Czwarte koło w "Milionerach". Prowadzący nie są zbyt zadowoleni

Wielka rewolucja w "Milionerach". Wprowadzono czwarte koło, czyli pytanie do prowadzącego.

Z okazji 20. lat emisji teleturnieju w Wielkiej Brytanii producenci wprowadzili nowe zasady gry. Dodano kolejne koło ratunkowe, które polega na tym, że uczestnik może skorzystać z wiedzy prowadzącego i poprosić go o pomoc.

Nie da się ukryć, że jest to spora odpowiedzialność. Od tego, czy prowadzący będzie znał odpowiedź na pytanie, będą zależeć losy gracza. Poza tym może się nieźle skompromitować.

Wyobraź sobie, że ktoś gra o 125 tysięcy funtów i prosi cię o pomoc, a ty nie masz pojęcia co odpowiedzieć. Totalny wstyd - skomentował Jeremy Clarkson, który prowadzi brytyjską edycję "Milionerów". 

Do tej pory 11 uczestników poprosiło go o pomoc, a on znał odpowiedź tylko na trzy pytania... Nie jest to imponujący wynik.

Ciekawe, czy zmiany zostaną wprowadzone także w Polsce? Jeśli tak, Hubert Urbański zostanie obciążony dodatkową odpowiedzialnością.

AW

Więcej o:
Komentarze (7)
Będzie czwarte koło w "Milionerach". Prowadzący nie mają za wesołej miny
Zaloguj się
 • Gość: Obserwator

  Oceniono 3 razy 3

  Nie rozumiem z czego robić problem? Nie ma takiej możliwości, żeby znać odpowiedzi na wszystkie pytania z dziesiątków dziedzin! I jeszcze mowa o wstydzie? Bez przesady.

 • Gość: hallo

  Oceniono 3 razy 1

  Przeważnie prowadzący nie są zbyt inteligentni

 • Gość: 7

  0

  przeciez ma odpowiedzi wyswietlone na ekranie. kolejny sposob na krecenie .

 • Gość: GdzieWesele.pl

  0

  Ciekawe czy wejdzie do Polski! :P

 • Gość: prowadzacy

  Oceniono 2 razy 0

  przeciez to ustawione i nawet jak bedzie znal to ma udawac glupka i nie odpowiedziec albo zle odpowiedziec i nie dac wygrac ,bo by za duzo osob wygralo i tv poszla by z torbami

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX