Dzisiaj prawie nikt o tym nie pamięta, ale, tak, oni kiedyś byli razem! Te pary Was zaskoczą

W show-biznesie życie miłosne jest burzliwe i wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Romanse gwiazd potrafią trwać zaledwie kilka dni, ale czasem przeradzają się w poważne związki. Po latach jednak nawet nie pamiętamy: kto był z kim, jak długo i dlaczego się rozstali. Dlatego przypominamy najbardziej zaskakujące pary, które kiedyś były razem.
Sarah Jessica Parker i Robert Downey Jr. Sarah Jessica Parker i Robert Downey Jr. ROTH MARISSA/SIPA/EASTNEWS

Robert Downey Jr i Sarah Jessica Parker

Mieszanka wybuchowa. Gwiazdor filmu "Iron Man" Robert Downey Jr. i niezapomniana Carrie Bradshaw z "Seksu w wielkim mieście" - Sarah Jessica Parker w latach 80. byli wręcz nierozłączni. To był szalony czas dla obydwojga. Powodem ich rozstania było uzależnienie Roberta od alkoholu i używek.

Robert Downey Jr i Sarah Jessica ParkerAlpha Photo Press Agency/Bulls

Halle Berry i Danny Wood Halle Berry i Danny Wood Eastnews

Danny Wood i Halle Berry

To chyba jedno z największych zaskoczeń na naszej liście. Młoda aktorka Halle Berry i Danny Wood, który wraz z boysbandem New Kids On The Block był wtedy na samym szczycie. To było w roku 1989. Po kilku miesiącach związek rozpadł się. Niedługo po tym Halle Berry zaczęła się spotykać z Davidem Justice, który został później jej pierwszym mężem.

New Kids On The BlockNew Kids On The Block / fot. prphotos

Magda Gessler i Piotr Adamczyk Magda Gessler i Piotr Adamczyk KAPiF

Magda Gessler i Piotr Adamczyk

Teraz przykład z polskiego podwórka. Może trudno w to uwierzyć, ale Magda Gessler i Piotr Adamczyk mieli kiedyś niedługi, ale ponoć bardzo gorący romans. Różnica wieku między nimi wynosi 20 lat. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" zauroczyła się młodym, czarującym aktorem o urzekającym spojrzeniu. Teraz ich stosunki są wręcz lodowate, Gessler parę razy wspominała o romansie, z kolei Piotr Adamczyk nadal milczy.

magdalena gesslerAG

Piotr AdamczykKapif

Tom Cruise i Cher Tom Cruise i Cher Alpha Press / Alpha Press

Tom Cruise i Cher

To było ponad 20 lat temu. Ona miała 39 lat, on zaledwie 23. Ona była uznaną gwiazdą, on dopiero zaczynał. Połączyło ich gwałtowne i namiętne uczucie. Jednak czar szybko prysł i Tom Cruise związał się z Mimi Rogers. Po latach Cher wyznała, że Tom należy do pierwszej piątki jej najlepszych kochanków.

Cher, Tom CruiseAP

Woody Harrelson i Glenn Close Woody Harrelson i Glenn Close Eastnews/Bulls

Glenn Close i Woody Harrelson

Glenn Close i Woody Harrelson również zaliczyli gorący romans. Trwał on kilka miesięcy. Aktorzy poznali się w 1991 roku. Dzieli ich 15-letnia różnica wieku. Podobno Glenn Close całkowicie straciła głowę dla gwiazdora serialu "Detektyw". Woody miał wtedy dwa domy w Malibu: w jednym mieszkała jego ówczesna dziewczyna Laura i ich córka, natomiast drugi dom, który stał w pobliżu, służył Harrelsonowi jako miejsce spotkań z Glenn Close.

Glenn Close w serialu ''Układy'' (''Damages'') GAZETA TELEWIZYJNA 27.01.2012Fot. materiały prasowe

Woody HarrelsonJORDAN STRAUSS/INVISION/AP/Jordan Strauss

Aktor Ryan Reynolds i piosenkarka Alanis Morisette byli z sobą dość długo, bo prawie 5 lat. Zaczęli się spotykać w 2002 roku. Para nawet się zaręczyła, ale związek nie przetrwał. Ryan chwilę po rozstaniu zaczął się spotykać ze Scarlett Johansson, z którą wziął ślub. Obecnie jego żoną jest Blake Lively. Aktor Ryan Reynolds i piosenkarka Alanis Morisette byli z sobą dość długo, bo prawie 5 lat. Zaczęli się spotykać w 2002 roku. Para nawet się zaręczyła, ale związek nie przetrwał. Ryan chwilę po rozstaniu zaczął się spotykać ze Scarlett Johansson, z którą wziął ślub. Obecnie jego żoną jest Blake Lively. Hutchins/face to face / face to face/Reporter

Ryan Reynolds i Alanis Morisette

Aktor Ryan Reynolds i piosenkarka Alanis Morisette byli z sobą dość długo, bo prawie 5 lat. Zaczęli się spotykać w 2002 roku. Para nawet się zaręczyła, ale związek nie przetrwał. Ryan chwilę po rozstaniu zaczął się spotykać ze Scarlett Johansson, z którą wziął ślub. Obecnie jego żoną jest Blake Lively.

Ryan Reynolds, Alanis Morissettefot. Forum

John Stamos i Paula Abdul John Stamos i Paula Abdul Eastnews

John Stamos i Paula Abdul

Tak, oni też byli parą. Połączyło ich mocne i nagłe uczucie. Jednak, jak powiedział John Stamos w wywiadzie dla Ellen DeGeneres w 2009 roku, Paula Abdul była wtedy jedną z największych gwiazd nas świecie i chyba właśnie przez to rozstali się.

03/06/2011 - John Stamos - "That Championship Season" Broadway Opening Night - Arrivals - Bernard B. Jacobs Theatre - New York City, NY, USA - Keywords: Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: Janet Mayer / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1JANET MAYER / PR PHOTOS/Janet Mayer / PR Photos

Pictured: Paula Abdul Mandatory Credit ?? Gilbert Flores/Broadimage 2013 amfAR Inspiration Gala  12/12/13, Hollywood, California, United States of America Broadimage Newswire Los Angeles 1+ (310) 301-1027 New York   1+ (646) 827-9134 sales@broadimage.com http://www.broadimage.comGILBERT FLORES/BROADIMAGE/EAST NEWS/Gilbert Flores/Broadimage

Ted Danson i Whoopi Goldberg spotkali się w 1992 roku na planie filmu Ted Danson i Whoopi Goldberg spotkali się w 1992 roku na planie filmu "Made in America" i nagle połączyło ich mocne uczucie. Byli parą przez dwa lata. W międzyczasie Ted Danson rozwiódł się ze swoją żoną i była to jedna z głośniejszych spraw rozwodowych w tamtych latach. Co ciekawe, do momentu spotkania na planie "Made in America", Goldberg ani razu nie widziała serialu "Cheers", który przyniósł sławę i rozgłos Dansonowi. ASSOCIATED PRESS/FOTOLINK

Ted Danson i Whoopi Goldberg

Ted Danson i Whoopi Goldberg spotkali się w 1992 roku na planie filmu "Made in America" i nagle połączyło ich mocne uczucie. Byli parą przez dwa lata. W międzyczasie Ted Danson rozwiódł się ze swoją żoną i była to jedna z głośniejszych spraw rozwodowych w tamtych latach. Co ciekawe, do momentu spotkania na planie "Made in America", Goldberg ani razu nie widziała serialu "Cheers", który przyniósł sławę i rozgłos Dansonowi.

Actor Ted Danson speaks during a panel at the The Television Critics Association 2011 Summer Press Tour in Beverly Hills, Calif. on Wednesday, Aug. 3, 2011. Danson stars in the television series "CSI: Crime Scene Investigation" on CBS. (AP Photo/Dan Steinberg)AP/Dan Steinberg

Whoopi GoldbergJOHN SHEARER/INVISION/AP/John Shearer

Natalie Portman i MOBY Natalie Portman i MOBY Eastnews

Natalie Portman i Moby

Ta para wzbudzała duże emocje, zwłaszcza wśród fanów Natalie Portman, którzy stwierdzili, że "aktorka mogła mieć każdego, a wybrała Moby'ego". Para zaczęła się spotykać w 2001 roku, ale związek przetrwał tylko kilka miesięcy. Po rozstaniu pozostali w przyjacielskich stosunkach.

Natalie PortmanSOLARPIX / PR PHOTOS/Solarpix / PR Photos

03.07.2009 GDYNIA, LOTNISKO BABIE DOLY, MOBY PODCZAS WYSTEPU NA HEINEKEN OPENER FESTIVAL . FOT. DOMINIK SADOWSKI / AGENCJA GAZETAFot. Dominik Sadowski / Agencja Gazeta

Mało kto to pamięta, ale Matt Damon i Winona Ryder byli w dość poważnym związku. Poznali się w 1997 roku na imprezie organizowanej przez Gwyneth Paltrow, która była wtedy najbliższą przyjaciółką Winony. Ich związek trwał długo jak na hollywoodzkie standardy, bo aż 3 lata. Mało kto to pamięta, ale Matt Damon i Winona Ryder byli w dość poważnym związku. Poznali się w 1997 roku na imprezie organizowanej przez Gwyneth Paltrow, która była wtedy najbliższą przyjaciółką Winony. Ich związek trwał długo jak na hollywoodzkie standardy, bo aż 3 lata. (c)RANDY BAUER/BULLS

Matt Damon i Winona Ryder

Mało kto to pamięta, ale Matt Damon i Winona Ryder byli w dość poważnym związku. Poznali się w 1997 roku na imprezie organizowanej przez Gwyneth Paltrow, która była wtedy najbliższą przyjaciółką Winony. Ich związek trwał długo jak na hollywoodzkie standardy, bo aż 3 lata.

Black SwanAP/Matt Sayles

Matt DamonAP/Paul Drinkwater

Ryan Gosling i Sandra Bullock Ryan Gosling i Sandra Bullock Express/BULLS

Ryan Gosling i Sandra Bullock

Łamacz kobiecych serc Ryan Gosling  i starsza od niego o 16 lat Sandra Bullock również byli parą. Poznali się na planie filmu "Śmiertelna wyliczanka" w 2002 roku i spotykali prawie rok. Swego czasu Gosling powiedział o Sandrze, że była "jedną z jego najlepszych dziewczyn".

Ryan Gosling i Sandra BullockBulls

ryan goslingAgencja Gazeta

 

Sandra BullockCHRIS PIZZELLO/INVISION/AP/Chris Pizzello

Rashida Jones i Tobey Maguire Rashida Jones i Tobey Maguire Eastnews

Tobey Maguire i Rashida Jones

Para spotykała się jeszcze zanim zostali znanymi aktorami. Tobey był jeszcze przed rolą w "Spider-Manie", natomiast Jones przed serialami "The Office" czy "Parks and Recreation". Poznali się w 1997 roku, a parą byli przez dwa lata.

Actor Tobey Maguire arrives at the premiere of "The Greatest" in Los Angeles on Thursday, March 25, 2010. (AP Photo/Matt Sayles)AP/Matt Sayles

Rashida JonesReuters

W 1994 roku spotkali się na planie filmu W 1994 roku spotkali się na planie filmu "Street Fighter" i to musiało zakończyć się romansem. On idol nastolatków, wysportowany, mistrz sztuk walki, ona piękna aktorka i piosenkarka. W Tajlandii, gdzie kręcono film, wybuchł krótki, ale bardzo intensywny romans. Aktor wyznał po latach, że Kylie zrobiła na nim piorunujące wrażenie. Mary Evans Picture Library / EAST NEWS/

Jean Claude Van Damme i Kylie Minogue

W 1994 roku spotkali się na planie filmu "Street Fighter" i to musiało zakończyć się romansem. On idol nastolatków, wysportowany, mistrz sztuk walki, ona piękna aktorka i piosenkarka. W Tajlandii, gdzie kręcono film, wybuchł krótki, ale bardzo intensywny romans. Aktor wyznał po latach, że Kylie zrobiła na nim piorunujące wrażenie.

Kylie MinogueFot. Pr Photos

Jean Claude Van DammeAndrew Evans / PR Photos / Andrew Evans / PR Photos

Naomi Campbell i Leonardo Di Caprio Naomi Campbell i Leonardo Di Caprio Eastnews

Leonardo Di Caprio i Naomi Campbell

Leo Di Caprio to ma ogromną słabość modelek, dlatego jego romans z Naomi Campbell po prostu musiał nastąpić. Gorące uczucie połączyło ich 1995 roku. To było jeszcze zanim Di Caprio wskoczył do superligi aktorów za sprawą "Titanica".

LLeonardo DiCaprio attends the Oceana SeaChange annual fundraising event as the guest of honor held in Laguna Beach,Ca. The Hollywood star posed with Oceana board member Ted Danson on the red carpet and was even photo bombed by a life size shark before taking the stage to talk about ocean conservation.  Pictured: Leonardo DicaprioEast News

Naomi CampbellTASCHEN Magazine

 Cameron Diaz i Robbie Williams Cameron Diaz i Robbie Williams Eastnews

Cameron Diaz i Robbie Williams

Aktorka Cameron Diaz zaczęła się spotykać z niepokornym wokalistą Robbie Williamsem w 2003 roku. Widziano ich razem chociażby na plaży w Santa Monica, na której całowali się, śpiewali i chodzili przytuleni. To był podobno bardzo imprezowy związek. Raz zostali przyłapani na torze gokartowym w Niemczech.

Cameron DiazPr Photos

 

Robbie WilliamsRobbie Williams fot. EMI Music Poland

Liam Neeson i Helen Mirren Liam Neeson i Helen Mirren Eastnews

Liam Neeson i Helen Mirren

Para wybitnych aktorów spotkała się podczas kręcenia scen do filmu "Excalibur" w 1980 roku. Początkowy romans zmienił się w dość długi związek. Para była razem prawie 4 lata. Po latach Helen Mirren powiedziała, że bardzo się kochali i rozstanie było dla niej trudne.

Liam NeesonAP/Paul Drinkwater

Helen MirrenREUTERS/SUZANNE PLUNKETT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.