Gwit mistrzowsko przechytrzyła media ze swoim ślubem. Karczmarczyk także. Ale nie one jedyne. Pamiętacie, co zrobiła Farna?

Kilka dni temu okazało się, że Dominika Gwit wyszła za mąż. Aktorce do samego końca udało się utrzymać to ważne wydarzenie w tajemnicy. Podobnie było w przypadku Anny Karczmarczyk. Gwiazda "Na dobre i na złe" zaskoczyła wszystkich i na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem ze ślubu. Ale nie one jedyne przechytrzyły media. To samo zrobiła Doda czy też Ewa Farna. Którym polskim gwiazdom się to jeszcze udało? Zobaczcie.
Dominika Gwit pochwaliła się zdjęciem ze ślubu Dominika Gwit pochwaliła się zdjęciem ze ślubu fot.Instagram/dominikagwit

Wygadał ją kolega

Dominika Gwit jakiś czas temu pochwaliła się, że jest zaręczona ze swoim partnerem, Wojciechem Dunaszewskim. Później wielokrotnie wypowiedziała się na temat ślubnych planów, a niedawno oznajmiła, że przez natłok obowiązków para jest zmuszona przełożyć ślub. Wszystko wskazuje na to, że miało to tylko zmylić media, bo kilka dni temu aktorka powiedziała sakramentalne 'tak'.

Co ciekawe, nie ona pierwsza poinformowała o tym, że wyszła za mąż. Zrobił to Leszek Stanek, który był gościem na ślubie Dominiki i Wojtka. Najpierw pokazał nagranie, na którym zaznaczał, że właśnie się spóźnia na ślub przyjaciół. ''Dominika i Wojtek, nie zaczynajcie beze mnie'' prosił na filmie z samochodu. Później pochwalił się zdjęciem weselnej przypinki z wypisaną datą 7.07.2018 oraz imionami 'Dominika i Wojtek'.

Gwiazda nie miała wyjścia i nazajutrz także pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami i filmikami z tej ważnej uroczystości.

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin w dniu ślubu Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin w dniu ślubu fot.Instagram/anna_karczmarczyk

Zrobiła to po mistrzowsku

Anna Karczmarczyk to aktorka, która bardzo rzadko i niechętnie wypowiada się na temat życia prywatnego. Choć nie było tajemnicą, że para jest zaręczona, nikt nie wiedział, kiedy mają zamiar powiedzieć sobie sakramentalne 'tak'.

Szczęśliwą nowiną podzielił się mąż Anny, Pascal Litwin. Sama gwiazda długo milczała i dopiero po kilku dniach zamieściła na Instagramie piękne zdjęcie z uroczystości.

Mąż i Żona! ?? Ach, cóż to był za bal?!

Post udostępniony przez Anna Karczmarczyk (@anna_karczmarczyk) Lip 10, 2018 o 12:34 PDT

Mąż i żona. Ach, cóż to był za bal! - napisała.

Przypomnijmy, że zakochani poznali się w programie 'Taniec z gwiazdami'.

Sylwia Nowak wyszła za mąż Sylwia Nowak wyszła za mąż fot.Instagram/sylwianowaq

Sylwia Nowak pinformowała o ślubie na Instastory

Sylwia Nowak zrobiła swoim fanom niemałą niespodziankę. Gwiazda serialu 'Miłość na bogato' wyszła za mąż nie ujawniając wcześniej swoich planów związanych ze ślubem. Ponadto niewiele osób wiedziało, że ma narzeczonego. Na jej Instagramie na próżno szukać zdjęć z ukochanym, a na 'salony' przychodzi sama.

Tymczasem w miniony weekend na Instastory gwiazdy pojawiło się kilka zdjęć z uroczystości.


fot.Instagram/sylwianowaq

Obecnie świeżo upieczeni małżonkowie są w trakcie swojej podróży poślubnej.

Doda, Emil Stępień Doda, Emil Stępień Instagram/dodaqueen

Doda i ślub kościelny w Hiszpanii

W sobotę, 14 kwietnia, Doda poinformowała na Instagramie, że wyszła za mąż za 'ukochanego i przyjaciela'. Na dowód pokazała zdjęcie obrączek.

Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w siłę z dala od mediów... Ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią! KOCHAM GO! - napisała pod spodem.

Doda wzięła ślub
Instagram.com/dodaqueen/

Następnie dawkując emocje pokazała, jak wyglądali na ślubie i wyznała, że z Emilem Stępniem zaręczyli się w zeszłym roku! Ten fakt również udało im się utrzymać w tajemnicy. Co więcej, nawet goście weselni nie wiedzieli, że do Hiszpanii lecą na ceremonię zaślubin. Doda powiedziała im, że zaprasza ich na prywatną imprezę, podczas której zaśpiewa. Jej plan się powiódł i w towarzystwie najbliższych spędzili ten ważny dla nich dzień, bez obecności mediów. Teraz jednak Doda dzieli się swoim szczęściem z fanami i na Instagramie pokazała, jak mijają im poprawiny. Przede wszystkim mama piosenkarki, pani Wanda, nie potrafiła ukryć wzruszenia:

Jak to wszystko ślicznie zorganizowaliście, jakie wszystko jest smaczne. Tak się bardzo cieszę kochanie, bardzo się cieszę - mówiła.
Ewa Farna Ewa Farna Instagram.com/ ewa_farna93

Spełnienie wielkiego marzenia

Ewa Farna w październiku zeszłego roku poślubiła swojego ukochanego, Martina. Informację tę trzymała w tajemnicy przez kilka dni i dopiero, kiedy opadły emocje, wrzuciła na Instagram zdjęcie z komunikatem dla fanów.

Kochani fani, nawet nie wiecie, jak niezmiernie się cieszę, że mogę Was o tym poinformować 'osobiście', własnymi słowami. Bo jak się bardzo chce, to można, nawet w świecie showbussinesu, albo mamy szczęście do ludzi wokół siebie, którzy obdarzeni naszym zaufaniem, zatrzymali w tajemnicy... - napisała.
Parę dni temu wzięliśmy z moim Martinem ślub i przeżyliśmy najpiękniejszy dzień naszego życia. Po 4. latach związku, po 9 latach wspólnej przyjaźni w zespole. I tyle. Kochajcie się! - dodała.

Nie zdradziła jednak szczegółów uroczystości i prosiła o uszanowanie jej zdania. Dowiedzieliśmy się wtedy jedynie, że było pięknie i wzruszająco. W wywiadach piosenkarka podkreślała, że spełniła swoje największe marzenie, jakim było spędzenie tego ważnego wydarzenia w gronie jedynie najbliższych dla niej ludzi, bez kamer i mediów.

Ślub Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko Ślub Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko Instagram Wojciecha Szczęsnego

Bajkowy ślub w Grecji

To był ślub jak z bajki. Piękna panna młoda, mnóstwo kwiatów i goście ubrani na biało. Marina i Wojciech Szczęśni zadbali, żeby ten dzień był dla nich wyjątkowy. W 2016 roku pobrali się w tajemnicy przed mediami w Grecji. O swoim szczęściu jako pierwszy poinformował pan młody.

To najpiękniejszy dzień naszego życia, dzielony z najważniejszymi ludźmi w naszym życiu. Mam największy zaszczyt ze wszystkich ludzi na świecie, mogąc przedstawić Marinę jako moją żonę - napisał szczęśliwy pod zdjęciem ślubnym.

Kwiaty na ślubie Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko
Screen z Instagram.com/marina_official/

Ślub Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko
Instagram Wojciecha Szczęsnego


Teraz prawdopodobnie czekają na narodziny pierwszego dziecka, jednak nie potwierdzili jeszcze tych informacji.

Marika Marika .

Zdradził ich gość

Marice i jej mężowi zależało, żeby skromną uroczystość, która miała miejsce przy Placu Zbawiciela w Warszawie w 2016 roku, zachować w tajemnicy. Niestety, wśród gości znalazła się Maffashion, która relacjonowała ślub na Instagramie. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć, na jaką suknię zdecydowała się panna młoda. A był to wybór, trzeba przyznać, dosyć oryginalny. Wyglądała skromnie i elegancko.

