Emma Watson oddaje się miłosnym uniesieniom na łódce. Chwilami było bardzo gorąco!

Emma Watson do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Czyżby w jej życiu wreszcie pojawił się ktoś wyjątkowy? Ostatnio gwiazda została przyłapana w miłosnych objęciach z tajemniczym mężczyzną.
Emma Watson Emma Watson Instagram/emmawatson

Cena sławy

Emma Watson, jeszcze występując w filmach o Harrym Potterze, zyskała status jednej z najpopularniejszych i najbardziej lubianych gwiazd Hollywood. Ogromna popularność często wiąże się z utratą prywatności. Co prawda, aktorka niechętnie komentuje swoje życie uczuciowe, to jednak media co jakiś czas donoszą o jej kolejnych związkach. Wiele wskazuje na to, że filmowa Hermiona znów jest zakochana.

Emma Watson z chłopakiem Emma Watson z chłopakiem FORUM

Nowa miłość?

Kilka dni temu wszędobylscy paparazzi przyłapali aktorkę na miłosnych uniesieniach w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Aby uciec przed mediami, para uciekła aż do Hiszpanii. Jak widać, bezskutecznie.

Emma Watson z chłopakiem Emma Watson z chłopakiem +Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum / +Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Weź się przytul

Zakochani bez krępacji oddawali się przytulankom na łódce. Romantyczna sceneria?

Emma Watson z chłopakiem Emma Watson z chłopakiem FORUM

Incendio!

Chwilami robiło się bardzo gorąco. Watson i jej partner w porę się jednak opamiętali i wrócili na ląd.

Emma Watson z chłopakiem Emma Watson z chłopakiem FORUM

Winko

Po zakończonym rejsie para napiła się wina.

Emma Watson i Tom Felton Emma Watson i Tom Felton Instagram/emmawatson

Emma Watson i Tom Felton

O nowym partnerze Emmy Watson nie wiadomo nic. Wcześniej aktorka spotykała się między innymi z Willem Adamowiczem, którego poznała na uczelni, oraz z Chordem Overstreetem, znanym z serialu "Glee".

Swego czasu media rozpisywały się też o jej rzekomym romansie z Tomem Feltonem. Oboje twierdzą jednak, że łączy ich wyłącznie przyjaźń.

Emma Watson Emma Watson Instagram/emmawatson

Emma Watson singielka

Jeszcze kilka miesięcy temu Emma Watson deklarowała się jako zatwardziała singielka. W jednym z wywiadów wyznała nawet, że "jest związana sama ze sobą". Jak widać już jej się odmieniło.

Zakochanym życzymy dużo szczęścia i miłości!