Marta Kaczyńska ma rodzić w sierpniu. W zaawansowanej ciąży nie rezygnuje z butów na wysokim obcasie

Ciężarna Marta Kaczyńska jak wiele innych gwiazd pojawiła się na imprezie wieńczącej tegoroczne zawody jeździeckie CSIO Sopot. Towarzyszył jej partner, Piotr Zieliński.
Marta Kaczyńska z partnerem na CSIO Sopot 2018 Marta Kaczyńska z partnerem na CSIO Sopot 2018 EastNews/fot. Piotr Zagiell

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński - wspólny wypad na CSIO Sopot

Marta Kaczyńska na początku swojej trzeciej ciąży starała się ukrywać coraz większy brzuch. Z każdym miesiącem jednak zaczęła go eksponować i zakładać obcisłe sukienki, albo nawet pokazywać go w stroju kąpielowym

Marta Kaczyńska z partnerem na CSIO Sopot 2018 Marta Kaczyńska z partnerem na CSIO Sopot 2018 EastNews/fot. Piotr Zagiell

Marta Kaczyńska - poród prawdopodobnie w sierpniu

Kaczyńska ma powitać swoje trzecie dziecko w połowie sierpnia. Ponoć spodziewa się dziewczynki. Przypomnijmy, że Marta Kaczyńska ma już dwie córki: 9-letnią Martynę i 13-letnią Ewę.

Marta Kaczyńska z partnerem na CSIO Sopot 2018 Marta Kaczyńska z partnerem na CSIO Sopot 2018 EastNews/fot. Piotr Zagiell

Wypad z partnerem Piotrem Zielińskim

Chociaż ciąża jest zaawansowana Marta Kaczyńska nie rezygnuje z butów na wysokim obcasie. Na szczęście mogła liczyć na wsparcie Piotra Zielińskiego, który prowadził ją pod rękę. 

Marta Kaczyńska z partnerem na CSIO Sopot Marta Kaczyńska z partnerem na CSIO Sopot EastNews/fot. Piotr Zagiell

Kim jest partner Marty Kaczyńskiej?

Jej wybranek to biznesmen, Piotr Zieliński. Jej partner prowadzi interesy w stolicy. To dla niego Marta Kaczyńska zdecydowała się przeprowadzić do Warszawy, choć początkowo ze względu na dzieci nie była chętna na zmianę miasta. Córki musiałyby wtedy zmieniać szkolę. Okazuje się, że jednak przeprowadzka dojdzie do skutku. Jednak na razie stacjonują w Sopocie.

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński Plotek Exclusive

Kaczyńska weźmie kolejny ślub

Marta Kaczyńska już dwa razy wychodziła za mąż. Najpierw w 2003 roku wzięła ślub kościelny z Piotrem Smuniewskim. 4 lata później wyszła za mąż za Marcina Dubienieckiego, z którym rozwiodła się w listopadzie 2016 roku po 9 latach małżeństwa. Zdecydowała się jednak na jeszcze jeden ślub.

Marta Kaczyńska z partnerem Marta Kaczyńska z partnerem AKPA

Nietypowa ceremonia zaślubin

Ponoć Kaczyńska planuje wziąć tzw. ślub jednostronny. Ma być to ceremonia kameralna, w gronie najbliższych. Podczas ślubu tylko Marta Kaczyńska wypowie na koniec przysięgi małżeńskiej słowa: "Tak mi dopomóż, Panie boże Wszechmogący, w Trójcy jedyny i wszyscy święci". Na razie jednak data tej ceremonii nie jest znana.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.