"M jak Miłość". Do obsady dołączy nowa postać. To syn znanego artysty!

W serialu "M jak Miłość" znów pojawią się zmiany. Tym razem do ekipy dołączy młody aktor z rodziny mocno związanej z teatrem i telewizją.

"M jak Miłość" to serial, który kochają miliony Polaków i mimo wielu lat wciąż cieszy się znakomitą oglądalnością, a nawet zdobywa nowych fanów wśród coraz młodszej publiki. Z tego też powodu do ekipy serialu często dołączają nowe twarze polskiej kinematografii.

Jakub Józefowicz w "M jak Miłość"

Widzowie w swoim ulubionym serialu będą mogli zobaczyć Jakuba Józefowicza.  Twórcy nie zdradzają kogo zagra młody aktor, ale zapewniają, że jego postać wprowadzi sporo zamieszania w życie rodziny Mostowiaków. 

Filmowa rodzina Józefowiczów 

Jakub Józefowicz jest synem Janusza Józefowicza - aktora, choreografa, scenarzysty i reżysera, głównie związanego z teatrem. Reżyserią zajmuje się również jego siostra Kamila, a obecna żona ojca - Natasza Urbańska jest silnie związana z show-biznesem, jako piosenkarka, tancerka czy aktorka filmowa i teatralno-musicalowa . 

Sam Jakub z zawodu jest kompozytorem muzyki filmowej. Aktorstwo nie jest mu jednak obce. Artystę możemy zobaczyć na przykład w filmie "Planeta singli 2", który swoją premierę ma już  9 listopada.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

My nie możemy się doczekać wiadomości, kogo zagra w "M jak Miłość" Józefowicz, a Wy?

KJ

Więcej o: