Tajemniczy ślub w "M jak Miłość". Marcin Mroczek pokazał zdjęcie z kościoła. Fani: Nareszcie!

Marcin Mroczek pokazał zdjęcie z planu "M jak Miłość" i tym samym uchylił rąbka tajemnicy na temat kolejnego ślubu w serialu. Która para powie sobie niebawem sakramentalne "tak"?

"M jak Miłość'. Wszystko wskazuje na to, że fani telenoweli mogą się szykować na kolejny ślub. Kto tym razem stanie na ślubnym kobiercu? Marcin Mroczek pokazał zdjęcie z kościoła i zdradził tajemnicę.

Ślub w "M jak Miłość"

Na zdjęciu opublikowanym przez Marcina Mroczka widzimy Tomasza Oświecińskiego i Olgę Szomańską, którzy wcielają się w serialu w Andrzejka i Marzenkę.

Z Lisieckimi. Jak myślicie kto w tym związku jest pod pantoflem? #sweet #focia #mjm #iskrzy #miedzy #nimi #loveislove #żona #i #mąż - napisał pod zdjęciem.

Podobne zdjęcie pojawiło się także na profilach Tomasza i Olgi. Fani od razu zasypali aktorów gratulacjami. Nic dziwnego, że miłośnicy "M jak Miłość" cieszą się, że Andrzejek i Marzenka w końcu zdecydowali się na ślub. W końcu bohaterowie mają już za sobą jedną próbę zamążpójścia, która zakończyła się rozstaniem. Powód? Andrzejek zapomniał powiedzieć ukochanej, że jest... żonaty!

Nareszcie wam się udało!
Mam nadzieję, że teraz bez żadnych tajemnic.
Moja ulubiona para, ale się cieszę! - piszą fani.
 

"M jak Miłość" - kiedy nowe odcinki?

Obecnie trwa wakacyjna przerwa i tym samym widzowie muszą poczekać na nowe odcinki "M jak Miłość". Na szczęście twórcy serialu przygotowali dla fanów niespodziankę. W tym roku, wyjątkowo, przerwa wakacyjna skończy się już w sierpniu, a nie we wrześniu! Świat seriali podaje, że najnowszy, powakacyjny odcinek "M jak Miłość" zostanie wyemitowany już 27 sierpnia!

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.