Justin Bieber odkrył, że jest spokrewniony z gwiazdami z show-biznesu. Jego rodziną jest m.in. Ryan Gosling! Druga to znana piosenkarka

Justin Bieber dodał na Instagramie uproszczoną wersję drzewa genealogicznego. Okazało się, że jest spokrewniony z Ryanem Goslingiem oraz Avril Lavigne. Nie ukrywa, że to odkrycie mocno go poruszyło. Odniosła się do tego piosenkarka, która złożyła mu pewną propozycję.
Justin Bieber Justin Bieber EAST NEWS

Justin Bieber jest spokrewniony z wielkimi gwiazdami

Justin Bieber nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwy, że w jego rodzinie znalazł się Ryan i Avril. Dzień, w którym dokonał tego odkrycia, uznał za 'najlepszy w swoim życiu'. Radosną nowiną pochwalił się na Instagramie, a post skomentowała mu sama piosenkarka.

W tym roku zjemy razem świąteczny posiłek - napisała.

Justin Bieber
Instagram.com/ justinbieber

Gwiazd, które są ze spokrewnione, jest znacznie więcej. Zobaczcie, kto jeszcze w show-biznesie może się pochwalić więzami rodzinnymi z innymi znanymi osobami.

Piotr Kraśko, Monika Zamachowska Piotr Kraśko, Monika Zamachowska Instagram.com/ p_krasko, monikazamachowska

Monika Zamachowska i Piotr Kraśko

Mało kto wie, że siostrą cioteczną Piotra Kraśki jest Monika Zamachowska. Jak wyznała kiedyś prowadząca 'Pytanie na Śniadanie', w dzieciństwie często spędzali ze sobą wakacje. Zdradziła też, jakie przezwisko miał wtedy dziennikarz.

Piotrka nazywano wtedy Guziczkiem. Nasza babcia Jadzia, mama taty, potrafiła jak mało kto wzbudzać w nas ducha rywalizacji. Pod koniec roku szkolnego dzwoniła do mnie do Wrocławia i pytała o oceny, zaznaczając, że "Piotruś miał same piątki" - zdradziła kiedyś w "Show".
Anna Wendzikowska, Malwina Wędzikowska Anna Wendzikowska, Malwina Wędzikowska Instagram.com/ aniawendzikowska, malwinawedzikowska

Anna Wendzikowska i Malwina Wędzikowska

Dziennikarka Anna Wendzikowska i stylistka Malwina Wędzikowska również są spokrewnione. Ich dziadkowie byli rodzonymi braćmi. Dlaczego jednak ich nazwiska pisze się inaczej?

W akcie urodzenia Ani zrobiono błąd i zamiast Wędzikowski wpisano Wendzikowski. I tak już zostało - mogliśmy przeczytać w 'Życiu na gorąco'.

Obie podkreślają, że bardzo lubią spędzać razem czas i nazywają się siostrami.

Adam Małysz, Justyna Żyła Adam Małysz, Justyna Żyła Instagram.com/ justynazyla, adammalyszofficial

Adam Małysz i Justyna Żyła

Justyna Żyła to siostra cioteczna Adama Małysza. Przez długi czas milczeli na ten temat, jednak ten fakt wyszedł na jaw po tym, jak doszło do rozpadu małżeństwa Justyny i Piotra Żyły.

Paweł Domagała, Andrzej Grabowski Paweł Domagała, Andrzej Grabowski Instagram.com/ paweldomagala

Andrzej Grabowski i Paweł Domagała

Andrzej Grabowski jest teściem Pawła Domagały. Jest mężem najstarszej córki aktora, Zuzanny. Jak się okazuje, początkowo ich relacje były dość chłodne. Problem pojawił się wtedy, gdy wyszło na jaw, że przyszły zięć uczy się aktorstwa. Grabowski bał się o przyszłość dziecka i o to, że zięć nie zapewni rodzinie bezpieczeństwa:

Martwił się, że jako artysta nie da Zuzannie stabilizacji. Obawiał się, jak w przyszłości utrzyma rodzinę - powiedział kiedyś znajomy rodziny w rozmowie z tygodnikiem 'Świat & Ludzie'.

Jednak obawy aktora się nie sprawdziły, a kariera Domagały potoczyła się świetnie i ma on na swoim koncie wiele sukcesów. Teraz mężczyźni dobrze się ze sobą dogadują i bardzo się lubią.

Magda Gessler, Piotr Ikonowicz Magda Gessler, Piotr Ikonowicz Instagram.com/ magdagessler_official, EAST NEWS

Magda Gessler i Piotr Ikonowicz

Magda Gessler to siostra polityka Piotra Ikonowicza. Brat dość ciepło się o niej wypowiada, jednak jest świadomy, jakie ma ona wady:

Moja siostra, którą kocham, jest z bardzo silną, ekspresyjną indywidualnością. To jest u niej naturalne. Oczywiście ma przy tym również sporo wad. Fakt, że 'wypełnia' sobą przestrzeń wzbudza wiele skrajnych emocji. Jest wielbiona lub znienawidzona. Stała się idealnym produktem medialnym i własnością wielkiej korporacji, którą jest TVN - powiedział kiedyś w rozmowie z WP.
Stanisław Karpiel-Bułecka, Sebastian Karpiel-Bułecka Stanisław Karpiel-Bułecka, Sebastian Karpiel-Bułecka Instagram.com/ sebastiankarpielbulecka, futurefolk_official

Sebastian Karpiel-Bułecka i Stanisław Karpiel-Bułecka

Sebastian Karpiel-Bułecka jest stryjem Stanisława Karpiela-Bułecki. Ojciec wokalisty Future Folk jest rodzonym bratem lidera zespołu Zakopower.

Piotr Żurawski, Michał Żurawski Piotr Żurawski, Michał Żurawski KAPIF.pl

Michał Żurawski i Piotr Żurawski

Michał Żurawski i Piotr Żurawski, czyli dwaj odnoszący sukcesy aktorzy, to rodzeni bracia. 33-letni Piotr jest młodszy od Michała o 6 lat. Starszy Żurawski śmieje się, że brat zawsze go naśladował.

No bo on mnie małpuje we wszystkim, nawet głos i manierę mówienia długo miał podobną. Potem pojawiły się konflikty na tym tle, więc się ''zmanierował'' po swojemu. Ale jeszcze do niedawna nasza mama myliła nas przez telefon! - mówił kiedyś ze śmiechem.

Bracia na pierwszy rzut oka nie są podobni. Dopiero gdy już wiadomo, że są rodziną, zaczyna się dostrzegać podobieństwo. Ich miny i pozy są niemal takie same.

Więcej o: