Liliana Pryma z "Project Runway" już nie przypomina siebie sprzed 5 lat. Ktoś tu zaczął odwiedzać chirurga plastycznego

Liliana Pryma była jedną uczestniczek polskiej edycji 'Project Runway'. Projektantka przez 5 lat od zakończenia programu bardzo się zmieniła, a jej kariera nabrała rozpędu.
Liliana Pryma Liliana Pryma Instagram/lilianprym

Metamorfoza

Liliana Pryma jest obecna w polskim-show biznesie zaledwie od 5 lat. Nie przypomina już jednak siebie z początków kariery. Projektantka od dłuższego czasu eksperymentuje z fryzurami. Ostatnio po raz kolejny zaszalała z włosami.

Liliana Pryma
Instagram/lilianpryma

Wyraźnie widać też, że zeszczuplała i zaczęła odwiedzać chirurga plastycznego. Na szczęście, efekt nie jest przerysowany.

Liliana Pryma w Project Runway Liliana Pryma w Project Runway KAPIF.pl

"Project Runway"

Liliana Pryma przygodę w show-biznesie zaczęła w 2014 roku, kiedy to wzięła udział w pierwszej polskiej edycji 'Project Runway'. Dała się poznać jako osoba niezwykle kreatywna. W finale przegrała jednak z Jacobem (Jakub Bartnik) oraz Maciejem Sieradzkim.

Fashion Week 2014, Fashion Week 2014 -piątek - gwiazdy, maj 2014, makijaż, usta bordo, włosy rude, Liliana Pryma
Akpa

Liliana Pryma, Joanna Przetakiewicz, Marcin Tyszka, Tomasz Ossoliński Liliana Pryma, Joanna Przetakiewicz, Marcin Tyszka, Tomasz Ossoliński BLAWICKI PIOTR / EAST NEWS

Kariera po programie

Choć Liliana Pryma nie zajęła pierwszego miejsca w 'Project Runway', to i tak udało jej się zaczepić w świecie mody. Joanna Przetakiewicz zatrudniła ją i dała możliwość pracy przy swojej marce La Mania.

Liliana Pryma Liliana Pryma KAPIF.pl

Wizerunek

Znakiem rozpoznawczym pięknej projektantki była burza rudych loków. Ognisty kolor włosów odpowiadał jej żywiołowemu charakterowi. W 2016 roku zaczęła eksperymentować z fryzurą. Rozjaśniła włosy, ale nadal pozostała przy rudych odcieniach.

Liliana Pryma
KAPIF.pl

Liliana Pryma w 2017 roku Liliana Pryma w 2017 roku Fot. lilianprym/Instagram

Jak Lady Gaga

Pamiętacie, jak Lilianna Pryma wyglądała jeszcze dwa lata temu? Coś nami mówi, że jej inspiracją była Lady Gaga.

Liliana Pryma
Fot. lilianprym/instagram

Liliana Pryma z 'Project Runway' Liliana Pryma z 'Project Runway' Screen z Instastory / lilianprym

Krótkie małżeństwo

Liliana Pryma w 2017 wyszła za mąż za rapera Karola Oleksa. Ceremonia odbyła się w Ameryce Środkowej, a dokładnie w Belize nad Morzem Karaibskim. Projektantka miała na sobie skromną, białą sukienkę i płaskie sandały. 

Liliana Pryma z
Instagram/lilianprym

Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Były mąż zarzucił projektantce, że jest materialistką i cały czas musiał ją utrzymywać. Pryma odpowiedziała wówczas na ten zarzut.

Sama zapracowałam na każdą swoją kolekcję i wiem, ile mojej pracy kosztował każdy sukces. Nikt mi nic nie dał, nic nie przepisał i nie zasponsorował. Taka jest prawda - pisała na Instagramie.