Duże zmiany w życiu Marty Kaczyńskiej. Czeka ją przeprowadzka. Córki były zaskoczone decyzją. "Miały wiele pytań"

Marta Kaczyńska przeprowadza się do Warszawy. Poinformowała już córki o zmianie miejsca zamieszkania.

Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że Marta Kaczyńska przeprowadzi się z Sopotu do Warszawy. W stolicy jej partner, Piotr Zieliński, prowadzi interesy. Kaczyńska jednak ze względu na dzieci nie była chętna na zmianę miasta. Córki musiałyby wtedy zmieniać szkolę. Okazuje się, że jednak przeprowadzka dojdzie do skutku. 

- Długo czekała na odpowiedni moment, by porozmawiać z nimi na temat przeprowadzki. Zależało jej, aby w tak ważnej kwestii zapytać córki o zdanie i nie stawiać ich przed faktem dokonanym - podaje "Na Żywo".

Ponoć córki Kaczyńskiej, Ewa (15 l.) i Martyna (10 l.) były nieco zaskoczone decyzją matki.

- Miały do matki wiele pytań. Chciały wiedzieć, czy będą mogły zabrać ze sobą psa i konie, do jakich szkół pójdą, czy w nowym domu znajdą się dla nich osobne pokoje - mówi informator tygodnika.

Mama zagwarantowała im, że zadba o to, aby w Warszawie miały, jak najlepiej. Nie ukrywała, że przeprowadzka jest dla niej ważna.

Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska Plotek Exclusive

- Będąc w trzeciej ciąży, nie chce zostać sama w Trójmieście i mieszkać na odległość z ukochanym, który na co dzień pilnuje swoich interesów w stolicy - czytamy.

Kaczyńska ma przenieść się do stolicy po zakończeniu roku szkolnego. Obiecała też córkom, że w czasie wakacji będą mogły odwiedzać kolegów na Wybrzeżu.

Przeprowadzka ma swoje plusy. Kiedy Kaczyńska przeniesie się do Warszawy będzie mogła częściej widywać się ze swoim stryjem, Jarosławem Kaczyńskim, który jej córkom zastępuje dziadka. 

MT