Gwiazdy z dziećmi na premierze bajki. Tomasz Oświeciński ze śliczną córką, ale my i tak patrzymy na syna Jana Wieczorkowskiego. To cały ON!

Na premierze bajki 'Lego Batman' pojawiło się wiele gwiazd. Część z nich zabrała ze sobą dzieci. Zobaczyliśmy m.in. Tomasza Oświecińskiego z córką, którzy chętnie pozowali razem fotoreporterom. Naszą uwagę skradł jednak Jan Wieczorkowski z synem. Chłopiec ma już 7 lat i jest coraz bardziej podobny do ojca. Zajrzyjcie do galerii i przekonajcie się sami!
Na premierze bajki 'Lego Batman' pojawiło się wiele gwiazd. Część z nich zabrała na nią swoje dzieci, dla których na pewno obejrzenie tego filmu było ogromną radochą. Zobaczyliśmy m.in. Tomasz Oświecińskiego z córką, którzy chętnie pozowali razem fotoreporterom. Naszą uwagę skradł jednak najbardziej Jan Wieczorkowski z synem. Chłopiec ma już 7 lat i jest coraz bardziej podobny do ojca. Zajrzyjcie do galerii i przekonajcie się sami! Na premierze bajki 'Lego Batman' pojawiło się wiele gwiazd. Część z nich zabrała na nią swoje dzieci, dla których na pewno obejrzenie tego filmu było ogromną radochą. Zobaczyliśmy m.in. Tomasz Oświecińskiego z córką, którzy chętnie pozowali razem fotoreporterom. Naszą uwagę skradł jednak najbardziej Jan Wieczorkowski z synem. Chłopiec ma już 7 lat i jest coraz bardziej podobny do ojca. Zajrzyjcie do galerii i przekonajcie się sami! Kapif.pl
Jan Wieczorkowski na premierę bajki przyszedł ze swoim starszym, 7-letnim synem Janem Wieczorkowskim. Jak widać, panowie mają nie tylko te same inicjały. Chłopiec jest bardzo podobny do znanego ojca! Jan Wieczorkowski na premierę bajki przyszedł ze swoim starszym, 7-letnim synem Janem Wieczorkowskim. Jak widać, panowie mają nie tylko te same inicjały. Chłopiec jest bardzo podobny do znanego ojca! Kapif.pl
Tomasz Oświeciński z córką Tomasz Oświeciński z córką Kapif.pl
Bartosz Obuchowicz z żoną i dziećmi Bartosz Obuchowicz z żoną i dziećmi Kapif.pl
Kamila Szczawińska z córką Kamila Szczawińska z córką Kapif.pl
Monika Mrozowska z synem Monika Mrozowska z synem Kapif.pl
Agnieszka Mrozińska z córką Agnieszka Mrozińska z córką Kapif.pl
Joanna Moro Joanna Moro Kapif.pl
Dominika Gwit Dominika Gwit Kapif.pl
Leszek Stanek Leszek Stanek Kapif.pl
Tomasz i Ewa Lubert Tomasz i Ewa Lubert Kapif.pl
Iwona Węgrowska Iwona Węgrowska Kapif.pl
Więcej o:
Komentarze (43)
Gwiazdy z dziećmi na premierze bajki. Tomasz Oświeciński ze śliczną córką, ale my i tak patrzymy na syna Jana Wieczorkowskiego. To cały ON!
Zaloguj się
 • Gość: amp

  Oceniono 18 razy 10

  Aaaaaahahahaha...o qrwa, gwiazdy..Oswiecinski to taka gwiazda jak chooj Burka

 • Gość: dsfsd

  Oceniono 12 razy 10

  D-N-O

 • Gość: -a

  Oceniono 13 razy 7

  Nie znam żadnego dokonania obu tytułowych panów. Dlaczego miałyby mnie interesować ich dzieci?

 • aerofan

  Oceniono 9 razy 7

  "Patrzymy na syna Jana Wieczorkowskiego. To cały on !" No a ile miało by jego być, pół ?

 • Gość: Leah

  Oceniono 8 razy 6

  Pokemony normalnie( i nie mówię o dzieciach oczywiscie)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX