Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak zrobili HUCZNĄ imprezę. "Były dwie interwencje policji". Ciekawa jest też lista gości

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim urządzili imprezę w willi w Konstancinie. Choć sąsiedzi dwukrotnie wzywali policję, wygląda na to, że przyjęcie należało do udanych. Bawił się na nim m.in... Piotr Adamczyk.

W niedzielę Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak zorganizowali dużą imprezę w posiadłości rodziców producenta, w podwarszawskim Konstancinie. Goście dopisali. Nie zabrakło Piotra Adamczyka, Emila Haidara z nową ukochaną czy Mateusza Banasiuka i Magdaleny Boczarskiej. Jednak impreza nie do końca przypadła do gustu sąsiadom. 

Jak donosi "Super Express", zaalarmowani głośnym zachowaniem imprezowiczów sąsiedzi, wezwali policję.

Były dwie interwencje. Pierwsza o godz. 20.40 dotyczyła zakłócania ciszy. Osoba została pouczona. Druga interwencja miała miejsce o godz. 22.25 i dotyczyła tego samego, tym razem już ciszy nocnej- przyznał w rozmowie z tabloidem komendant Jarosław Sawicki z Komendy Policji w Piasecznie.

Do funkcjonariuszy najpierw miał wyjść uzbrojony ochroniarz, następnie w bramie pojawił się sam Piotr Woźniak-Starak. Producent wyraźnie był w doskonałym humorze. Uspokoił policjantów i zapewnił, że przyjęcie już się kończy. Swoich gości po kolei i bardzo wylewnie żegnał na ulicy.

Zobacz wideo

JM 

Komentarze (21)
Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak zrobili HUCZNĄ imprezę. "Były dwie interwencje policji". Ciekawa jest też lista gości
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 5

  Oj tam, pochlali trochę i już afera :D:D

 • Gość: Henias

  Oceniono 4 razy 4

  Zakłócanie ciszy o godz. 20.40? Policja interweniuje? Konstancin ma jakąś inną policję?

 • Gość: Aro

  Oceniono 2 razy 2

  Typowo polskie kometarze byle objęciach kogoś. ...kto jest bez winy niech pierwszy ciśnie kamieniem....komentujący zapewne nigdy głośno nie imprezowali....

 • russel

  Oceniono 4 razy 2

  Tarzan szulimowej zaprosił na pewno swoich ogoniastych przyjaciół z dżungli i to ich wrzaski zaniepokoiły nieobytych sąsiadów.

 • browaryr

  Oceniono 3 razy 1

  bo pic trza umieć a nie po dawce rzygac krzyczec i rozrabiać haha,

 • Gość: Wawa

  0

  Nie widać aby był on szczęśliwy. Cerebryte zrobiła z niego. Czegoś mu brakuje. Błyszczą z zewnątrz...

 • pan.malowany

  0

  Nooo...jesli bawili sie tam osobnicy typu Haidar to faktycznie elyta.

 • Gość: gosc

  0

  adamczyk poznał już te triki więc zaraz ich rozgrzeszył i po sprawie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX