"Top Model" 1. odcinek. Chłopak miał flirtować z Krupą. Nie wyszło. NAJGORSZY tekst na podryw ever!

"Top Model" już po raz 6. wraca na antenę TVN. Co wydarzyło się w 1. odcinku?

 "Top Model" oficjalnie rozpoczęte! To już 6. sezon modowego show i nadal pewne rzeczy pozostają niezmiennie. Tradycyjnie serię otwierają castingi przed boot campem. Tradycyjnie też przed jury stawiły się potencjalne topmodelki i potencjalni topmodele, ale póki co można się ich jescze przedstawiać jako zawodnika MMA, policjantkę, cheerleaderkę, drag queen i zawodowa kajakarka.

Każdy kandydatów na modela starał się jak najlepiej zaprezentować. Czasem jurorzy poddawali ich specjalnym próbom, które decydowały, czy delikwent przechodzi dalej. Nam najbardziej w pamięci utkwili 18-letni bliźniacy Kamil i Damian Lada. Obaj chwalili się, że mają spore powodzenie u płci przeciwnej. Czy to tylko przechwałki? Dawid Woliński chciał t sprawdzić i poprosił, by jeden z braci spróbował oczarować Joannę Krupę. Wyszło po protu ŹLE.

Bardzo ładnie pani dziś wygląda. Stylowe ubranie, ładne oczy. Pociągają mnie takie kobiety - mówił do Krupy chłopak.
Ale ty mnie nie pociągasz - zgasiła 18-latka Krupa.
No niestety, nie zawsze ma się powodzenie u kobiet, ale mimo wszystko może dałaby się pani gdzieś zaprosić. Intrygują mnie starsze kobiety - wypalił.

No cóż, trzeba przyznać, że chłopak jest bardzo... oryginalny (?). Mając do skomplementowania osobę, która ma ładne absolutnie wszystko, a jest przy tym jedną z najbardziej ujmujących gwiazd, skupić się na wieku? Gorzej wybrać nie mógł.

Ale żeś jej walnął komplement! -  skwitował Tyszka zagłuszany przez histeryczne wybuchy śmiechu kolegów i koleżanek z jury. 

Niestety, nie wiemy, czy niedoszły Casanova i jego brat przeszli dalej, bo realizator zakończył ich występ na kadrze z jury tarzającym się śmiechu. Jeżeli jednak awans zależał od sposobu na podryw, to bliźniacy na pewno musieli wrócić do domu.

ZI