Pamiętacie dr Quinn? Jane Seymour mówiła, że chce starzeć się z wdziękiem. Patrzymy na jej nowe zdjęcia i pytamy... jakie starzeć?

Kiedy patrzymy na zdjęcia Jane Seymour, nie możemy uwierzyć, że aktorka w tym roku skończyła 68 lat. Słynna "Doktor Quinn" dziś nadal wygląda fenomenalnie.
Jane Seymour jako 'Doktor Quinn Jane Seymour jako 'Doktor Quinn" w 1993 roku East News

Dr Quinn

Piękna lekarka i zakochany w niej szlachetny przystojniak o duszy romantyka. A wszystko to w bajecznej scenerii Dzikiego Zachodu. Serial "Dr Quinn" przed laty bił rekordy popularności, a Jane Seymour była jedną z najbardziej lubianych aktorek tamtych czasów.

dr Quinn dr Quinn East News

Dr Quinn

Dziś (poza granicami swojego kraju) niestety niewiele o niej słychać. Jednak Seymour idzie z duchem czasu i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie co rusz publikuje nowe zdjęcia, dzięki czemu możemy dowiedzieć się, jak dziś wygląda.

Jane Seymour, czyli serialowa dr Quinn w 2019 roku Jane Seymour, czyli serialowa dr Quinn w 2019 roku Screen / Instagram / Jane Seymour

Dr Quinn

Jane Seymour mimo upływu lat nie zmienia się prawie wcale. Świetna sylwetka, gładka cera, lśniące włosy. Te cechy nadal wyróżniają 68-letnią gwiazdę.

Jane Seymour w 2019 roku Jane Seymour w 2019 roku Instagram / Jane Seymour

Dr Quinn

To jedna z tych hollywoodzkich aktorek, które nie straszą twarzami nadszarpniętymi ingerencją pozbawionych wyczucia medyków od korekcji estetycznej ciała. Kilka lat temu przyznała jednak, że dała sobie zmienić kształt piersi.

Nigdy nie miałam wielkich piersi, dlatego umieszczono mi tylko niewielkie implanty, które skorygowały ich kształt - powiedziała w rozmowie z People.com.

Jak sama przyznała, zrobiła to, ponieważ sama karmiła wszystkie swoje dzieci, co znacząco wpłynęło na kształt jej piersi.

Jane Seymour Jane Seymour Instagram / Jane Seymour

Dr Quinn

Na tym, jak zapewnia, poprzestała. W wywiadzie dla "Today" przyznała, że raz spróbowała botoksu, ale na tym poprzestała.

Podjęłam taki wybór jakiś czas temu, chciałam starzeć się wdziękiem i mieć swoją prawdziwą twarz. Chciałam, żeby mięśnie mojej twarzy się poruszały i chciałam móc grać. Jako aktorka, uważam, że twarz to moje płótno. Trzymam się z dala od botoksu i tych wszystkich rzeczy, bo potrzebuję moich zmarszczek - stwierdziła w jednym z wywiadów.
Jane Seymour, czyli serialowa Dr Quinn Jane Seymour, czyli serialowa Dr Quinn Instagram / Jane Seymour

Dr Quinn

Seymour zdradziła także, że jej sposobem na młody wygląd jest po prostu uśmiech.

Myślę, że jeśli ktoś ma radość i pogodę ducha to oddziałuje na całą jego osobę. Gdy się uśmiecham, wyglądam młodziej. Uśmiechanie się jest odpowiedzią i bycie szczęśliwym, to jest to wszystko, o co w tym wszystkim chodzi - zdradziła.
Jane Seymour, czyli serialowa Dr Quinn Jane Seymour, czyli serialowa Dr Quinn Instagram / Jane Seymour

Dr Quinn

Serialowa doktor Quinn bardzo dba też o figurę - ćwiczy pilates i gimnastykę. Pozwala sobie jednak od czasu do czasu na drobne grzeszki w diecie.

Kiedy jestem w Wielkiej Brytanii nie mogę się oprzeć Maltesers (czekoladowe kulki z nadzieniem toffi) i słonym paluszkom - diabelska kombinacja. Na szczęście mieszkam w USA, więc nie mogę ich tak łatwo dostać - mówiła w "Daily Mail".
Nie mam obsesji na punkcie sportu, ale pracuję nad ciałem - dodała.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.