Pamiętacie Donnę z "Beverly Hills, 90210"? Tori Spelling dziś ma 45 lat i nadużywa botoksu

Tori Spelling była niezwykle popularna w latach 90. za sprawą serialu "Beverly Hills, 90210". Zobaczcie, jak dziś wygląda aktorka i czym się zajmuje.
Tori Spelling Tori Spelling David Acosta/Image Press Agency/East News

Tori Spelling

Tori Spelling, znana szerszej publiczności z roli Donny Martin z popularnego amerykańskiego serialu 'Beverly Hills, 90210', powróciła na salony. Dawno niewidziana aktorka pojawiła się na panelu dyskusyjnym amerykańskiego kanału telewizyjnego WEtv. 

Tori Spelling zachwyciła tego wieczoru stylizacją. Jednak uwagę przyciągała twarz gwiazdy. 

Tori Spelling Tori Spelling Jen Lowery / SplashNews.com/East News

Tori Spelling

Już na pierwszy rzut oka widać, że 45-letnia Tori Speliing korzysta z medycyny estetycznej i nadużywa botoksu. Najlepszym dowodem na to jest gładkie niczym tafla lodu czoło aktorki. 

Tori Spelling Tori Spelling Fot. torispelling/Instagram

Tori Spelling w 2017 roku

'Beverly Hills, 90210' przyniosło Spelling największą sławę. Rola Donny sprawiła, że w latach 90. aktorka była rozchwytywana. Teraz córka jednego z największych producentów amerykańskiej telewizji, Aarona Spellinga, gra coraz mniej. 

Tori Spelling w 'Beverly Hills, 90210'
Screen 'Beverly Hills, 90210', reż. J. Priestley, Ch. Braverman i in.

Widzowie mogą zobaczyć ją w średnio jednym filmie rocznie. Ostatnio na dużym ekranie pojawiła się w takich produkcjach, jak: 'Ostatnie Rekinado: Ząb czasu', 'Cthulhu' czy 'Przed ołtarzem'.

Tori Spelling Tori Spelling Fot. torispelling/Instagram

Torii Spelling pisarką

Tori Spelling próbowała także swoich sił jako pisarka. W 2008 roku wydała autobiografię zatytułowaną "sTORI TELLING". Jest też autorką książki dla dzieci "Presenting... Tallulah" czy bestselleru na liście "The New York Times" - "Mommywood".

Tori Spelling Tori Spelling Fot. torispelling/Instagram

Co dziś słychać u Tori Spelling?

Tori Spelling łączy pracę aktorki i pisarki z rolą pełnoetatowej mamy. Gwiazda 'Beverly Hills, 90210' ma aż pięcioro dzieci - trzech synów i dwie córki. Najstarsza pociecha gwiazdy ma 11 lat, a najmłodsza niebawem skończy 2 lata. 

Tori Spelling Tori Spelling Fot. torispelling/Instagram

Tori Spelling w 2016 roku

Spelling w 2006 roku wyszła za mąż za kanadyjskiego aktora Deana McDermotta. To właśnie on jest ojcem jej wszystkich dzieci.

Tori Spelling Tori Spelling Fot. torispelling/Instagram

Tori Spelling w 2015 roku

Wcześniej Spelling była żoną innego aktora - Charliego Shaniana. To małżeństwo trwało jednak zaledwie dwa lata. Wcześniej partnerem aktorki był m.in. Jean-Claude Van Damme.

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.