"Przyjaciółki". Do obsady dołączy nowa aktorka. Anita Sokołowska pokazała zdjęcie z planu

"Przyjaciółki". W 13. sezonie do obsady serialu dołączy Tamara Arciuch. Anita Sokołowska udostępniła na Instagramie zdjęcie z planu.

Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że Anita Sokołowska, czyli serialowa Zuza, nie pojawi się w nowym sezonie serialu "Przyjaciółki". Aktorka dodała zdjęcie, w którym poinformowała fanów, że nadszedł czas na nowe wyzwania, a internauci odebrali to jako znak, że jej bohaterka przegra walkę z rakiem.

Zobacz wideo

"Przyjaciółki". Tamara Arciuch dołączy do obsady

Okazuje się, że aktorka nie ma w planach odejść. Co więcej, bierze już udział w zdjęciach do 13. sezonu. I to dzięki niej dowiedzieliśmy się, że w serialu pojawi się też nowa postać, w którą wcieli się Tamara Arciuch. Kobiety poznają w nowym miejscu pracy Zuzy, jednak nie znamy więcej szczegółów.

Ello, jak sobota mija, bo my jesteśmy na szychcie - napisała Sokołowska pod wspólnym zdjęciem na Instagramie.
 

Fani "Przyjaciółek" bardzo się cieszą, że zobaczą na ekranie Tamarę Arciuch. Niektórzy uważają, że to świetnie, że pojawi się w serialu, gdyż za mało gra.

Dwie wspaniałe aktorki razem. Cudownie.
Uważam, że za mało pani Tamary na ekranach, więc bardzo dobrze, że pojawi się w serialu.
Uwielbiam Tamarę Arciuch tak samo jak Anitę Sokołowską - wyrażają swoje zadowolenie.

Aktorka zdradziła, że zagra niewielką rolę, ale "w takim serialu warto się pojawić". Widzowie zobaczą kolejny sezon "Przyjaciółek" 7 marca 2019 roku. Cieszycie się?

AW