"Disnejowski odj*b", "Dramat, Oświęcim". Nie tylko Rusin i "Majdany" drą koty. Najgłośniejsze kłótnie gwiazd

Kinga Rusin ostro pojechała Małgorzacie Rozenek. Jej mąż, Radosław Majdan nie pozostał dłużny i odpowiedział. W ten sposób jesteśmy świadkami kolejnej medialnej wojny. Ale zaraz, zaraz... gwiazdy i celebryci uwielbiają się ze sobą kłócić. Kto jeszcze był bohaterem publicznej wojenki?
Małgorzata Rozenek-Majdan i Kinga Rusin Małgorzata Rozenek-Majdan i Kinga Rusin KAPIF.pl ; Eastnews

"Majdanowie" vs. Kinga Rusin i Joanna Krupa

W ostatnich dniach na sile przybiera konflikt między Małgorzatą Rozenek a Kingą Rusin. Wszystko zaczęło się od zdjęcia, które 'Perfekcyjna' umieściła na Instagramie. Pochwaliła się, że zaczęła reklamować produkty firmy Avon. Wtedy Joanna Krupa, od lat walcząca o prawa zwierząt, na swoim InstaStory podała listę marek, które według PETA testują produkty na zwierzętach. Wymieniła też Avon.

W sprawę zaangażowała się także Rusin, która nie przebierając w słowach, nazwała Rozenek 'wypindrzoną, sztuczną lalą'.

Nie będę udawać, że pada deszcz, kiedy na mnie plują. Dosyć tego pseudo Wersalu. Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! Rozenek zarzuca mi wykorzystywanie w biznesie walki o prawa zwierząt. Co za żałosna próba obrony jej własnej hipokryzji! No i, pomijając bezczelność, gdzie tu logika!? - pisała Rusin.
Wyświetl ten post na Instagramie.

Z obrzydzeniem patrzę na to, z jakimi zawistnikami musi codziennie mierzyć się Małgosia. Rusin za cel swoich ataków obrała moją żonę. Cel bardzo dobry, bo jak widać dzięki jej nazwisku, marka niszowych kosmetyków dotarła do szerszego grona. Dlaczego Rusin nie atakuje swoich koleżanek, które reklamują inne marki kosmetyków. Czy dlatego, że ich relacje towarzyskie ucierpiałyby na tym? Prawa zwierząt są ważne, tylko jeżeli mogą być wykorzystane w celebryckiej wojence? Brawo za "moralność"! A odnośnie postawy Rusin wobec obrony środowiska - sam z dumą nosi skórzane rzeczy i futra. Promuje jeździectwo, które jest na czarnej liście PETA. I ona mówi o mojej żonie "hipokrytka"? Kingo, bardzo Cię proszę w swoje medialne wojenki nie włączaj mojego Teścia, który ma więcej honoru i klasy niż tacy ludzie jak Ty. A poza tym uwagi kobiet na temat wyglądu innej kobiety to już jest bardziej niż żenujące. Zresztą tak jak cały twój wpis. Małgosiu jesteśmy z Tobą i cała rodzina Cię wspiera??

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan) Wrz 12, 2018 o 6:00 PDT

W obronie 'Perfekcyjnej' stanął jej mąż, Radosław Majdan. Nie tylko odrzucił zarzuty Rusin, ale także wytknął dziennikarce obłudę.

Rusin za cel swoich ataków obrała moją żonę. Cel bardzo dobry, bo jak widać dzięki jej nazwisku, marka niszowych kosmetyków dotarła do szerszego grona - zaczął pod zdjęciem na Instagramie.

Słowa Radka nie umknęły uwadze dziennikarki 'DD TVN' i najwyraźniej mocno ją dotknęły

