Jak gwiazdy spędzą święta?

Zobacz, co znani planują na gwiazdkę.
Doda i Nergal Doda i Nergal Kapif

Doda i Nergal

Mimo, że Adam po niedawno przebytym przeszczepie przebywa w całkowitej izolacji i o świętowaniu nie może być mowy, Doda spędzi święta tak blisko ukochanego, jak tylko się da. Nie ma wątpliwości, że w te święta jej miejsce jest właśnie u boku Adama, w gdańskiej Klinice Hematologii i Transplantologii UCK.

Edyta Górniak Edyta Górniak Kapif

Edyta Górniak

To będą dla Górniak bardzo wyjątkowe święta. Rok temu jej syn Allanek spędził je z tatą Darkiem Krupą. W tym roku chłopiec spędzi je z mamą.

Natalia Kukulska Natalia Kukulska Kapif

Natalia Kukulska

To pierwsze święta piosenkarki od śmierci jej ojca. Postanowiła nie spędzać ich w domu, by uciec od przykrych wspomnień. Wyjazdowe święta mają być jednak bardzo tradycyjne z choinką i mnóstwem prezentów.

Edyta Herbuś Edyta Herbuś Kapif

Edyta Herbuś

Na święta planuje rozłąkę z narzeczonym, Mariuszem Trelińskim i jedzie na pierogi do babci Otylii mieszkajacej w jej rodzinnych Kielcach. Wynagrodzi mu to jednak podczas sylwestra, na którego para wybiera się za granicę.

Natasza Urbańska i Janusz józefowicz Natasza Urbańska i Janusz józefowicz Kapif

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Zima doskwiera nam wszystkim, ale niektórzy mają na nią sposób. Urbańska i Józefowicz postanowili zamienić śnieg na piasek, a choinkę na palmę i wyruszyli w bożonarodzeniową podróż do Egiptu. Sprytne.

Joanna Krupa Joanna Krupa Plotek Exclusive

Joanna Krupa

Joanna Krupa spędza Boże Narodzenie w swoim domu w Kalifornii, ale postanowiła, że będzie ono bardzo polskie. Wraz z siostra i mamą przygotowuje tradycyjne wigilijne potrawy, a za jedyne 5 tys. złotych do jej domu w Hollywood dostarczono prawdziwą polską choinkę.

Robert Janowski Robert Janowski Kapif

Robert Janowski

Wigilię spędzi w TVP. Do wspólnego stołu zasiądzie m.in. z Maciejem Orłosiem, Wiktorem Niedzickim, Jarosławem Kretem, Pawłem Bukrewiczem, Pauliną Chylewską, Moniką Białek i Agatą Konarską.

Michał Wiśniewski z dziećmi Michał Wiśniewski z dziećmi FORUM

Michał Wiśniewski

Żadne z dzieci Michała Xavier, Fabienne, Etienette i Vivienne nie spędzi z nim Wigilii. Wiśniewski zje kolację z nową narzeczoną Dominiką Tajner-Idzik, mamą, bratem i jego rodziną. Z dziećmi spotka się dopiero w drugi dzień świąt. Jadą w góry.

Kinga Rusin Kinga Rusin Kapif

Kinga Rusin

Spakowała walizki i wraz z córkami wyjechała do Tajlandii. Gwiazdkę ma zamiar spędzić na plaży i pływając na desce kitesurfingowej.

Andrzej Łapicki Andrzej Łapicki Agencja Wyborcza.pl

Andrzej Łapicki

Również pozstanowił zignorować święta. Wyjechał na wczasy, a kolację wigilijną zje w restauracji. W wywiadzie dla "Faktu" powiedział ostatnio: "Nie lubię świąt" i decyzja jest zapewne podyktowana ową niechęcią.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.