Pokaz mody Macieja Zienia odbył się w kościele w Warszawie!

Maciej Zień zorganizuje pokaz mody w kościele.

Najnowszy pokaz mody Macieja Zienia zapowiadał się na naprawdę szokujące wydarzenie. Od samego początku był owiany tajemnicą. Stopniowo wokół niego zaczęło pojawiać się coraz więcej informacji. Zostały zaproszone na niego tylko nieliczne osoby. Jednak najbardziej nowatorskie okazało się miejsce. Odbył się w kościele w Warszawie.

Dopiero dziś osoby dowiedziały się, gdzie odbędzie się pokaz - podaje nam nasz informator.

Co więcej gwiazdy pozowały na ściance, jak na innych pokazach.

Ścianka już jest rozłożona na terenie kościoła. Na razie jest niewiele osób. Pokaz odbędzie się w środku - w kościele parafialnym Św. Augustyna na ul. Nowolipki - donosił nam nasz informator pzred rozpoczęciem pokazu.

Parafia Św. Augustyna jest bardzo postępowa. Ma swoją stronę , na której można zobaczyć widok panoramiczny wnętrza świątyni.

Swaugustyn.pl, widok panoramiczny.Swaugustyn.pl, widok panoramiczny. Screen z Swaugustyn.pl Screen z Swaugustyn.pl

Na stronie możemy także zobaczyć wideo homilie, a także koncerty Scholi parafialnej wrzucone na kanał na Youtube.

 

Tak wygląda kościół od zewnątrz.

Kościół parafialny Św. Augustyna na ul. Nowolipki.Kościół parafialny Św. Augustyna na ul. Nowolipki. Google Maps Google Maps

Paulina Drażba tak podsumowała pokaz Zienia:

Zderzył z pełną premedytacją dwa światy: świat materialny i duchowy - powiedziała w Plejada.pl, portalu, który transmitowała na żywo pokaz.

Do tej pory Maciej Zień organizował pokazy mody w tradycyjnych miejscach, jak Hotel Hilton, Soho Factory czy Teatr Wielki w Warszawie. Wśród fanek Zienia jest Natalia Siwiec, Edyta Herbuś, czy otwarcie mówiąca o swojej wierze, Małgorzata Kożuchowska. Ciekawe, jak zareagowała na pokaz mody w kościele?

Małgorzata Kożuchowska i Maciej ZieńMałgorzata Kożuchowska i Maciej Zień kapif kapif

Vic

Więcej o: