Madison De La Garza z "Gotowych na wszystko" dziś ma 13 lat i stała się podobna do Evy Longorii. Wiedzieliście, że jest przyrodnią siostrą Demi Lovato?

Madison De La Garza w "Gotowych na wszystko" zagrała pulchną córkę Evy Longorii. Od zakończenia serialu minęło raptem 3 lata, a aktorka zmieniła się nie do poznania. Mamy wrażenie, że upodobniła się do swojej serialowej mamy. Zobaczcie, jak wygląda.
Eva Longoria, Madison De La Garza Eva Longoria, Madison De La Garza Materiały prasowe/ Instagram.com/madisontheaerialist

Eva Longoria i Madison De La Garza

Madison De La Garza w "Gotowych na wszystko" wcielała się w rolę Juanity Solis - córkę Gabrielle granej przez Evę Longorię. Choć od zakończenia serialu minęło zaledwie 3 lata, De La Garza przeszła niesamowitą metamorfozę. Dziś ma 13 lat i mamy wrażenie, że upodobniła się nieco do swojej serialowej mamy. Nie zamierza rezygnować z aktorstwa - w 2016 rok ma wystąpić w filmie "Caged No More".

Demi Lovato i Madison De La Garza w 2012 i w 2015 roku Demi Lovato i Madison De La Garza w 2012 i w 2015 roku East News/ Instagram.com/madisontheaerialist

Madison De La Garza i Demi Lovato w 2012 i 2015 roku

Madison De La Garza jest przyrodnią siostra amerykańskiej wokalistki Demi Lovato. Młoda aktorka jest aktywna na Instagramie, gdzie raczy swoich fanów aktualnymi zdjęciami.

Utrzymujemy włosy z dala od twarzy i robimy selfie - podpisała zdjęcie.

Siostry wspierają się, gdy tylko mogą.

Myślę, że kiedy ludzie mówią, że chcieliby, aby Demi była ich siostrą, nie zdają sobie sprawy, jak trudno jest mieć bliskiego, który nieustannie jest w trasie. Demi jest fantastyczna. Ciągle jesteśmy w kontakcie - choćby sms-owym. Kiedy ona znajdzie jakiegoś zabawnego tweeta, wrzuca go na rodzinne forum - mówiła w Seventeen.com.

Demi Lovato broniła siostry, która cierpi na skoliozę

Ludzie śmiali się ze mnie, pisali, że jestem garbusem. Demi się wściekła, zaczęła odpisywać hejterom, krytykować ich - mówiła Madison.

Jeden z jej wpisów na Twitterze faktycznie był mocny.

K***a, żartujesz sobie? Wyśmiewaj się ze mnie ile chcesz, ale śmianie się ze skoliozy mojej młodszej siostry jest chore. K***a, co jest z tobą nie tak? Nabijasz się z 12-latki cierpiącej na skoliozę. Jak śmiesz? Zasługujesz spłonąć w piekle. Spal bilety na mój koncert. I tak nie chcę widzieć na nim twojej d**y. Wyśmiewaj się ze mnie, ale nie ze skoliozy mojej 12-letniej siostry - pisała.
Madison De La Garza Madison De La Garza Materiały prasowe/ Twitter.com/Madison De La Garza

Madison De La Garza

Jesteście pod wrażeniem jej metamorfozy? To zobaczcie, jak wygląda w mocnym makijażu.

Mam na sobie niebieską kredkę do "kociego oka" i czerwoną szminkę. Wyglądam trochę inaczej niż zazwyczaj - podpisała.
America Ferrera i Madison De La Garza America Ferrera i Madison De La Garza AP/ Instagram.com/madisontheaerialist

America Ferrera i Madison De La Garza

Mamy wrażenie, że przypomina nieco młodą Americę Ferrerę czyli słyną "Brzydulę Betty".

Madison De La Garza Madison De La Garza Materiały prasowe/ Instagram.com/madisontheaerialist

Madison De La Garza

W serialu Madison De La Garza miała pulchną sylwetkę, dziś stara się dbać o formę i ćwiczy gimnastykę.

Ćwiczę mocno, dziękuję za wiarę we mnie - podpisała zdjęcie.

Madison De La Garza zeszczuplała od czasów serialu, ale dziś zdrową sylwetkę przekłada nad dążenie do obsesyjnej szczupłości.

Zdrowie jest nową szczupłością - otagowała jedno ze zdjęć.
Madison De La Garza Madison De La Garza Instagram.com/madisontheaerialist

Madison De La Garza z kolegami

Madison De La Garza na swój profil na Instagramie dodaje zdjęcia nie z jednym a z dwoma chłopcami. Jednak podobno żaden z nich nie jest jej chłopakiem, są tylko jej przyjaciółmi, o czym świadczą podpisy pod zdjęciami.

Słowa nie oddadzą tego, jak bardzo kocham tych dwoje.
Madison De La Garza Madison De La Garza Instagram.com/madisontheaerialist

Madison De La Garza

Madison De La Garza na swoim profilu zamieszcza zdjęcia z koleżankami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.