???????????????? @marika_official #Pawel #wedding #warsaw #monday #happy

Post udostępniony przez Julia Kuczynska (@maffashion_official) Mar 28, 2016 o 11:11 PDT

Kamilla Baar i Piotr Kochański Kamilla Baar i Piotr Kochański Akpa

Czar Portugalii

Kamilla Baar rok po oficjalnym ogłoszeniu związku z 55-letnim Pawłem Kochańskim wzięła z nim sekretny ślub. W 2015 roku udali się do Lizbony, gdzie powiedzieli sobie 'tak' w obecności nielicznej grupy gości.

Kamilla i Piotr chcieli wziąć ślub dyskretnie, w czasie krótkiego wakacyjnego wyjazdu, w wyjątkowym miejscu. Wybrali Lizbonę, bo oboje uważają, że jest jednym z najpiękniejszych miast świata. Uroczystość była wyjątkowo kameralna. Aktorka i adwokat chcieli uniknąć zbędnej pompy, dlatego zabrali ze sobą tylko dzieci i świadków. Było skromnie, ale niezwykle romantycznie - podawał Fakt.

Panna młoda ponoć wyglądała pięknie i bardzo skromnie:

Kamilla wyglądała zjawiskowo. Miała na sobie koralową suknię marki Marc Cain, a w dłoniach trzymała wiązankę kwiatów, którą świadkowie przywieźli na tę okazję aż z Krakowa, ze znanej kwiaciarni Evy Klimek - podawał tabloid.

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży Screen z Facebook.com/Grzegorz Hyży

Ucieczka do Rzymu

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży powiedzieli sobie 'tak' w 2015 roku. Para pobrała się w Rzymie i do samego końca trzymała w tajemnicy tę informację. O tym, że wzięli ślub, dziennikarka poinformowała na swoim Facebooku.

Miło nam poinformować, że wstąpiliśmy w związek małżeński. Uroczystość miała charakter bardzo osobisty i prywatny (w gronie najbliższej rodziny). Z tego powodu też nie przekazywaliśmy i nie zamierzamy przekazywać szeroko rozumianej prasie informacji oraz zdjęć z nią związanych. Dziękujemy Wam bardzo za okazane zrozumienie, wsparcie i gratulacje. Agnieszka i Grzesiek - napisała.

Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki Instagram/annaczartoryska_niemczycka

To nie jest prima aprilis

Sekretny ślub w prima aprilis w 2013 roku wzięli Anna Czartoryska i Michał Niemczycki. Pojawili się tylko i wyłącznie najbliższa rodzina i znajomi, a uroczystość odbyła się w Polsce. Dlaczego tak bardzo starali się, by ich ślub był zawarty niemal po kryjomu?

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki bardzo strzegą swoich prywatnych spraw. Zależy im na tym, aby jak najmniej informacji o ich życiu osobistym pojawiło się w mediach. Chcą je zostawić dla siebie - wyjaśnił wtedy w rozmowie z Plotek.pl menadżer Czartoryskiej, Paweł Bieńkowski.
Monika Kuszyńska z mężem Monika Kuszyńska z mężem Instagram.com/ Monika Kuszyńska/ Screen

Ochrona życia prywatnego

O tym, że Monika Kuszyńska została żoną ukochanego Jakuba Raczyńskiego, powiedziała w rozmowie w 'DDTVN'. Kameralna ceremonia dla rodziny i najbliższych przyjaciół odbyła się siedem lat temu w Łodzi. Para nie chciała, żeby uczestniczyły w niej media. Monika niechętnie opowiada o życiu prywatnym. Woli, żeby mówiło się o niej w kontekście jej działalności muzycznej. W zeszłym roku powitali na świecie pierwszego syna, któremu nadali imię Jeremi.

Jak widać, da się zachować w tajemnicy plany ślubne i nie każdemu zależy na tym, żeby było to medialne wydarzenie.