Piotr Nowakowski jest zakochany w córce, a Fabian Drzyzga zostanie ojcem. Nasi siatkarze prywatnie

O polskich siatkarzach tak naprawdę nie wiemy wiele. Oni w przeciwieństwie do naszych piłkarzy, nie za bardzo chwalą się w mediach swoim życiem prywatnym. Na boisku są zacięci i waleczni, a na co dzień to kochający ojcowie i oddani mężowie. Na ich kontach na Instagramie możemy podejrzeć, jacy są, kiedy wychodzą z szatni. Jedno jest pewne - szanujemy ich za skromność!
Piotr Nowakowski Piotr Nowakowski Instagram.com/ pit_nowakowski

Piotr Nowakowski

Piotr Nowakowski trzy lata temu poślubił swoją ukochaną Aleksandrę. Rok temu powitał na świecie córkę Oliwię, która szybko stała się jego oczkiem w głowie. O tym, że został tatą, poinformował na Instagramie. Dodał urocze zdjęcie i bardzo wzruszający wpis:

Najszczęśliwszy facet na Ziemi. Dziękuję Ci, Kochanie, że obdarowałaś Nas wspaniałą córeczką. Oliwka jest zdrowa i kazała Was wszystkich uściskać - napisał.

Piotr Nowakowski
Instagram.com/ pit_nowakowski

Od tego momentu na jego profilu zaczęły dominować fotografie z córką, w którą nasz siatkarz jest wpatrzony jak w obrazek. 30-latek nie ukrywa, że podczas wyjazdów bardzo tęskni za rodziną.

Jak dzień wolny, to #familytime, czyli rodzinne zdjęcie w windzie obowiązkowe! #boscynowakowscy #ależtęskniłem - wyznaje na swoim profilu.

Piotr Nowakowski
Instagram.com/ pit_nowakowski

Paweł Zatorski z rodziną Paweł Zatorski z rodziną Instagram.com/ pawelzati

Paweł Zatorski

Paweł Zatorski podkreśla, że dla niego i jego żony Agnieszki najważniejszy na świecie jest syn Samuel. Chłopiec w sierpniu skończył rok. Dumny tata pod wspólnym zdjęciem na Instagramie wyznał, że zamiast zamartwiać się tym, że czas płynie tak szybko, jako rodzice starają się czerpać jak najwięcej z każdej chwili spędzonej razem.

Paweł Zatorski
Instagram.com/ pawelzati

Fabian Drzyzga z żoną Fabian Drzyzga z żoną Instagram.com/ fabian_drzyzga_11

Fabian Drzyzga

Fabian Drzyzga od dwóch lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z Moniką, wizażystką. W marcu siatkarz ogłosił, że spodziewają się pierwszego dziecka:

Marzenia się spełniają! Razem z @monadrzyzga_makeup możemy przekazać najlepszą informację na świecie. Będziemy "rodzicami". Nasza mała pociecha ma się dobrze i już nie możemy się doczekać, kiedy przyjdzie na świat - napisał pod zdjęciem z żoną.

Fabian Drzyzga
Instagram.com/ fabian_drzyzga_11

Michał Kubiak z rodziną Michał Kubiak z rodziną EAST NEWS

Michał Kubiak

Michał Kubiak swoją żonę poznał na osiedlu, gdzie mieszkali. Przyznał kiedyś, że zabierał jej buty z tornistra. Wychowują dwie córki: Polę oraz Zoję. Starsza często kibicuje tacie na trybunach. Razem z mamą, Moniką, pojechała także do Włoch, gdzie Polacy zagrają z Brazylią w finale Mistrzostw Świata. Mamy nadzieję, że Pola będzie mocno trzymać kciuki i przyniesie tacie szczęście.

Grzegorz Łomacz Grzegorz Łomacz Instagram.com/ gregor_sypie

Grzegorz Łomacz

Grzegorz Łomacz prawdopodobnie jest jednym z nielicznych singli w naszej drużynie. Na jego profilu na Instagramie pojawiają się zdjęcia z kolegami z drużyny oraz z ukochanym psem. Czyżby był do wzięcia?:)

Grzegorz Łomacz
Instagram.com/ gregor_sypie

Bartosz Kurek - prywatne zdjęcia Bartosz Kurek - prywatne zdjęcia fot.Instagram/bartkurek88

Bartosz Kurek

Bartosz Kurek to jednen z naszych najlepiej punktujących graczy. Jest młody, przystojny i ma mnóstwo fanek. Jednak od kilku lat jest wierny swojej ukochanej, Annie Grejman. Siatkarz nie ukrywa, że jest bardzo zakochany. Pod zdjęciami dziewczyny zostawia wiele miłych słów, np.:

Jaka ty jesteś piękna, to już jest przegięcie - czytamy.

Bartosz Kurek
Instagram.com/ bartkurek88

Zobacz też: Bartosz Kurek robi furorę na MŚ siatkarzy 2018. Jaki jest prywatnie? Na Instagramie zdradza dużo

Bartosz Kwolek z dziewczyną Bartosz Kwolek z dziewczyną Instagram.com/ kwolusiowe_loove

Bartosz Kwolek

W związku jest także 19-letni Bartosz Kwolek.

Artur Szalpuk z dziewczyną Artur Szalpuk z dziewczyną Instagram.com/ arturszalpuk

Artur Szalpuk

Także fanki Artura Szalpuka nie mają u niego szans. 23-latek jest zakochany w pięknej blondynce, którą chętnie pokazuje na Instagramie.

Artur Szalpuk
Instagram.com/ arturszalpuk

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.