Dziewczyny z ''Warsaw Shore" przesadziły z botoksem. Ich koleżanki zza granicy wyglądają jak klony!

Ostatnio o "Warsaw Shore" mówi się głównie w kontekście zoperowanych uczestniczek programu. Jak się okazuje w zagranicznych edycjach show, imprezowiczki także przesadzają z zabiegami estetycznymi. Znacie je?
Ewelina z 'Warsaw Shore' Ewelina z 'Warsaw Shore' Instagram/ewel0na

Ewelina Kubiak

Ewelina Kubiak zadebiutowała w 'Warsaw Shore' w wieku 19 lat. Jako jedna z niewielu uczestników show występowała w niemal każdej edycji. Z roku na rok widzowie obserwują jej metamorfozę.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Hejty za 3...2...1... ??

Post udostępniony przez Ewelina Kubiak (@ewel0na) Sie 8, 2018 o 2:51 PDT

Dziewczyna nie ukrywa, że lubi korzystać z medycyny estetycznej. To niestety widać. Ewelina nie przypomina siebie sprzed kilku lat i wcale nie chodzi nam o nowy kolor włosów...

Wiktoria Sypucińska Wiktoria Sypucińska EastNews/fot. Kamil Piklikiewicz

Wiktoria Sypucińska

Nie mniejszą fanką zabiegów upiększających jest inna uczestniczka 'Warsaw Shore' - Wiktoria Sypucińska. Dziewczyna dołączyła do Ekipy stosunkowo niedawno, bo dopiero w ósmym sezonie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#bbday @4fun.tv

Post udostępniony przez Wiktoria Sypucińska (@victoriasypucinska.mtv) Sie 24, 2018 o 1:53 PDT

22-latka najwyraźniej aspiruje do roli pełnoprawnej celebyrtki. W przerwach między nagraniami do programu Sypucińska bywa na salonach. Póki co są to podrzędne wydarzenia, ale przecież każdy od czegoś zaczynał. Na ściankach chętnie chwali się efektami kolejnych wizyt u chirurga. 

Chloe Ferry z 'Geordie Shore' Chloe Ferry z 'Geordie Shore' Instagram/chloegshore1

Chloe Ferry

Chloe Ferry zasłynęła nie tylko jako miłośniczka operacji plastycznych, ale też jako prawdziwa weteranka brytyjskich reality show. Od kilku sezonów dziewczyna jest gwiazdą programu 'Geordie Shore'. Poza tym wystąpiła też między innymi w lokalnej wersji 'Ex na plaży' oraz 'Celebrity Big Brother'.  

Wyświetl ten post na Instagramie.

Saturday ??

Post udostępniony przez Chloe Ferry?? (@chloegshore1) Lis 24, 2018 o 11:19 PST

Po dołączeniu do obsady Geordie Shore, Ferry rozpoczęła też swoją trwającą do dziś przygodę z medycyną estetyczną. Do tej pory celebrytka zoperowała nos, przeszła liposukcję, powiększyła piersi i usta, a także wielokrotnie ostrzykała twarz. Niezły wynik jak na 23 lata.

Abbie Holborn Abbie Holborn Instagram/abbieholborn

Abbie Holborn

Abbie Holborn z "Geordie Shore" otwarcie przyznaje się do tego, że jest uzależniona od operacji plastycznych. Rok temu celebrytka wyznała, że przeszła osiem zabiegów, w tym powiększenie ust i piersi.

Dziś ta liczba z pewnością się powiększyła. Widać to chociażby na Instagramie Holborn.

Snooki z 'Jersey Shore' Snooki z 'Jersey Shore' Instagram/snooki

Snooki

Snooki była jedną z największych gwiazd programu 'Jersey Shore'. Dziś celebrytka ma już niewiele wspólnego ze swoją imprezową przeszłością - od kilku lat jest szczęśliwą żoną i matką.

Zmieniło się nie tylko życie Snooki, ale także jej twarz. 31-latka niemal wcale nie przypomina siebie z początków kariery w MTV. Celebrytka przyznała się do kilku zabiegów, w tym ostrzykiwania twarzy botoskem oraz powiększenia piersi do rozmiaru C.

Jenni JWOWW z 'Jersey Shore' Jenni JWOWW z 'Jersey Shore' Instagram/jwoww

Jenni JWOWW

Koleżanka Snooki z 'Jersey Shore' niechętnie opowiada o swoich ingerencjach w urodę. Gołym okiem widać, jednak że kilkukrotnie odwiedziła chirurga plastycznego.