Pokonała raka, odstawiła botoks, miała mieć romans z księciem. Teraz wraca z nową płytą. Tak dziś wygląda 52-letnia Kylie Minogue

Kylie Minogue to prawdziwa ikona muzyki pop. 52-letnia gwiazda wypuściła niedawno swój piętnasty studyjny album i gościła w popularnym brytyjskim talk-show "The One Show". Zobaczcie, jak przez lata zmieniła się wykonawczyni hitu "Can't Get You Out of My Head".
Kylie Minogue w 2020 roku Kylie Minogue w 2020 roku East News

Występ w "The One Show"

Piosenkarka ostatnio pojawiła się w brytyjskim programie 'The One Show', w którym opowiedziała o swojej nowej płycie. Wokalistka na tę okazje odsłoniła ramiona, a do lejącego się wykończenia stylizacji przyczepiła kwiat maku - symbol pamięci o żołnierzach, nawiązujący do Tygodnia Pamięci, który świętowano ostatnio w Wielkiej Brytanii.

Kylie Minogue w 2020 roku Kylie Minogue w 2020 roku East News

Piękno i naturalność

Trzeba przyznać, że Kylie prezentowała się niezwykle pięknie i naturalnie. Wygląda na to, że powrót ze świeżym materiałem muzycznym jej służy.

Kylie Minogue w 1994 roku Kylie Minogue w 1994 roku East News

Księżniczka Popu

Kylie Minogue to jedna z największych gwiazd muzyki. 'Księżniczka Popu' w 1987 roku wydała swój debiutancki singiel 'The Loco-Motion'. Cover piosenki śpiewanej przez Little Eva otworzył przed młodziutką Kylie drzwi do kariery. Rok później 20-letnia wówczas wokalistka wydała swój pierwszy album zatytułowany po prostu 'Kylie'. 

Kylie Minogue na początku kariery Kylie Minogue na początku kariery Instagram/kylieminogue/kylieslovenia

Muzyczny diament

Ogromnym komercyjnym sukcesem okazał się także album 'Fever', z którego pochodzi hit 'Can't Get You Out of My Head'. Piosenkarka jest wierna stylistyce popowo-dance'owej, a dzięki niepowtarzalnemu stylowi zyskała rzesze fanów na całym świecie. Do 2015 roku Minogue sprzedała ponad 80 milionów płyt.

Kylie Minogue w 2011 roku Kylie Minogue w 2011 roku East News

Problemy zdrowotne

Artystka ma za sobą także trudne chwile. W 2005 roku zdiagnozowano u niej raka piersi. Podczas jednej z tras koncertowych Kylie źle się poczuła, a kilka tygodni później sama wyczuła guzek w piesi i zgłosiła się do lekarza. Diagnoza była szokująca. 

Piosenkarka po kilku miesiącach pokonała chorobę, jednak leczenie przekreśliło jej szanse na urodzenie dziecka. Wokalistka w jednym z wywiadów przyznała, że czasem zastanawia się, jak to jest być matką:

Nie chcę się nad tym zbytnio rozwodzić, ale czasem zastanawiam się, jak by to było.
Kylie Minogue w 2013 roku Kylie Minogue w 2013 roku East News

Miłość, seks, narkotyki

Kylie Minogue ma za sobą wiele burzliwych relacji. Była związana z o 19 lat młodszym Joshuą Sassem, z którym nawet zaręczyła się . Ich relacja rozpadła się w momencie, gdy na jaw wyszedł romans mężczyzny. Wokalistka tworzyła miłosną relację także z Jean Claude Van Dammem, Nickiem Cavem, a w mediach aż huczało od plotek o jej romansie z... księciem Andrzejem. O relacji ze zmarłym w 1997 roku Michaelem Hutchencem, z którym Minogue była związana na początku kariery, powiedziała kiedyś:

Seks, miłość, jedzenie, narkotyki, muzyka, podróże, książki, wszystkiego chciał doświadczyć. Jako jego partnerka również doświadczyłam z tego dużo.
Kylie Minogue w 2016 roku Kylie Minogue w 2016 roku East News

"Robiłam botoks!"

Kilka lat temu fani Kylie Mingue zarzucali jej przesadne zamiłowanie do korzystania z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Ikona popu wcale nie zaprzeczała:

Od zawsze kobiety chciały wyglądać jak najlepiej. [...] Dziś już wolę być bardziej naturalna. Próbowałam botoksu, próbowałam wszystkiego - powiedziała w jednym z wywiadów w 2009 roku.
Kylie Minogue w 2020 roku Kylie Minogue w 2020 roku Instagram/kylieminogue

Naturalne piękno

Fani piosenkarki, która porzuciła botoks i operacje plastyczne, twierdzą, że czas się dla niej zatrzymał. Wokalistka świętowała w tym roku 52. urodziny, a pod jej urodzinowym postem na Instagramie posypały się dziesiątki życzeń:

Nie mogę uwierzyć, że kończysz 52 lata. Wyglądasz na 20 lat młodszą! - zachwycali się fani.
Kylie Minogue w 2020 roku Kylie Minogue w 2020 roku Instagram/kylieminogue

Nowe projekty

6 listopada 2020 roku na rynku pojawił się piętnasty studyjny album Minogue pt. 'Disco'. Płyta nawiązuje do stylistyki disco z lat 70. i 80. Dumna piosenkarka chętnie promuje swoje dzieło między innymi w mediach społecznościowych.

Więcej o: