Kiedyś zdobywały szczyty list przebojów, później zniknęły ze sceny. Wokalistki Tatu bardzo się zmieniły. Krótka fryzura Julii to już wspomnienie

W Polsce zaczęło być o nich głośno w 2000 roku, kiedy z hitem "Nas nie dogoniat" zespół Tatu wdarł się na szczyty list przebojów. Ich utwory królowały na imprezach i dyskotekach. Spore kontrowersje wzbudził teledysk do piosenki, w którym dwie wokalistki namiętnie się całowały. Po latach okazało się, że ich rzekomy romans był tylko chwytem marketingowym, jednak przyniósł oczekiwaną popularność. Zobaczcie, jak dziś wyglądają Lena Katina i Julia Wołkowa.
Tatu Tatu LASKI DIFFUSION/ EAST NEWS

Tatu

Zespół Tatu tworzyły dwie dziewczyny, które w 2000 roku miały po 15 lat. Zostały wybrane podczas przesłuchania, które odbyło się w Moskwie. Początkowo planowano, że będzie to tylko jedna wokalistka, ale zmieniono koncepcję.

Ivan powiedział, że musi być jeszcze jedna dziewczyna, i że potrzebujemy żeby zespół, który ma powstać był sławny. On po prostu powiedział, że musimy mieć jeszcze jedną dziewczynę, ponieważ przez dwie osoby będzie weselej i ciekawiej, możemy wziąć kogoś nowego, innego, potem one dwie będą śpiewać - powiedział jeden z założycieli.

#KONFERENCJA PRASOWA Z ZESPOLEM TATU #KONFERENCJA PRASOWA Z ZESPOLEM TATU / EAST NEWS

Koniec zespołu Tatu

Zespół szybko zdobył popularność i zrobił międzynarodową karierę. Jednak na początku 2004 roku duet rozwiązał umowę z wytwórnią Neformat. Wokalistkom nie podobało się to, że ich producent był bardziej zainteresowany skandalami wokół nich niż nagrywaniem kolejnych utworów. W tym samym roku w ciążę zaszła Julia, a zespół postanowił zawiesić działalność.

Julia z Tatu Julia z Tatu Instagram.com/ official_juliavolkova

Julia z Tatu

Jej znakiem rozpoznawczym była krótka czarna fryzura. Dziś ma 33 i wygląda zupełnie inaczej. Zapuściła włosy i widać, że uwielbia dbać o swoją urodę. Nie ukrywa też, że chętnie korzysta z zabiegów w salonach kosmetycznych.

Julia z Tatu Julia z Tatu Insatgram.com/ official_juliavolkova

Julia Wołkowa

Lubi także poprawiać urodę u chirurga plastycznego. Kilka lat temu powiększyła piersi i podniosła łuk brwiowy. Regularnie powiększa sobie usta, które czasami są aż za duże.


Instagram.com/ official_juliavolkova

Julia z Tatu Julia z Tatu Instagram.com/ official_juliavolkova

Julia z Tatu

Julia urodziła dwoje dzieci, ale jej figura pozostaje nienaganna. Ma świetną sylwetkę, nad którą pracuje na siłowni.


Instagram.com/ official_juliavolkova

Julia z Tatu z dziećmi Julia z Tatu z dziećmi Instagram.com/ official_juliavolkova

Julia Wołkowa

Jak już wspomnieliśmy, Julia ma dwoje dzieci. W wieku 19 lat urodziła córkę Wiktorię, trzy lata później przyszedł na świat jej syn, Samir. Dziś mają 14 i 11 lat. Matka chętnie umieszcza ich zdjęcia na Instagramie.


Instagram.com/ official_juliavolkova

Lena z Tatu Lena z Tatu Instagram.com/ lenakatina

Lena z Tatu

Lena Katina również lubi o siebie dbać. Jej atutem są piękne rude włosy, które najczęściej prostuje - w przeciwieństwie do czasów Tatu, kiedy zawsze miała kręcone.


Instagram.com/ lenakatina

Lena z Tatu Lena z Tatu Instagram.com/ lenakatina

Lena Katina

W sierpniu 2013 roku wyszła za mąż za swojego partnera, słoweńskiego muzyka rockowego Sashę Kuzmanovicia. Przed ślubem byli ze sobą 10 lat. Poznali się podczas gali American Music Award, podczas której występowała na scenie z Julią jako Tatu.

Lena z Tatu Lena z Tatu Instagram.com/ lenakatina

Lena z Tatu

Mają syna Aleksandra, który urodził się 22 maja 2015 roku w Moskwie.

Tatu Tatu www.instagram.com/t.a.t.u.official

Tatu

Choć obie próbowały zrobić solową karierę, to nie udało im się powtórzyć sukcesu, kiedy były w Tatu. Do tej pory jednak są bardzo rozpoznawalne i odcinają kupony od zdobytej sławy z czasów, kiedy tworzyły najlepiej sprzedającą się żeńską grupę na świecie.

Jak wam się teraz podobają?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.