Aktorka "M jak Miłość" zagra w serialu Polsatu. Nieźle namiesza w życiu głównych bohaterów

Jak dowiedziało się Party.pl, Ilona Lewandowska, którą znacie z "M jak Miłość" przynosi się do serialu "W rytmie serca". Kogo zagra?

Ilona Lewandowska, aktorka znana z serialu "M jak Miłość" zagra w produkcji "W rytmie serca". Wcieli się w Sandrę, która pojawi się w gabinecie medycznym Adama. Ale to jednak dopiero początek. Jej postać mocno namiesza w życiu Adama i Marii. 

- Po raz kolejny jest coś takiego w tym moim aktorstwie, że zostałam obsadzona jako bohaterka negatywna. Natomiast prywatnie jest zupełnie inaczej, więc przez to jest ciekawie i z tego się cieszę - powiedziała Lewandowska w rozmowie z dziennikarką Party.pl.

Lewandowska nie chciała zdradzać zbyt wielu szczegółów, ale sama potwierdziła, że zachowanie jej bohaterki będzie wzbudzać zazdrość u Marii. 

- Bohaterka pojawi się najpierw w życiu Adama, jako lekarza. Uda się do niego po konsultację medyczną. Ma zrobić na nim wrażenie i namieszać w życiu Adama i Marysi. Myślę, że to będzie niemała rewolucja. Na pewno będzie interesująco - dodała

 

"W rytmie serca" - kiedy nowe odcinki? 

"W rytmie serca" powróci już we wrześniu na antenę Polsatu. Na razie stacja nie poinformowała o zmianie dnia i emisji trzeciego sezonu serialu, więc prawdopodobnie będzie to niedziela, godzina 20:00. 

JT 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.