Radosław Majdan postanowił zabrać głos. Tym razem to on mnie obraził i na dodatek skłamał. Nie chcę, ale muszę znów się ustosunkować: Radku, skoro używasz słowa 'obrzydliwe', obrzydliwe jest to, że Twoja żona ciężko mnie obraziła i teraz zrobiłeś to również Ty pisząc, że cynicznie wykorzystuję prawa zwierząt (a to do promocji kosmetyków, a to żeby zrobić przykrość Twojej żonie) - odpowiedziała na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Radosław Majdan postanowił zabrać głos. Tym razem to on mnie obraził i na dodatek skłamał. Nie chcę, ale muszę znów się ustosunkować: Radku, skoro używasz słowa "obrzydliwe", obrzydliwe jest to, że Twoja żona ciężko mnie obraziła i teraz zrobiłeś to również Ty pisząc, że cynicznie wykorzystuję prawa zwierząt (a to do promocji kosmetykow, a to żeby zrobić przykrość Twojej żonie). Obrzydliwe jest również to, że robicie mi zarzuty jednocześnie uwijając sie na scenie podczas imprezy Avonu, który akceptuje okrutne testy na zwierzętach dla zysku. Czy widzisz te dziesiątki tysięcy osób, które Was potępiają za tę hipokryzję? Dosięgnął już Was ten mega niesmak? I nie jest to zawiść! Nikt Wam nie zazdrości kasy za reklamowanie marki kojarzącej się teraz z cierpieniem bezbronnych i pozbawionych głosu istot. Wbij sobie do głowy, że są ludzie, którzy dla pieniędzy nie sprzedadzą wartości w które naprawdę wierzą. Myślisz, że kolejne Wasze tanie gesty i smutne minki coś zmienią? Po prostu zachowajcie się przyzwoicie, zrezygnujcie z tej reklamy i przeproście mnie i innych za te bezpardonowe ataki na pożyteczną działalność społeczną w obronie zwierząt. Nie wspominaj też PIS-owskich dygnitarzy. PIS zdewastował i dewastuje nadal polską przyrodę, a jego ministrowie wspierają zabijanie zwierząt. I wiedz, że tacy ludzie jak ja nie będą się już bezczynnie przyglądać hipokryzji! I nie będę pozwalała na Wasze ataki na moją wiarygodność i Wasze fake newsy. Opublikowane przez Ciebie zdjęcie nie przedstawia futra naturalnego. Kiepska próba zdyskredytowania mnie. Natomiast widok M. Rozenek poprzedniej zimy w różnych futrach, a to z lisa a to z jenota mam ciągle przed oczami- wygooglujmy sobie to wszystko. To jak jest? Kochacie wszystkie zwierzątka czy tylko buldożki? Nie pisałam wcześniej o innych ambasadorkach Avonu bo po prostu do głowy mi nie przyszło, że ta marka testuje na zwierzętach! Dopiero Joanna Krupa mi to uzmysłowiła. Nędzna jest też próba Twojego uderzenia w moje kosmetyki Pat&Rub, które właśnie zdobyły rynek. I które są, jak widać po tym co teraz robicie, Waszym przeciwieństwem: są naturalne, etyczne i nie są tanie. Ps. Dziękuję za tysiące komentarzy ze wsparciem??

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) Wrz 12, 2018 o 9:20 PDT

Intuicja mówi nam, że to nie koniec tej dyskusji.

Minge, Zamachowska Minge, Zamachowska Instagram/eva_minge/KAPIF

Ewa Minge i Monika Zamachowska

Monika Zamachowska od pewnego czasu nie ma hamulców. Publicznie upokarzała męża i jego dzieci z poprzedniego małżeństwa. Jej zachowanie budzi wiele kontrowersji. Swoje zdanie na ten temat jakiś czas temu wyraziła Ewa Minge, która skrytykowała zachowanie dziennikarki.

Kobiety mają pewną przypadłość. Niestety przeważnie kobiety są bowiem udziałowcami tematu 'jak zniszczyć, zdeprecjonować byłą żonę swojego aktualnego męża '. Słabe, jak cholera, ale horror pojawia się w sytuacji, kiedy kobieta niszcząc przeszłość swojego aktualnego partnera bierze się za niszczenie dzieci i w ramach słodyczy i trzepotu rzęs, cudownie podszeptuje mu różne tematy skrupulatnie oddalając jego potomstwo z byłą od ich aktualnego życia - zaczęła Minge na Instagramie. - Takie kobiety powinno się trzymać w nakazie sądowym do niewypowiadania się na taki temat - dodała.

Zamachowska nie pozostała jej dłużna i szybko odpisała, co o tym sądzi. Na Instagramie dodała zdjęcie projektantki i swój wywód.

Takie ładne zdjęcie pani Evy z mężem dostałam, to publikuję, oczywiście za zgodą autora. To chyba jeszcze z narzeczeńskich czasów? A jaka obfita korespondencja z Zielonej Góry przyszła z tym zdjęciem! Cieszę się, że są wśród nas autorytety moralne. Wprawdzie mawiano: nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni, ale jeśli ktoś naprawdę jest wzorem cnót, to zawsze warto wysłuchać - napisała.

