku. Aktorka zabrała jednak głos w sprawie.

Wielkimi krokami zbliża się 13. sezon "Przyjaciółek". Już wkrótce fani serialu będą mieli przyjemność śledzić dalsze losy Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz). Nowe odcinki zawitają na antenę telewizji Polsat już 7 marca. Jednak sporo zamieszania wokół swojej serialowej postaci wywołała niedawno Agnieszka Sienkiewicz. Aktorka zamieściła na Instagramie wpis, w którym podziękowała koleżankom z planu za wspólną pracę. To w jednej chwili zaniepokoiło fanów serialu. 

Zobacz wideo

"Przyjaciółki". Agnieszka Sienkiewicz odchodzi z serialu? 

Agnieszka Sienkiewicz opublikowała w sieci zdjęcia, na których pozuje z Małgorzatą Sochą i Magdaleną Stużyńską. 

Dziś mój ostatni dzień na planie tego sezonu "Przyjaciółek"! Praca z tymi aktorkami i tą ekipą to prawdziwy zaszczyt i przyjemność! Dziękuję Wam - napisała pod zdjęciami Sienkiewicz.

To właśnie te słowa aktorki wzbudziły wśród internautów sporo zamieszania. Fani "Przyjaciółek" zaczęli spekulować, jakoby gwiazda miała już na zawsze pożegnać się z serialem. 

Ale że jak? Że już nie będzie więcej serii? Czy będą, a Pani odchodzi? Ani na jedno, ani na drugie nie daję zgody!
Najlepsza postać odchodzi? Nie!
Nie wyobrażam sobie teraz serialu bez Dorotki - czytamy w komentarzach.

Głos w sprawie szybko zajęła sama Sienkiewicz. Aktorka zamieściła do opisu aktualizację, z której wynika, że gwiazda nie ma zamiaru odchodzić z serialu. 

Kochani, odpowiadając tu na komentarze, nie napisałam, że odchodzę z serialu tylko, że zdjęcia do 13 serii dobiegają końca, a ja dziś zagrałam ostatnie sceny w tym sezonie - wyznała gwiazda.
 

Fani serialu mogą być więc spokojni. Agnieszka Sienkiewicz nie żegna się z "Przyjaciółkami". 

DH

Więcej o: