12 lat temu Klaudia Kulawik rzuciła na kolana jurorów "Mam Talent!". Nadal śpiewa, ale nie spotkamy jej na ściankach

Jak wygląda dziś Klaudia Kulawik? Finalistka "Mam Talent!" wyrosła na piękną i pewną siebie kobietę. Zamiast kariery w młodym wieku wybrała edukację.
Klaudia Kulawik Klaudia Kulawik KAPIF.pl

"Mam Talent"

O Klaudii Kulawik głośno zrobiło się w 2008 roku. To właśnie wtedy wzięła udział w pierwszej edycji programu "Mam Talent!". 11-letnia wówczas Klaudia zaskoczyła jurorów i widzów swoim wokalem. Mimo tego, że była uważana za faworytkę, to nie wygrała show. Finalnie zajęła drugie miejsce.

e  MELKART BALL Kuba Wojewdzki Magorzata Foremniak, Agnieszka Chyliska, Klaudia Kulawik  2008-11-29
KAPIF.pl

Klaudia Kulawik Klaudia Kulawik KAPIF.pl

Popularność

Udział w "Mam Talent!" okazał się być dla nastoletniej Klaudii furtką do kariery. Z dnia na dzień Kulawik stała się jedną z najpopularniejszych dziecięcych gwiazd w Polsce. Nic więc dziwnego, że zaproszono ją do występu podczas gali wręczenia Wiktorów w 2008 roku.

Klaudia Kulawik East News Klaudia Kulawik East News East News

Edukacja zamiast kariery

Widzowie mieli nadzieję na to, że Klaudia Kulawik prędko wyda solowy album i zacznie koncertować po Polsce. Tak się jednak nie stało. Zamiast błysków fleszy nastolatka postanowiła kształcić się muzycznie.

Klaudia Kulawik Klaudia Kulawik KAPIF.pl

Wielki powrót

Klaudia wróciła do show-biznesu dopiero w 2012 roku. Okazją była promocja filmu "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa", do którego nagrała piosenkę. Szybko okazało się jednak, że Kulawik jedynie tymczasowo wróciła przed kamery.

Kulawik Klaudia 2012-09-27
KAPIF.pl

Klaudia Kulawik Klaudia Kulawik KAPIF.pl

Zainteresowanie mediów

Od tamtej pory Kulawik sporadycznie pojawia się w "Dzień Dobry TVN". Mimo upływu lat widzowie nadal są ciekawi, co u niej słychać. Dzieje się. Co prawda Klaudia nadal stroni od show-biznesu, ale to nie oznacza, że porzuciła muzykę. Rok temu ukończyła studia na British and Irish Modern Music Institute w Londynie. W międzyczasie wydała też kilka singli.

Klaudia Kulawik Klaudia Kulawik Kanał 'TVN Talent Show' na YouTube

Znów w "Mam Talent!"

Jesienią ubiegłego roku Klaudia Kulawik gościnnie wystąpiła w programie "Mam Talent!". Po latach wyrosłą na piękną i pewną siebie kobietę.

Klaudia Kulawik
Kanał 'TVN Talent Show' na YouTube

Klaudia Kulawik na Instagramie Klaudia Kulawik na Instagramie Instagram/klaudia.kulawik

Instagram

Co prawda Klaudii daleko do typowej influencerki, ale regularnie udziela się w mediach społecznościowych. Po jej zdjęciach widzimy, że nadal zajmuje się muzyką. Nie brakuje też kadrów z życia prywatnego. Niedawno do przykładu pochwaliła się spontaniczną sesją zdjęciową wykonaną podczas wypadu nad Bałtyk.

Klaudia Kulawik
Instagram/klaudia.kulawik

Klaudia Kulawik Klaudia Kulawik Instagram/klaudia.kulawik

Co dalej?

Czekacie na nową muzykę od Klaudii Kulawik? Niestety obecnie nic nie wiadomo o jej kolejnych projektach. Zakładamy jednak, że po ukończeniu studiów ma wreszcie trochę więcej czasu dla siebie i niebawem zaskoczy fanów autorskimi piosenkami.