Weronika Rosati do złudzenia przypomina hollywoodzką aktorkę. Jednak nie tylko ona może uchodzić za sobowtóra znanej gwiazdy

Wiele ludzi upodabnia się do swoich idoli, aby chociaż w niewielkim stopniu móc przypominać sławnego ulubieńca. Niektórzy jednak nie muszą nic robić ze swoim wyglądem, bo są po prostu identyczni jak znane wszystkim gwiazdy!
Weronika Rosati, Olivia Munn Weronika Rosati, Olivia Munn instagram/weronikarosati, oliviamunn

Weronika Rosati i Olivia Munn

Wiele osób porównuje naszą polską piękność do znanej hollywoodzkiej aktorki. Olivię Munn możecie kojarzyć z takich produkcji jak "Newsroom", "Magic Mike" czy "Jak ona to robi". Trzeba przyznać, że jest w tym pewna racja. Weronika Rosati ma równie ciemne i gęste włosy co Munn. Do tego mają bardzo podobną filigranową sylwetkę oraz zbliżony kształt twarzy.

Zooey Deschanel, Katy Perry Zooey Deschanel, Katy Perry instagram/zooeydeschanel, katyperry

Zooey Deschanel i Katy Perry

Te panie są ze sobą mylone aż zbyt często! Zooey Deschanel i Katy Perry naprawdę wyglądają jak siostry. Od jakiegoś czasu wokalistka jest blondynką, lecz gdy miała jeszcze ciemne włosy podobieństwo było naprawdę uderzające.

To dziwne uczucie, kiedy jestem mylona z kimś, kto tak bardzo różni się ode mnie - mówiła zirytowana Zooey.
Natalie Portman i Keira Knightley Natalie Portman i Keira Knightley instagram/natalieportman, EastNews

Natalie Portman i Keira Knightley

Niczym krople wody! Dwie wielkie hollywoodzkie aktorki, które osiągnęły ogromny sukces w branży filmowej. Zdarza Wam się pomylić Natalie Portman z Keirą Knightley i odwrotnie?

Lady Gaga, Amethystbby Lady Gaga, Amethystbby instagram/ladygaga, amethystbby

Lady Gaga i Amethystbby

Nawet Lady Gaga ma swoją sobowtórkę. Jest nią znana influencerka o pseudonimie Amethystbby. Pod zdjęciami na jej Instagramie cały czas pojawiają się porównania do znanej gwiazdy pop.

Agnieszka Włodarczyk, Anna Wendzikowska Agnieszka Włodarczyk, Anna Wendzikowska instagram/agnieszkawlodarczykofficial, aniawendzikowska

Agnieszka Włodarczyk i Anna Wendzikowska

Jesteśmy ciekawi, co powiecie na to porównanie! Często pojawiają się wypowiedzi internautów, którzy porównują ze sobą Agnieszkę Włodarczyk i Annę Wendzikowską. Są według Was do siebie podobne?

Jeffrey Dean Morgan, Javier Bardem Jeffrey Dean Morgan, Javier Bardem instagram/jeffreydeanmorgan, EastNews

Jeffrey Dean Morgan i Javier Bardem

Jak Jeffrey Dean Morgan i Javier Bardem mogą NIE być ze sobą spokrewnieni, to my nie mamy pojęcia!

Isla Fisher, Amy Adams Isla Fisher, Amy Adams instagram/islafisher, EastNews

Isla Fisher i Amy Adams

Isla Fisher i Amy Adams są aż nadmiernie ze sobą mylone. Dwie rudowłose piękności muszą mieć z tego niezły ubaw, ponieważ na hollywoodzkich imprezach spotykają się bardzo często.

A Wy, jakie pary byście dodali do tej listy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.