"Przyjaciółki". Zuza umrze w 13. sezonie serialu? Fani patrzą na zdjęcia i już wiedzą

Ekipa serialu "Przyjaciółki" pracuje już nad nowym, 13. sezonem produkcji. Tymczasem fani są zdania, że w serialu nie zobaczymy już Anity Sokołowskiej. Jej serialowa Zuza najpewniej umrze w pierwszych odcinkach 13. sezonu.

"Przyjaciółki" to serial, który doczekał się już naprawdę sporej rzeszy fanek (i fanów). W ostatnim odcinku 12. sezonu widzowie zostali pozostawieni z wieloma niewiadomymi. Czy Patrycja przeżyła wypadek? Czy Zuza, którą gra Anita Sokołowska, pokona chorobę nowotworową? Fani uważnie śledzą teraz media społecznościowe aktorek, bo to z nich można się dowiedzieć najwięcej o pracach nad 13. sezonem.

"Przyjaciółki". Zuza umrze?

Najwięcej niewiadomych, zaraz po losach Patrycji, wiąże się z losem ciężko chorej Zuzy. W ostatnim odcinku "Przyjaciółek" pokazano ślub Zuzy i Jaśka. Anita Sokołowska grała już wtedy w bardzo mocnej charakteryzacji, ponieważ jej bohaterka zmaga się z postępującą chorobą.

Nic dziwnego, że fani szukają teraz wszystkich informacji na temat losów Zuzy w produkowanym już 13. sezonie "Przyjaciółek". I niestety, wiadomości nie są dobre. Anita Sokołowska - do tej pory bardzo aktywna na Instagramie, chwaląca się kolejnymi zdjęciami z planu, dość nagle przestała to robić. Inaczej robią jej koleżanki, które wciąż pokazują skrawki życia swoich bohaterek w internecie. Czy to może oznaczać, że Anita Sokołowska zakończyła już prace nad serialem a Zuza - jej bohaterka - umrze? A może... Anita Sokołowska po prostu pojechała na zasłużone wakacje?

 

Losów Zuzy możemy się niestety póki co tylko domyślać. Wszystko jednak wskazuje na to, że to naprawdę może być koniec przygody Anity Sokołowskiej z serialem. Sama aktorka ostatnio również dość dwuznacznie wypowiedziała się na temat swojej przyszłości i swoich planów zawodowych.

"Przyjaciółki" - kiedy 13. sezon?

"Przyjaciółki" wrócą na antenę Polsatu w marcu 2019 roku. Oznacza to, że fanom nie pozostaje nic innego, jak zacisnąć zęby i czekać jeszcze ponad 4 miesiące. Myślicie, że Zuza pokona chorobę nowotworową?

Anita Sokołowska w zestawie NIEMAL identycznym jak Zofia Ślotała. Efekt? Zupełnie inny. Ledwo ją poznaliśmy!

Więcej o: