Co dziś robi Bartek Wrona? Nadal koncertuje, ale ma też inny pomysł na biznes

Przy ich piosenkach przez dekadę tańczyło całe pokolenie. Część muzyków porzuciła granie, inni próbowali nowych projektów i karier solowych. Co dzieje się z członkami zespołów grających przeboje muzyki pop w latach 90.?
Bartek Wrona Bartek Wrona KAPIF

Bartek Wrona z Just5

Bartek Wrona należał do najpopularniejszego zespołu lat 90. - Just 5. Chyba każdy z nas zna utwór "Kolorowe sny". Polski odpowiednik Backstreet Boys bił rekordy popularności, ale to nie zapewniło Wronie sukcesu po rozpadzie grupy. Jego kolejne projekty muzyczne przemknęły bez większego echa. Choć dziś, w wieku 36 lat, nadal nagrywa i koncertuje, działa też w zupełnie innej dziedzinie - jest trenerem zumby.

Bartek Wrona
Facebook.com

Wrona ma własną szkołę, gdzie z żoną prowadzą zajęcia z zumby i baletu. Często jeździ też po różnych miastach Polski, gdzie gościnnie udziela lekcji. Z pewnością to świetny sposób na zachowanie kondycji tak potrzebnej podczas koncertów.

Bartek Wrona
Facebook.com/bartek.wrona.1/

Prywatnie piosenkarz ma żonę, z którą pobrał się w 2007 roku. Para wychowuje dwie córki.

A poniżej jeden z nowszych utworów Wrony:

Kuba Molęda Kuba Molęda Kuba Molęda/materiały prasowe

Kuba Molęda

Pamiętacie piosenkę "Mogę wszystko" z 1997 roku? To właśnie 13-letni wówczas Kuba Molęda śpiewał przebojowy refren. Karierę zaczął już jednak kilka lat wcześniej, jako 7-letni chłopiec w programie "5-10-15". Później był jeszcze duet z Januszem Panasewiczem nagrany do filmu o przygodach Kubusia Puchatka i kolejne próby zaistnienia. Po rozpadzie pierwszego zespołu, założył z bratem Maciejem nową grupę - Mollęda. Bracia próbowali swoich sił w krajowych eliminacjach do konkursu Eurowizji, jednak nie udało im się wygrać. Kuba grał także jedną z głównych ról w musicalu "Taniec Wampirów" wystawianym przez warszawski teatr muzyczny Roma.

Kuba Molęda
KAPiF

Dziś ma 34 lat i cały czas związany jest z muzyką. Co więcej, dzięki swojemu charakterystycznemu głosowi  jest rozchwytywany - Molęda dubbinguje wiele bajkowych i serialowych postaci.

Kuba Molęda w 2017 roku
Akpa

Ewa Sonnet

Ewa Sonnet pojawiła się w polskim show-biznesie w 2005 roku. Została zauważona przez Roberta Jansona, lidera grupy Varius Manx. Zasłynęła piosenką 'i... R&B', później już nic nie nagrała. Była wtedy na ustach wszystkich. Zainteresowanie jej osobą głównie było wywołane imponującym rozmiarem biustu. 


Instagram.com/ real.ewa.sonnet

W 2007 roku wzięła udział w programie 'Gwiazdy tańczą na lodzie' i zniknęła z mediów. Jednak jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu możemy dowiedzieć się, czym się zajmuje.

Ewa Sonnet
Instagram.com/ real.ewa.sonnet

Ewa Sonnet nadal uwielbia eksponować swój biust, który jest imponujących rozmiarów. Nie wstydzi się pokazywać zdjęć, na których jest w skąpych strojach kąpielowych.

Co więcej, na Instagramie zaprasza do odwiedzenia swojej strony internetowej, gdzie za pieniądze pokazuje biust.

Ewa Sonnet
Screen ze strony www.3wasonnet.com/tour

Ewa Sonnet
Screen ze strony www.3wasonnet.com/tour/

Nagrywa także erotyczne filmy w różnych sceneriach, np. w lesie.

Ewa Sonnet
Screen z www.3wasonnet.com/tour

Stawki? Niecałe 30 dolarów za miesiąc dostępu do materiałów. Za 90 dni - 49.99.

Joanna 'Farba' Kozak Joanna 'Farba' Kozak Screen / YouTube / 'Chcę tu zostać' Farba

Farba

Pierwszy raz o Joannie Kozak usłyszeliśmy w 2000 roku, kiedy to wygrała odcinek programu "Szansa na sukces", w którym to uczestnicy śpiewali utwory Izabeli Trojanowskiej. Później słuch o niej nieco zaginął, ale trzy lata później wróciła z przytupem. 

Kozak wraz z zespołem Farba nagrała utwór "Chcę tu zostać", który szturmem podbijał radia i dyskoteki. Niestety, to ich jedyny tak rozpoznawalny kawałek.

Niewielu wie, ale zespół Farba z Joanną Kozak na wokalu oraz nieco zmienionym składem instrumentalnym nadal koncertuje.

Wydaliśmy kilka płyt, choć piosenka "Chcę tu zostać" to albo dla nas błogosławieństwo, albo przekleństwo. Cokolwiek nie nagramy jest to porównywane do tego hitu, który ma 30 mln odsłon na YouTube - mówi naTemat Kozak.

Joanna 'Farba' Kozak
Screen / Facebook / Joanna Kozak

Warto wspomnieć, że Joanna Kozak jest także jurorką w show Polsatu "All together now. Śpiewajmy razem".

To właśnie w tym programie gwiazda poznała Mateusza Mikłasza z którym nagrała ostatnio "Cichą noc". 

Łysy i Cygan z Zero Łysy i Cygan z Zero Screen z Facebook.com/pages/ZERO-Bania-u-Cygana

Zero i "Bania u Cygana"

Założony w 1998 roku we Wrocławiu zespół od początku gra muzykę dance. Przebój "Bania u Cygana" został uznany przez polskie pismo "DJ's Magazine" za najlepszy kawałek roku 1998. Sama grupa zajęła wówczas drugie miejsce w kategorii Zespół Roku. Kolejny singiel, "Jedziemy na maxa" wyszedł w roku 2000. Po drodze Cygan i Łysy pożegnali Maxa a przywitali w składzie DJ'a Carlosa.

Tytułowy Cygan, czyli Robert Cygan, ma dziś żonę i prawie dorosłego syna. Na Facebooku chętnie dzieli się fotkami z wakacji co z koncertów w klubach. Sądząc po ilości zdjęć, grafik mają napięty. 

Zero
Screen z Facebook.com/pages/ZERO-Bania-u-Cygana