Naszym zdaniem to nie koniec wymiany zdań pomiędzy paniami. Może jeszcze ktoś inny pokusi się o skomentowanie zachowania dziennikarki?

Gretkowska, Rozenek Gretkowska, Rozenek EAST NEWS, Instagram.com/ viva_magazyn

Mauela Gretkowska i Małgorzata Rozenek-Majdan

Zaczęło się od krytyki sesji w Dubaju, w której wzięli udział Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Gretkowska stwierdziła, że uosabiają oni współczesne wyobrażenie o luksusie przeciętnego Polaka. To, co przedstawili na zdjęciach, jest odbiciem 'snów biedaków', dla których styl arabskiego szejka kojarzy się z największym bogactwem. Na odpowiedź nie musiała długo czekać. Małgorzata Rozenek odpowiedziała jej na swoim Instagramie, sugerując, że stosuje mowę nienawiści i ma w sobie dużo pogardy dla ludzi.

Chamstwo i nienawiść pod przykrywką przeintelektualizowanych opinii, metafor czy porównań dalej jest chamstwem. Pani Manuelo, sarkazm naprawdę może być mową nienawiści i gdyby była pani na tyle odważna, powiedziałaby Pani wprost, co myśli, a nie ubierała tego w 'ładne' słowa - odpowiedziała na to Rozenek.

Pisarka odpisała, że nie ma nic do nich i że wydają się jej sympatyczni. Podkreśliła, że nie pisze o ich życiu osobistym, uczuciach, dzieciach, a jedynie o sesji w Dubaju.

Bilguun Ariunbaatar, Kuba Wojewódzki Bilguun Ariunbaatar, Kuba Wojewódzki x-news

Bilguun i Kuba Wojewódzki

Bilguun Ariunbaatar ostro odpowiedział Kubie Wojewódzkiemu, który dodał wpis nawiązujący do życia prywatnego 'najbardziej znanego człowieka z Mongolii'. Nawiązał do jego rozstania z partnerką i matką jego dziecka. W swoim stylu stwierdził, że zna wielu mężczyzn po rozwodzie, którzy śpią jak dzieci.

Życzę odwagi. Znam kilku mężczyzn po rozwodzie. Śpią jak dzieci. Budzą się co godzinę i płaczą - napisał Król TVN.

Wpis nie spodobał się Ariunbaatarowi. Na Facebooku zamieścił wpis z mocną odpowiedzią. Nawet jego fani, którzy nie przepadają za Wojewódzkim, stwierdzili, że przesadził.

Najbardziej ukrywający swoją łysinę i orientację człowiek w Polsce, showman Kuba Wojewódzki wciąż nie rozstał się ze swoją partnerką. Znam kilku mężczyzn, którzy byli kiedyś w związkach z kobietami. Dziś śpią przy boku innych mężczyzn. Budzą się co godzinę i cieszą się że w końcu znaleźli odwagę. Wszystko przed Tobą Kuba... chyba - napisał.

Karolina Korwin Piotrowska, Marina Łuczenko, Wojciech Szczęsny Karolina Korwin Piotrowska, Marina Łuczenko, Wojciech Szczęsny Kapif, Instagram/marina_official

Karolina Korwin Piotrowska i Wojciech Szczęsny

Do spięcia pomiędzy Karoliną Korwin Piotrowską a Wojciechem Szczęsnym doszło po tym, jak dziennikarka skrytykowała okładkę 'VIVY!', na której pojawiła się Marina. Szczęsny gwałtownie zareagował, gdy określiła jego żonę jako 'żonę piłkarza i piosenkarkę bez przeboju'. Pod postem dziennikarki zamieścił bardzo mocny, wręcz obraźliwy wpis, który jednak po chwili skasował.

A ja się zastanawiam, czemu na okładce nie ma pani Korwin Piotrowskiej. Kompletna dyskryminacja ludzi z podwójnymi podbródkami. Jeśli tak bardzo pani pragnie, to chętnie Diora podeśle. Rozmiar 52? (...) Nie lubię, gdy malutcy ludzie obrażają moją żonę - skomentował post dziennikarki Wojciech Szczęsny.
Magda Gessler, Anja Rubik Magda Gessler, Anja Rubik Kapif/Screen z Instagram.com/Anja Rubik

Magda Gessler i Anja Rubik

Magda Gessler nie przebierała w słowach, kiedy skomentowała zdjęcie, jakie Anja Rubik umieściła na Instagramie. Porównała modelkę do więźniarki z Oświęcimia.

Dramat, Oświęcim... co to to nie! Ratunku - napisała restauratorka przy zdjęciu.

Wpis Gessler był niesmaczny i wywołał burzę. Internauci rzucili się na nią i pytali, po co umieszcza takie komentarze. Szybko jednak chciała załagodzić sytuację i pod kolejnym zdjęciem Rubik napisała komplement.

To jest ten moment... ta kobieta - brzmiał.

Niestety, internauci odebrali to jako nieudolną próbę ocieplenia wizerunku po skandalicznej wpadce.

A jaka jest Wasza ulubiona wojna pomiędzy celebrytami?

Agnieszka Woźniak-Starak, Doda Agnieszka Woźniak-Starak, Doda Screen: 'DD TVN', AKPA

Doda i Agnieszka Woźniak-Starak

Nie od dziś wiadomo, że piosenkarska nie lubi się z prezenterką "Dzień Dobry TVN". Ten konflikt trwa już od około 3 lat. Miedzy paniami w tym czasie doszło do tak wielu sporów, że aż trudno się w nich połapać.

Zaczęło się (chyba) od tego, że Agnieszka Woźniak-Starak podczas programu "Na językach" szczegółowo omawiała życie prywatne rodziców Rabczewskiej. Dodzie i jej rodzicom nie spodobał się taki obrót sprawy. Później na gali  "Niegrzeczni 2014" między obiema kobietami doszło do rękoczynów. Sprawa trafiła na drogę sądową. Ze względu na znikomą szkodliwość społeczną ostatecznie została jednak umorzona.

Panie jednak do dziś wykorzystują każdą możliwą okazję na tzw. "szpilę". 

ZOBACZ TEŻ: Doda uderza w TVN. Wycięto ją z ostatniej gali. Zwraca się też bezpośrednio do Woźniak-Starak. "Zluzuj gacie"

Hanna Lis, Kinga Rusin Hanna Lis, Kinga Rusin Kapif

Kinga Rusin i Hanna Lis

Kinga Rusin i Hanna Lis w przeszłości były przyjaciółkami. Jednak potem Lis odebrała Rusin męża i od tej pory obie dziennikarki nie chcą mieć ze sobą nic wspólnego. Jak donosił jakiś czas temu magazyn "Na żywo", konflikt dziennikarek się zaognił od momentu, gdy pracują dla tej samej stacji.

Jak informowała prasa, Hanna Lis miała być twarzą podróżniczego kanału grupy TVN. Ponoć wiadomość ta zdruzgotała Rusin.

Na wieść o tym Kinga natychmiast udała się na rozmowę do Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego stacji. Zabawiła w gabinecie długo, ale chyba niewiele wskórała, bo wyszła ponura jak chmura gradowa" - poinformowała wówczas tygodnik "Na żywo" osoba pracująca w TVN.

Tygodnik sugerował, że dziennikarka próbowała zmienić decyzję szefa, by nie awansował jej największego wroga. Jej starania były podobno na marne.

Na otarcie łez Kindze obiecano, że poprowadzi kolejną edycję "Agent Gwiazdy", a może także projekt specjalny. Miszczak zapewnił ją, że Hanna nie przejdzie ze swoimi programami podróżniczo-kulinarnymi "Bez planu" na główną antenę TVN - mówił informator gazety.

Jak donosił tygodnik, Rusin czuła się rozżalona. Czuje, że jej pozycja jest zagrożona. Po kilku latach "ciszy", dziennikarka podobno znów zaczęła odczuwać wzmożoną niechęć do byłej przyjaciółki.

03.06.1994 Warszawa Slub Kingi Rusin i Tomasza Lisa n/z L/P Hanna Smoktunowicz Kinga Rusin Robert Smoktunowicz Tomasz Lis fot. Zenon Zyburtowicz/FOTONOVA  UWAGA !!! ZDJECIE NIE MOZE BYC ILUSTRACJA DO TEKSTU OSMIESZAJACEGO LUB PREZENTUJACEGO W ZLYM SWIETLE OSOBY ZNAJDUJACE SIE NA ZDJECIU !!!
fot. Zenon Zyburtowicz/FOTONOVA

Warto także przypomnieć, że ostatnio Lis na zarzuty jednej z internautek, że odbiła męża swojej najlepszej przyjaciółce, odpowiedziała, że Kinga nie jest jej "żadną przyjaciółką".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.