Rusin atakuje Majdana. "Obrzydliwie mnie obraziłeś!". Po tym poście widać, że naprawdę się WKURZYŁA

Kinga Rusin postanowiła odpowiedzieć na obszerny (krytyczny w jej stronę) post Radosława Majdana.

Wojna Kinga Rusin vs. Małgorzata Rozenek trwa. W obronie "Perfekcyjnej" stanął jej mąż, Radosław Majdan, co nie umknęło uwadze dziennikarce "DD TVN". Słowa byłego piłkarza najwyraźniej mocno ją dotknęły. 

Kinga Rusin odpowiada Radosławowi Majdanowi

Radosław Majdan postanowił zabrać głos. Tym razem to on mnie obraził i na dodatek skłamał. Nie chcę, ale muszę znów się ustosunkować: Radku, skoro używasz słowa "obrzydliwe", obrzydliwe jest to, że Twoja żona ciężko mnie obraziła i teraz zrobiłeś to również Ty pisząc, że cynicznie wykorzystuję prawa zwierząt (a to do promocji kosmetyków, a to żeby zrobić przykrość Twojej żonie) - zaczęła w poście na Instagramie.
 
Obrzydliwe jest również to, że robicie mi zarzuty jednocześnie uwijając się na scenie podczas imprezy Avonu, który akceptuje okrutne testy na zwierzętach dla zysku. Czy widzisz te dziesiątki tysięcy osób, które Was potępiają za tę hipokryzję? Dosięgnął już Was ten mega niesmak? I nie jest to zawiść! Nikt Wam nie zazdrości kasy za reklamowanie marki kojarzącej się teraz z cierpieniem bezbronnych i pozbawionych głosu istot. Wbij sobie do głowy, że są ludzie, którzy dla pieniędzy nie sprzedadzą wartości w które naprawdę wierzą - dodała. 

W swoim obszernym wpisie odniosła się także do "smutnego" zdjęcia udostępnionego przez Rozenek.

Myślisz, że kolejne Wasze tanie gesty i smutne minki coś zmienią? Po prostu zachowajcie się przyzwoicie, zrezygnujcie z tej reklamy i przeproście mnie i innych za te bezpardonowe ataki na pożyteczną działalność społeczną w obronie zwierząt - apelowała. 

Nie obyło się też bez politycznych aluzji. Przypomnijmy, że w sprawę został wmieszany teść Radosława Majdana, Stanisław Kostrzewski. 

Nie wspominaj też PiS-owskich dygnitarzy. PiS zdewastował i dewastuje nadal polską przyrodę, a jego ministrowie wspierają zabijanie zwierząt. I wiedz, że tacy ludzie jak ja nie będą się już bezczynnie przyglądać hipokryzji! I nie będę pozwalała na Wasze ataki na moją wiarygodność i Wasze fake newsy - wyznała.

Majdan odpowiadając na zarzuty Rusin, opublikował jej stare zdjęcia w futrze. Dziennikarka postanowiła odnieść się także do tej kwestii.

Opublikowane przez Ciebie zdjęcie nie przedstawia futra naturalnego. Kiepska próba zdyskredytowania mnie. Natomiast widok M. Rozenek poprzedniej zimy w różnych futrach, a to z lisa a to z jenota mam ciągle przed oczami - wygooglujmy sobie to wszystko. To jak jest? Kochacie wszystkie zwierzątka czy tylko buldożki? - zadrwiła Rusin, wiedząc jakiego "bzika" mają Majdanowie na punkcie swoich psów. 

Wytłumaczyła też, dlaczego nie atakowała wcześniejszych ambasadorek marki Avon. Twierdzi, że uświadomiła ją dopiero niedawno Joanna Krupa

Nie pisałam wcześniej o innych ambasadorkach Avonu bo po prostu do głowy mi nie przyszło, że ta marka testuje na zwierzętach! Dopiero Joanna Krupa mi to uzmysłowiła - dodała.

A wy, co o tym wszystkim myślicie? Po której stronie konfliktu stoicie?

Joanna Krupa atakuje Małgorzatę Rozenek-Majdan

Wszystko zaczęło się od zdjęcia, które umieściła Małgorzata Rozenek-Majdan. Pochwaliła się, że zaczęła reklamować produkty firmy Avon. Wtedy Joanna Krupa, od lat walcząca o prawa zwierząt, na swoim InstaStory podała listę marek, które według PETA testują produkty na zwierzętach. Wymieniła też Avon. Rozenek na Instagramie stwierdziła, że Krupa nie ma podstaw do oskarżeń. Poleciła także internautom, żeby poprosili modelkę o pokazanie zdjęcia jej kosmetyczki. O całej sprawie pomiędzy Małgorzatą Rozenek-Majdan a Joanną Krupą możecie przeczytać TUTAJ.

MM

Chcesz pomóc przetrwać pszczołom? Weź udział w akcji Adoptuj Pszczołę. Możesz też wrzucić swoje zdjęcie na Instagramie, Facebooku czy Twitterze z hashtagiem #adoptujpszczole. Na pewno to zauważymy w naszej relacji na żywo na Gazeta.pl!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.