Duża Ania z "Warsaw Shore" nie przypomina już siebie z czasów show. Operacje plastyczne zrobiły swoje. Teraz celebrytka adoptowała dziecko

Duża Ania zaistniała w mediach dzięki programowi "Warsaw Shore". Teraz celebrytka robi karierę na Instagramie. Bardzo się zmieniła od czasu programu. I nie chodzi tylko o jej wygląd, choć tu różnica jest kolosalna. Anna Ryśnik kiedyś kojarzona była z bójkami i alkoholem. Dziś jest już mamą - zdecydowała się bowiem na adopcje na odległość.
Duża Ania Duża Ania Fot. annarysnik/Instagram

Duża Ania adoptowała sierotę

Anna Ryśnik znana szerszej publiczności jako "Duża Ania" nie miała dobrej sławy po programie "Warsaw Shore". W show uchodziła bowiem za skłonną do bójek. Fani formatu widzieli w niej też imprezowiczkę, która nie stroni od alkoholu. Ania sama jednak odeszła z programu, twierdząc, że nie pasuje do ekipy. 

I choć od czasu jej udziału w "Warsaw Shore" minęło kilka lat, Ania nadal jest rozpoznawalna. Teraz jednak wygląda i zachowuje się zupełnie inaczej niż wówczas.

Dziś Ryśnik jest zadbaną i pewną siebie kobietą. Zmieniło się jej podejście do życia. Celebtryka ogłosiła bowiem na swoim Instagramie, że została mamą adopcyjną. Jest to jednak adopcja na odległość. 

Czuje się właściwie jak pełnoprawna Mama mojej Gwiazdki - ESTER. Każdego dla myślę o mojej małej kruszynce. To fakt ze stanęła na mojej drodze zmotywował mnie do tego żeby być jeszcze lepsza wersja siebie - napisała na Instagramie pod zdjęciem adoptowanej dziewczynki. 

Duża Ania
Fot. annarysnik/Instagram

Duża Ania aktualnie Duża Ania aktualnie Fot. annarysnik/Instagram

Duża Ania aktualnie

Duża Ania zainwestowała też w swój wygląd. Przede wszystkim powiększyła sobie usta. Zmieniła też kolor włosów. Dziś te są w odcieniu chłodnego blondu. Widać też, że są w zdecydowanie lepszej kondycji niż w czasie emisji programu. 

Zmieniły się też jej priorytety. 

Zajęłam się organizowaniem swojego życia w taki bardziej stabilny sposób. Myślę przyszłościowo - wyznała. - Jestem autorem w dużej firmie, dużo podróżuję, co nie ukrywam, że mnie męczy. Realizuję się, jestem bardzo zadowolona - wyznała w jednym z wywiadów. 
Duża Ania Duża Ania Fot. annarysnik/Instagram

Duża Ania chwali się figurą

Ania jest też dziś bardzo aktywna fizycznie. Chętnie biega i ćwiczy. Idealna sylwetka to jednak też zasługa chirurga plastycznego. Gwiazda "Warsaw Shore" powiększyła sobie bowiem biust. 

Duża Ania w 'CKM' W 2018 roku Duża Ania w 'CKM' W 2018 roku CKM

Duża Ania w 'CKM' W 2018 roku

Nic dziwnego, że celebrytka chętnie chwali się swoim ciałem. Roznegliżowane zdjęcia pojawiają się nie tylko na jej Instagramie. Ania wszak w 2018 zdecydowała się na rozbieraną sesję w "CKM". 

Duża Ania Duża Ania Fot. annarysnik/Instagram

Duża Ania przed operacją piersi

A tak Ania prezentowała się jeszcze przed operacją piersi. Celebrytka wcale nie kryła się z tym, że trafi pod nóż chirurga plastycznego. Co więcej, chętnie dzieliła się zdjęciami ze szpitala, albo takimi z opatrunkami na piersiach. 

Duża Ania
Fot. annarysnik/Instagram

Duża Ania Duża Ania Fot. annarysnik/Instagram

Wybielane zęby

Duża Ania wybieliła też zęby. 

Duża Ania Duża Ania Screen 'Warsaw Shore'

Duża Ania w "Warsaw Shore"

Trudno uwierzyć, że w celebryka tak wygadała w 2013 roku podczas nagrań do show. 

Duża Ania Duża Ania Screen 'Warsaw Shore'

Duża Ania w "Warsaw Shore"

Stare zdjęcia są najlepszym dowodem na to, że przeszła ogromną metamorfozę. 

AG 

Więcej o: