5 wpadek na jednej imprezie

Gwiazdy się nie popisały.
Anna Popek Anna Popek KAPIF.PL/KAPIF

ANNA POPEK

No jak zwykle, chciałoby się rzec. Kiedy już myślimy, że Popek niczym nas już nie zaskoczy, ona przychodzi na imprezę wymalowana bardzo źle. Do tego mała czarna ze złotymi suwakami (po co?) i czarne szpilki ze srebrną lamówką. Boże! Widzisz i nie grzmisz!

Anna Guzik Anna Guzik KAPIF.PL/KAPIF

ANNA GUZIK

Ręce opadają do samej ziemi. Po raz kolejny. Ale czy można inaczej kiedy widzimy na ładnej i zgrabnej dziewczynie świecące coś w stylu remizowej potańcówki? Satynowa kreacja wręcz wżyna się w spory biust. Nie układa się ani z przodu ani z tyłu. Bufki, paseczek z diamencikowym kwadraciekiem i majtkowo-łososiowo-różowy kolor wcale nie poprawiają sytuacji. Do tego ulubione rajstopki równie błyszczące i torebka kompletnie z innej bajki? Kto ją tak ubrał?!

Anna Dereszowska Anna Dereszowska KAPIF.PL/KAPIF

ANNA DERESZOWSKA

Na poprawienie nastroju kreacja Anny Dereszowskiej. Żadnych udziwnień. Za to kolejny błysk. W zasadzie wszystko jest ok, tyle że zupełnie nie podoba nam się to co stało się na dekolcie Ani. Materiał się zdeformował i nie wygląda to zbyt estetycznie. Ok, ok. Już się nie czepiamy ;-)

Natalia Kukulska Natalia Kukulska KAPIF.PL/KAPIF

NATALIA KUKULSKA

Wszystko tak, wszystko owszem, ale jednak nie do końca. Oczywiście bardzo ryzykowny wybór. Wzór na sukience raczej nikogo nie pozostawia obojętnym. Jednak wzmocnienie fioletowych elementów rajstopami w tym samym kolorze jest już chyba przegięciem. Ta kreacja zdecydowanie NIE potrzebowała ożywienia.

Ewa Kuklińska Ewa Kuklińska KAPIF.PL/KAPIF

EWA KUKLIŃSKA

No tak! Któregokolwiek generała okradła Ewa Kuklińska, źle zrobiła. I to nie ze względu na sam postępek. W tej stylizacji wszystko jest straszne! Od spodni dzwonów, po aksamitną marynarkę (?) ze złotymi plastikowymi guzikami. Do tego plisowane rękawy i kołnierz. No i oczywiście medale i złota torebka. Eh...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.