Najgłośniejsze wpadki 2010 roku

Mołek, Meller, Kaczyński. Kto na podium?
Marcin Meller zaliczył wpadkę! Marcin Meller zaliczył wpadkę! (fot. YouTube.com/j2meblog)

Marcin Meller w "Drugim Śniadaniu Mistrzów"

Najgłośniejsza i chyba najzabawniejsza wpadka roku.  Marcina Mellera w "Drugim Śniadaniu Mistrzów" tak się przejął tematem, że... zobaczcie to sami.

 

Marcin Meller zaliczył wpadkę na żywo!

Ewa Minge podczas wywiadu w Nowym Jorku. Ewa Minge podczas wywiadu w Nowym Jorku. fashionnewslive.com

Eva Minge i jej angielski

Nie każdy musi dobrze władać językiem angielskim. Jeżeli chce się jednak zrobić karierę za granicą, wymagane są przynajmniej podstawy. Tego zabrakło u naszej wybitnej projektantki Evy Minge. Zobacz jej wywiad z zachodnim dziennikarzem:

 

Wpadka Minge w Nowym Jorku. Wideo

Magda Mołek Magda Mołek youtube.com

Magda Mołek: Nergal nie żyje

To chyba najbardziej mroczna wpadka w tym zestawieniu. Magda Mołek w "Dzień Dobry TVN" poruszyła temat chorego na białaczkę Nergala. Sprawa tak ją poruszyła, że uśmierciła muzyka na wizji:

 

Wpadka Mołek "Śmierć Nergala". Wideo

Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki Kapif

Łukasz Czarnecki o Romach i normalności

Łukasz Czarnecki, tancerz "Tańca z Gwiazdami", zaliczył wpadkę, którą ciężko nazwać "wymsknięciem". W programie na żywo zapytany o to, czy jest Romem odpowiedział, że "jest normalny". Rozumiemy emocje, stres, zmęczenie, ale na litość boską!

 

Kazadi: On jest Romem. Czarnecki: NIE, JESTEM NORMALNY!

Prezydent śpi na mszy

W zestawieniu nie mogło zabraknąć polityka. Prezydent Bronisław Komorowski na mszy w kościele był tak zmęczony (tego dnia Bronisław Komorowski został zaprzysiężony na prezydenta), że zasypiał na oczach milionów Polaków:

 

Komorowski przysypia na mszy. Wideo

Ewa Farna bez nóg. Ewa Farna bez nóg. materiały promocyjne

Ewa Farna bez nóg

Wpadkę zaliczyli też organizatorzy akcji "Stop przemocy w szkole", której twarzą była m.in. Ewa Farna. Na plakacie promującym akcję pojawiła się 16-letnia gwiazda, ale bez nóg. Graficy zapomnieli o dolnych kończynach i wyszło jak wyszło. W każdym razie wpadka:

 

Wpadka: Ewa Farna bez nóg

Ania i Jacek w finale Ania i Jacek w finale "Mam talent" www.mamtalent.tvn.pl

Przerwany występ w finale "Mam talent"

W finale 3. edycji znalazła się para akrobatów Ania i Jacek. Najgorszy scenariusz jaki mogli sobie finaliści przewidzieć, czyli... wpadka podczas występu. W pewnym momencie Ania się pomyliła i akrobaci przez 15 sekund nie wiedzieli co mają robić. Najdłuższe 15 sekund w telewizji. Widzowie wybaczyli izostała tylko pamiątka w postaci materiału wideo:

 

"Mam Talent": Koszmarna wpadka Ani i Jacka. Wideo

Jarosław Kaczyński Jarosław Kaczyński Jarosław Kaczyński i karp (być może z gminy Nawrot) - fot. AG (fotomontaż:gazeta.pl

Jarosław Kaczyński zalicza wpadkę

Jarosław Kaczyński jest drugim politykiem w tym zestawieniu. Na konferencji prasowej zaczął chwalić gminę, której nie ma na mapie Polski. Przypomnijmy - trwała wtedy kampania wyborcza i trzeba uważać na każde słowo. Jak na moment w którym się to wydarzyło możemy śmiało mówić o wpadce:

Wpadka Kaczyńskiego: Chwalił gminę, której nie ma

Wpadka w Australia's Next Top Model Wpadka w Australia's Next Top Model AP Photo/FOXTEL

Wielka wpadka w australijskim "Top Model"

W naszym "Top Model. Zostań Modelką" wpadek nie było. Była za to Joanna Krupa, którą pokochaliśmy za jej angielski. W Polsce była zatem zabawa a w Australii grobowa cisza i skandal. Prowadząca obwieszczając w finale która dziewczyna wygrywa program pomyliła nazwiska:

Wielka wpadka w australijskim "Top Model"

Miediwiediew, Obama, Sarkozy na szczycie NATO w Lizbonie Miediwiediew, Obama, Sarkozy na szczycie NATO w Lizbonie Reuters

80 prostytutek na szczycie NATO

Przy okazji odbywającego się w Lizbonie szczyt krajów członkowskich NATO gruzińska delegacja zorganizowała w hotelu głośną imprezę. Zaproszono na nią aż osiemdziesiąt prostytutek. Wśród gości byli też delegaci Armenii. Nie zaproszono natomiast prezydenta Francji Nicolasa Sarkozego, który zatrzymał się w tym samym hotelu. To on, obudzony hałasem, przerwał w końcu balangę.

80 prostytutek na szczycie NATO