"Przyjaciółki". Zuza przeżyje! Sokołowska pochwaliła się zdjęciem z planu. Ma nową fryzurę

Fani serialu "Przyjaciółki" nie mogą doczekać się nowego sezonu. Tymczasem Anita Sokołowska, czyli serialowa Zuza, pochwaliła się na Instagramie fotkami z planu i... chyba wiemy już, co Zuzę czeka w 13. sezonie!

"Przyjaciółki" to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów Polsatu. Fanki muszą wytrzymać do marca i uważnie śledzą media społecznościowe ulubionych bohaterek. Anita Sokołowska - serialowa Zuza - pochwaliła się niedawno zdjęciami z zupełnie nową fryzurą i fotkami z planu. Tym samym zdradziła co nieco informacji o losach swojej bohaterki.

Anita Sokołowska - Zuza z "Przyjaciółek" w nowej odsłonie

Anita Sokołowska w mediach społecznościowych niekiedy dzieli się zdjęciami z planu serialu "Przyjaciółki". Ostatni sezon jej bohaterka zakończyła w najbardziej wzruszający sposób - wzięła romantyczny ślub ze swoim ukochanym, ale też pozostawiła widzów z narastającym niepokojem - Zuza zachorowała na nowotwór i nie było wiadomo, czy przeżyje.

Anita Sokołowska na początku dni zdjęciowych miała też swoją wakacyjną przerwę. Kiedy jej koleżanki z planu zamieszczały kolejne fotki na Instagramie, ona pokazywała miejsca, które odwiedzała. Można było wywnioskować, że niestety, Zuza nie da rady pokonać choroby. Teraz jednak na Instagramie Anity Sokołowskiej pojawiły się nowe dowody na to, że Zuza z "Przyjaciółek" w 13. sezonie będzie się miała zdecydowanie lepiej, niż pod koniec 12. sezonu. A Anita Sokołowska zaprezentowała się fanom z nowej fryzurze!

 

Na zdjęciach widać nie tylko, że Anita Sokołowska - Zuza - ma się o wiele lepiej, ale również że w jej związku z Jaśkiem będzie tylko dobrze:

 

"Przyjaciółki" - kiedy 13. sezon?

"Przyjaciółki" wrócą na antenę Polsatu 7 marca 2019. Niektóre główne bohaterki już zakończyły pracę nad serialem. Dopiero za półtora miesiąca dowiemy się, co scenarzyści wymyślili dla Anki (Magda Stużyńska), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Doroty (Agnieszka Sienkiewicz) i Patrycji (Joanna Liszowska).

Więcej o: