Do niedawna Wiktoria Gąsiewska wyglądała jak typowa nastolatka. Tą stylizacją bardzo się postarzyła. Czy to zapowiedź nowego stylu aktorki?

"Rodzinka.pl" to prawdziwa fabryka młodych gwiazd! To właśnie w serialu TVP rozpoczęły się kariery Macieja Musiała, Adam Zdrójkowskiego i Julii Wieniawy, czyli dzisiejszych idoli polskich nastolatków. Po piętach depcze im Wiktoria Gąsiewska. Na "Różach Gali" 19-latka pojawiła się w dość osobliwej stylizacji. Czyżby chciała dodać sobie lat? Na pierwszy rzut oka trudno było nam ją ropoznać.
Wiktoria Gąsiewska Wiktoria Gąsiewska KAPIF

Wiktoria Gąsiewska zaszalała z dekoltem

Wiktoria Gąsiewska pojawiła się w wydaniu, w którym wcześniej jej nie widzieliśmy. Wyprostowane włosy to nic przy tak głębokim dekolcie i intensywnym makijażu. Wydaje nam się, że mocno podkreślone oczy i ciemna kreacja do ziemi sprawiły, że cały look wyglądał na bardzo ciężki i przytłaczający. 

Wiktoria Gąsiewska
KAPIF

Przypomnijmy, że Wiktoria ma dopiero 19 lat. Na co dzień stawia na naturalny wygląd, często też pokazuje się bez makijażu. Rozumiemy, że na różnego rodzaju imprezy decyduje się na nałożenie większej ilości kosmetyków, jednak w tym przypadku było chyba za dużo. Wiktoria to piękna dziewczyna i nie ma co na siłę dodawać sobie lat ;)

Wiktoria Gąsiewska Wiktoria Gąsiewska KAPIF

Gąsiewska w "Tańcu z gwiazdami"

W dość odważnych strojach mogliśmy ją dotychczas podziwiać jedynie w "Tańcu z gwiazdami". W programie jednak jej kreacje nie były połączone z tak wyrazistym makijażem. 

Wiktoria Gąsiewska Wiktoria Gąsiewska KAPIF

Wiktoria Gąsiewska bryluje na salonach

Gąsiewska już wielokrotnie pojawiała się na ściankach i branżowych imprezach. Na poprzednich imprezach wyglądała zdecydowanie bardziej naturalnie, niż podczas ostatniego wyjścia.

Wiktoria Gąsiewska
KAPIF

Wiktoria Gąsiewska Wiktoria Gąsiewska KAPIF.pl

Gąsiewska kiedyś

Jeszcze dwa lat temu Gąsiewska sporadycznie pojawiała się na salonach. Kiedy już decydowała się na wyjście publiczne, stawiała jednak na naturalne, dziewczęce stylizacje. Do takiego looku przyzwyczaili się też widzowie "Rodzinki.pl".

Wiktoria Gąsiewska Wiktoria Gąsiewska KAPIF.pl

Zmiany

Od niedawna o Gąsiewskiej jest coraz głośniej, co może wynikać z jej wzmożonej obecności na ściankach. Nastolatka coraz odważniej eksperymentuje ze stylizacjami. Na prezentacji nowej kolekcji Triumph gwiazdka pokazała fotografom stanik. Miała wtedy 18 lat.

Gąsiewska i Zdrójkowski Gąsiewska i Zdrójkowski KAPIF.pl

Chłopak

Ciekawe, co o nowym stylu aktorki myśli jej chłopak - Adam Zdrójkowski. Nastolatkowie poznali się planie "Rodzinki.pl". Mimo młodego wieku wyrastają na jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie