Anna Wendzikowska ma łazienkę ze szklanymi ścianami, która jest połączona z sypialnią. Po prostu boska!

Izolacja zmusiła polskie gwiazdy do zaproszenia fanów do swoich mieszkań. Właśnie zobaczyliśmy w całej okazałości łazienkę Anny Wendzikowskiej. Jest bardzo niestandardowa. W jakich warunkach prysznic biorą inni bohaterowie rodzimego show-biznesu? My zazdrościmy Jessice Mercedes.
Łazienka Anny Wendzikowskiej Łazienka Anny Wendzikowskiej screen Instagram / @ aniawendzikowska

Łazienka Anny Wendzikowskiej

Anna Wendzikowska publikuje na Instagramie tak wiele treści, że spokojnie możemy wyobrazić sobie, jak wygląda jej warszawskie lokum. Nie brakuje zdjęć w salonie, czy w kuchni. Teraz przyszła kolej na pokazanie fanom większej części łazienki. Jest bardzo nietypowa. Dzięki przeszklonym ścianom można obserwować piękną sypialnię.

Fani są zachwyceni pomysłowością dziennikarki. 

Wspaniałe wnętrze! 
Pięknie! 

Zgadzamy się!

Agnieszka Kaczorowska łazienka Agnieszka Kaczorowska łazienka instagram.com@agakaczor

Łazienka Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska postawiła na jasne kolory i duże lustro na środku. Sprawdza się ono idealnie w przypadku sesji zdjęciowych, zwłaszcza, że tancerka jest też influencerką i promuje na Instagramie różne produkty.

Łazienka Julii Wieniawy Łazienka Julii Wieniawy Instagram

Łazienka Julii Wieniawy

Julia Wieniawa długo zastanawiała się, jak urządzić swoje mieszkanie, które znajduje się w kamienicy. Ostatecznie nie postawiła na klasykę, czyli biel oraz czerń i łazienkę ma w ciepłych kolorach. Na ścianie położone są łososiowe kwadratowe płytki, a naprzeciwko drzwi wisi okrągłe lustro ze złotą ramą.

Kasia Tusk łazienka Kasia Tusk łazienka instagram.com@makelifeeasier

Łazienka Kasi Tusk

Kasia Tusk to prawdziwa estetka i wszystko w jej mieszkaniu wygląda jak obrazki z katalogu. Nie inaczej jest w przypadku jasnej łazienki ze złotymi akcentami. W takim pomieszczeniu każde zdjęcie wyjdzie świetnie!

Łazienka Małgorzaty Sochy Łazienka Małgorzaty Sochy Instagram / Małgorzata Socha

Łazienka Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha podobnie jak Agnieszka Kaczorowska nie wymyślała zbyt wiele i może pochwalić się klasyczną łazienką w jasnych kolorach. 

Jessica Mercedes Jessica Mercedes Jessica Mercedes - instagram

Łazienka Jessiki Mercedes

Zachwyceni jesteśmy też łazienką Jessiki Mercedes. Blogerka wyczekała swoje, aż mogła w końcu wykąpać się w swojej wymarzonej wannie z marmuru. Pomieszczenie jest urządzone w nowojorskim stylu. Celebrytka często mówiła, że inspirowała się hotelowymi łazienkami ze złotymi kranami. Efekt robi wrażenie.