Ewa Chodakowska mieszka jak prawdziwa gwiazda. Te wnętrza zrobią na tobie wrażenie

Ewa Chodakowska ćwiczy w domu i przy okazji pokazuje na Instagramie, jak mieszka. Trenerka urządziła swoje warszawskie lokum na najwyższym poziomie. Wielka garderoba, nowoczesna łazienka to tylko początek. Zobacz, jak mieszka jedna z najpopularniejszych trenerek w kraju.
Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska instagram.com/chodakowskaewa

Sypialnia

Sypialnia trenerki jest urządzona w stylu hyge. Siwy, futrzany pled przypomina nieco lisie futro. Nie brakuje również świec, których Ewa jest fanką. 

Ja mam absolutnego świra na punkcie zapachów i świec zapachowych. Naturalne świece, których wnętrze zanurzone jest po same brzegi w zniewalających perfumach. Wystarczy 'odpalić' żeby się przenieść w czasie i przestrzeni - napisała Ewa na Instagramie. 

Ewa Chodakowska
Instagram.com/chodakowskaewa/

Nie mogło zabraknąć również sporego lustra.

Mieszkanie Ewy Chodakowskiej
Instagram.com/chodakowskaewa

W salonie znajduje się oryginalna półka. To właśnie tutaj Chodakowska pokazuje, jakie ćwiczenia wykonywać w domu. W salonie znajduje się oryginalna półka. To właśnie tutaj Chodakowska pokazuje, jakie ćwiczenia wykonywać w domu. Screen z Youtube.com.

Salon

Salon to miejsce, w którym Ewa dba o swoją sylwetkę i nagrywa filmy z ćwiczeniami dla swoich fanów. 

Ewa Chodakowska
instagram.com@chodakowskaewa

Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska instagram.com/chodakowskaewa

Garderoba

Garderoba Ewy Chodakowskiej jest wielkości butiku, a ubrania i dodatki wypełniają pomieszczenie od podłogi aż po sufit. Na ziemi leży biały, puchaty dywan, na którym stoi pufa w tym samym kolorze. Większość ubrań trenerki jest w kolorze białym lub czarnym. Warto również zwrócić uwagę na wielkie lustro, które zajmuje prawie całą ścianę, a także nowoczesny, biały żyrandol.

Ewa Chodakowska
instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska mieszka z mężem, Lefterisem Kavoukisem. Jak dowiadujemy się z jego profilu na Facebooku, para mieszka na Służewiu. Ewa Chodakowska mieszka z mężem, Lefterisem Kavoukisem. Jak dowiadujemy się z jego profilu na Facebooku, para mieszka na Służewiu. Instagram.com/chodakowskaewa/ Facebook.com/Lefteris Kavoukis

Przedpokój

Przedpokój w mieszkaniu Ewy Chodakowskiej jest urządzony prosto i elegancko. Na zdjęciach, jakie zamieszcza trenerka, widzimy duże lustro, a także ciemnobrązowe panele. 

Mieszkanie Ewy Chodakowskiej
Instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska instagram.com@chodakowskaewa

Kuchnia z jadalnią

Kuchnia Ewy Chodakowskiej jest urządzona w jasnych kolorach. Na zdjęciach widzimy też, że tuż obok niej stoi brązowy, drewniany stół. 

Łazienka Ewy Chodakowskiej Łazienka Ewy Chodakowskiej fot.Instagram/ chodakowskaewa

Łazienka

Łazienka w mieszkaniu Ewy Chodakowskiej to prawdziwy luksus. Wielkie lustro sprawia, że wnętrze wydaje się jeszcze bardziej przestrzenne, niż jest w rzeczywistości. 

Więcej o:
Komentarze (2)
Ewa Chodakowska mieszka jak prawdziwa gwiazda. Te wnętrza zrobią na tobie wrażenie
Zaloguj się
  • andrzej.duxa

    Oceniono 1 raz 1

    dno - "deklaracja dobrego dziennikarstwa gazeta.pl"

  • hejeczka

    0

    Sobie zarobiła to sobie ma. Chyba nikt jej za darmo nie dał więc szacun.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX